העלת הצגה, זקוקה לעצה.

טיפסי

New member
העלת הצגה, זקוקה לעצה.

שלום חובבי תאטרון יקרים. בבית ספרי, בגמת תאטרון שלי ישנן פרוייקט של העלת הפקות ורציתי לשאול אם למישו פה יש רעיון. אני רוצים קומדיה עם 6 שחקנים. מי שיש לו רעיון (להצגה) או עצה איך לחפש נודה לו מאוד! בתודה

טיפסי

New member
מחזות שאולי יתאימו... תסתכלו!

פופקורן מאת בן אלטון שעת הילדים מאת ליליאן הלמן הזמרת קירחת יותר – קומדיה, בדיוק שחקנים. מילה של אהבה- מיכאל גורביץ' - אז'ן יונסקו עכשיו, אני לא מכירה אותם, ובדקתי רק בכלליות חלקם מאוד קשה למצוא, מישו פה שמכיר יכול להגיד לי עם זה מתאים ל2 בנים ו4 בנות (אפשר גם שהבנות יתחפשו). המלצות על משו יתקבלו...! תודה

מתנה לי

New member
אם "הזמרת הקירחת" מתאים לכם..

אז תקחו אותו. אבל אל תעשו מזה "סתם קומדיה". כי אם תצליחו ליצור מזה משהו נכון.. זה יכול להיות פשוט נפלא.

אם..

עקרונית הזמרת הקרחת זה לשלושה בנים ושלוש בנות אבל אפשר להמיר את דמות הכבאי לבת.. כך שזה כן יכול להיות מתאים.

dipsi Ha Ha

New member
../images/Emo163.gif

הזמרת הקירחת מחזה מטורף לגמרי... אבסורד קומי... יהיה לא קל לעשות אותו, אבל אם אתה הולכים להשקיע מומלץ ביותר. מילה של אהבה גם מאוד חמוד, המחזות של מיכאל גורביץ' נחמדים כאלה. מילה של אהבה יותר "גרנדיוזי" נקרא לזה, מאשר הזמרת הקירחת.

מטר9

New member
אל תעשו את זה לעצמכם!

בנים שמגלמים דמות נשית ולהפך רק בגלל חוסר משאבים זה אחד הדברים היותר גרועים שאפשר לעשות. אם יש דמות שהמין שלה לא מהווה פקטור אז זה עוד בסדר, אבל ברגע שמישהי תתחפש לבחור רק בגלל שאין מספיק בנים זה איום ונורא.

בקשר ל...

מילה של אהבה / אני מעלה אותו גם... אבל הוא דורש לחות 8 שחקנים וגם זה אחרי עיבוג, וגם אז צריך יותר בנים

x0x0x0

New member
../images/Emo83.gifאמממממ

פופקורן- אנחנו גם מעלים את זה השנה- 4 בנות ושני בנים יש שם בעיקרון 3 בנים אבל אחד מת ממש בהתחלה אז פשוט הורדנו אותו בעיבוד, יש לי את המחזה על המחשב אם את רוצה שאני אשלח לך את זה...

למעלה