העמסת סוכר 50 גר' -
עזרה !

Dandush25

New member
העמסת סוכר 50 גר' - ../images/Emo185.gif עזרה !

צהריים טובים לכולן
מחר בע"ה הולכת לעשות את הבדיקה. קיבלתי מהאחות את הסוכר ענבים ורציתי לשאול : האם לערבב אותו כבר עכשיו עם מים ולימון ולשים במקרר
האם לקחת אותו איתי למרפאה ולערבב את זה שם
ובכלל, עם כמה מים צריך לערבב את זה
בקבוק קטן של חצי ליטר מספיק
תודה מראש על העזרה

קצת עזרה ../images/Emo39.gif

אני ערבבתי אותו עם לימון וחצי ליטר מים ערב קודם. ניערתי את הבקבוק היטב כדי לוודא שהכל התמוסס והכנסתי למקרר. למחרת אכלתי ארוחת בוקר רגילה ושתיתי את כל הבקבוק תוך כמה דקות. שעה אח"כ הייתי בקופ"ח כדי לעשות את הבדיקה. אם המרפאה שלך עמוסה כדאי לדבר עם האחות יום קודם כדי לוודא שתעשי את הבדיקה אחרי שעה ולא תתקעי בתור. זה ממש לא נורא. אני ממש אהבתי את הלימונדה המתוקה הזו. שיהיה בהצלחה ועם תוצאות טובות

שושית123

New member
דנדוש גם אני עושה מחר..!

לי הם אמרו לשים את הבקבוק במקרר, ולהביא מחר למרפטה (בצירוף לימון כמובן...) והם כבר מכינים במקום... אני ממש מפחדת מזה...
ואת?

Dandush25

New member
תודה על התגובות, בנות ! ושושית,

אני רק מפחדת לחטוף בחילה ולהקיא - שונאת את ההרגשה הזאת
חשבתי לשתות את זה בבית ולקפוץ למרפאה, אבל האחות המליצה לי להביא את זה איתי ולשתות שם, למקרה שלא ארגיש טוב. אני חושבת שבאמת אני אכין את זה כבר מהיום, יחד עם הלימון ואשים במקרר. מחר בבוקר, אני אשתה נס כגיל ואוכל פרוסה עם גבינה ואז אלך למרפאה ואשתה שם את כל הבקבוק כמו ילדה טובה
מקווה שיהיה בסדר. אשמח לעוד טיפים, אם יש . . .

שושית123

New member
אני אתקשר אליהם לברר, נשמע לי

באמת יותר עדיף להכין ולהביא כבר מוכן... בין השתיה ועד לבדיקה מותר לאכול?

Dandush25

New member
אני ממש לא יודעת, לי אמרו לאכול

משהו לפני שאני שותה את הסוכר, כנראה שאח"כ אסור לאכול... בכל אופן - אם יוצא לך לשאול אותם לגבי ההכנה של התמיסה כבר מהיום - אשמח אם תוכלי לעדכן אותי...

תּמר

New member
תערבבי מחר, לפני השתיה

אם מתחשק לך לחכות שעה במרפאה - שתי את זה שם. אם לא מתחשק לך - שתי בבית. אני ערבבתי את זה בכוס אחת של מים, ולא הוספתי לימון. היה בסדר גמור.

באיזה שבוע עושים את הבדיקה??

וניתן לעשותה בכל מרפאה כללית או במרכז לבריאות האשה?

Dandush25

New member
לי אמרו שעושים במרפאת האם שלי,

איפה שבד"כ אני עושה את בדיקות הדם.

g a n i

New member
דנדוש, באיזו קופ"ח את?

ביקשתי לקבל את התמיסה/אבקה כדי לא לחכות שעה, ואמרו לי במעבדה שבמכבי לא נותנים לקחת בגלל הסכנה להרגיש רע בבית
כיון שכבר עשיתי את הבדיקה מס' פעמים בעבר אני לא דואגת (למרות שברור שכל הריון שונה, אבל הסיכוי הקטן שווה לי את השעה בבית
) ואני רוצה לדעת אם יש בכלל טעם להתעקש

Dandush25

New member
אני ב"כללית", נתנו לי את הסוכר שבוע

שעבר, במהלך ביקור שגרתי במעקב הריון. קיבלתי גם דף הנחיות לבדיקה ושם רשום לבצע את בדיקת הדם כשעה לאחר השתייה, כאשר במהלך השעה צריך להיות במנוחה וניתן רק לשתות מים. האחות המליצה לי לקחת את זה איתי ולשתות שם.

שושית123

New member
אז ככה: היום כבר אין תמיסה מגעילה

אלא יש סירופ מתוק (מה שנתנו לי לשים במקרר, נראה לי שזה גם מה שיש לך?) בטעם פטל, ומחר במרכז בריאות האישה הצריך לשתות את זה, אין צורך להכין כלום-זה כבר מוכן. האחות אמרה לי שלא צריך להביא גם לימון, כי זה לא מתוק להחליא אלא טעים..בואי נקווה שזה אכן סביר..

Dandush25

New member
אני קיבלתי מין בקבוקון קטן בצבע לבן

שכתוב עליו "סוכר ענבים", לא נראה לי שזה מה שאת קיבלת. . . אני חושבת שאקח את זה מחר איתי, יחד עם בקבוק קטן של מים קרים ואשתה את זה כבר במעבדה. בכל אופן - תודה לך שחזרת לעדכן ושיהיה לשתינו טעים..ובהצלחה כמובן

panicmom

New member
בלי פאניקה!!! כמה המלצות

גם אותי נורא הפחידו מהבדיקה הזו בהריון הקודם...ות'אמת: היא ממש ממש לא נוראית! תעשי ככה ולא תהיה לך שום בחילה, ולא תהיה בעיה לשתות את זה. כחצי לפני, תאכלי משהו קל (פרוסת לחם אחת מרוחה בגבינה לבנה), כדי לא לשתות את הסוכר על בטן ריקה. זוהי בדיקה ללא צום! את ה"לימונדה" שהכנת - אם היא מתוקה לך מידי ולא טעימה, תשתי כאשר את סותמת את אפך. יש לשתות אותה בתוך זמן קצר (בערך 10 דקות זה ממש לא בעיה!). בדיוק שעה אחרי שסיימת לשתות את התמיסה, יש לבצע את בדיקת הדם. תודיעי לאחות שאת נמצאת במרפאה ובאיזה שעה סיימת לשתות - כך שהיא תדע להכניס אותך בזמן. בין שתיית התמיסה לבדיקה אסור לאכול - רק לשתות מים.

אחרי שהיום שתיתי 100....../images/Emo5.gif

היום עשיתי את הבדיקה של ה100 גם אני קיבלתי את האבקה הזאת של הסוכר ענבים. המלצה שלי - אני היום לקחתי איתי למרפאה את הכוס האהובה עלי וחצי לימון . את שופכת את האבקה לכוס , שמה טיפה מים רותחים ( ממיס יותר טוב ) ועל זה את הלימון ומלא מים קרים. יוצאת לימונדה מתוקה ( בבדיקה של 50 אני יכולה להגיד אפילו טעימה יחסית לזוועה שעברתי היום ) . את שותה בשלוק , בודקת והכל סבבה. אם את רגילה לארוחת בוקר- בבדיקה הזאת את יכולה גם לפני וגם אחרי ששתית. בהצלחה ולרוויה !!!

למעלה