העליתי את זה

SLIPPERYSLOPE18

New member
העליתי את זה

גם להיום.. ז"א, עכשיו זה לא רק יום שני ושבת, זה יום שני, חמישי ושבת. היום הלך די טוב יחסית ליום חמישי הראשון שאסור לתלוש בו, חוץ מכמה קצוות ושתים-שלוש שיערות אני לא תלשתי ממנו. אני נגעתי בו והחזקתי את עצמי לא לתלוש אבל בכלזאת לא תלשתי כמעט כל הזמן. אם זה לא היה יום שאסור היה בו לתלוש זה היה נחשב יום ממש מעולה. האמת שגם זה שהיה לי באד-הייר-דיי לא עזר לי במיוחד - עם השיער שלי דביק, דליל וחסר ברק אז זה בכלל הרבה יותר מפתה לתלוש אותו .. יום חמישי הבא יהייה יותר קל. אני חושבת שעכשיו אני מרגישה ממש רע בגלל ששנה שעברה לא היה אכפת לי איך החיים שלי ייראו, היה אכפת לי רק לשרוד, רק להישאר בחיים בשביל ההורים שלי בשביל יוני. עכשיו, כשלמדתי, פחות או יותר, איך לשרוד, אני חושבת שאני רוצה אולי עוד משהו מהחיים האלה.לדעתכם, זה טוב או לא?

אמא11

New member
היי וערב טוב ../images/Emo45.gif

לדעתי זה לא סתם טוב, זה מצויין! צריך להסתכל קדימה ולא אחורה, ולא לחשוב על מה שהיה או מה שפספסת. מה שהיה כבר עבר, והכי חשוב שאת מסתכלת קדימה ומטפלת ורוצה יותר מהחיים. אני מקוה שיצליח לך עם ההעלאה בעוד יום. נחזיק לך אצבעות. תמי

SLIPPERYSLOPE18

New member
תודה :)

יש בזה משהו.. מצד שני, אם לא רוצים ולא מצפים לכלום מהחיים אין אכזבות. אבל זה לא שיקול. אולי אני בכלזאת אצליח להשיג מהם משהו . . . :)

למעלה