העמותה לקידום אמנים בישראל

ומה אתה עשית בשביל מדינה?

כנראה שנעל הוציא קצת עצבים על הפורום, וההודעה האחרונה שלי מצא את מקומה בהריסות מגדלי התאומים. בכל אופן, אתה מקשקש. התקפתם את הבחור, והוא כיאה למתנשא מתחיל התחפר בפינה והקצין את הדיעה שלו. 5000 האומנים שחיים מתחת לקו העוני לא שווים יותר ממאה 50 אלף בעלי המקצוע האחרים שחיים מתחת לקו העוני. אומנות היא לא הקדושה הכי גדולה. אתה יודע מה, אדרבא, אומנות זו דרך חיים? למען דרך חיים שווה לסבול. כשאתה תורם את העשרה שקלים שלך בשנה, תן אותם לפועל מדימונה שנסגר לו המפעל וצריך להאכיל 8 ילדים, ולא לאומן המסכן שאבא שלו הפסיק לשלם את השכר דירה על הפנטהאווז בשינקין. עכשיו אני אודה לך אם תרגע, ותלך לצייר משהו. ריפוי בעיסוק תמיד עובד. יוב.
 

WC

New member
בוא נעשה סדר בבלגן

האסלה לא אמרה שדינו של עני אחד שווה יותר מדינו של עני אחר. ומי אמר לך שאמנים חיים להם בפנטאהוזים בשנקין על חשבון אבא. האסלה סה"כ בזה לזלזול שהובע פה על מקומה של אומנות. ולממן 20% מהאוןכלוסיה כי הם יענו מתפללים בשבילך וכי הם לומדים את התורה בחדר- זה כן מוצדק? יש לגטימציה לאסוף כסף גם למובטלים המורעבים וגם לאמנים המורעבים.וזה שלדעתו צריך קודם לעזור לרופא שעושה 15,000 ש"ח במקום שלושים יותר מאשר לאמן שיכול להיות שאת היצירה שלו ילמדו בעוד 200 שנה כסמל החברה בת ימינו. אומנות במשך שנים הייתה על אנדרטה- פתאום מישהו הרס אותה. אמנים נחשבים כמי שלוקחים את הדרך הקלה בחיים של חוסרעשיה- והרי זה בולשיט!!!! מה אתה יודע על אומנות או על אמנים? אתה יודע איך זה לחיות בתור אמן? זה לא פחות קשה ואולי אפילו יותר קשה מלהיות פועל שפוטר בדימונה. הפועל, בתאוריה, לפחות מקבל דמי הבטלה- האמן לא. WC תחשוב לפני שאתה מדבר
 
סיפורם של תקליט שרוט ותפוז ארור.

אתה תקליט שרוט, תפוז פורטל הממ, ארור, מן הסתם. כתבתי הודעה מופלאה על אוננות, אתה, חמניות, נמק ביד ורופאים. אבל תפוז החליט לרצוח לי את ההודעה בדם קר, ולכן אתה תצטרך לדמיין. כשאביך יקבל התקף לב, חס ושלום, אני אבוא לצייר אותו. יוב, דמגוג זול.
 
למעלה