העלוב עמירם לוין אומר נעשו שגיאות בהר הבית

העלוב עמירם לוין אומר נעשו שגיאות בהר הבית

שואל אותו המראיין בערוץ 10 איזה שגיאות נעשו? אומר העלוב עמירם לוין לא יודע.
וממשיך אבל צריך גדלות נפש להודות בשגיאות מול פניו המשתאות של השמאלן המראיין מהצוות אירלא וג'י.
מתי השמאלנים המטומטמים האלה שהיו אלופים בצה"ל (זה מפחיד אותי איזה צבא עלוב בכושר המחשבה) יבינו שהתקפלויות אצל הצחנה האיסלמית זה ניצחון שמעלה את המורל ואת רמת האלימות כי הם רואים שאלימות מצליחה להם לנגף ולקפל את היאהוד שאותם הם מכנים קופים וחזירים?
אפילו הססמולן המטומטם הזה מהערוץ היה בהלם מהעלוב הזה שאומר נעשו שגיאות אבל לא יודע איזה שגיאות נעשו.
הבנתם את הפואנטה? עכשיו אתם יכולים להבין מה זה סינדרום שטוקהולם ומה ההשלכות שלו על רפי הרוח וחסרי האמונה.
העלוב הזה עמירם לוין הוא סכנה לקיומה של מדינת ישראל והוא עושה את זה בחוסר מודעות לאימפליקציות של מעשיו.
צריך להוציא אותו לבית הבראה לחולי נפש.
אני לא אומר שהוא חולה נפש הוא בעצמו אומר את זה ולכן המדינה מדינת ישראל צריכה לדעת לטפל בווטרנים העלובים האלו.
בשביל זה הצעתי להקים מחנות לחינוך ואיפוס מחדש לכל אותם רפי השכל והרוח כדי להחזיר אותם למוטב.

אבנר ג2

New member
וזה מנקודת מבטך הרחוקה כיורד

אשר ברח מן הארץ כדי לחסוך סיכונים לתחת העלוב שלו
ומן המרחק הבטוח משחק אותה "לאומי פטריוט" (חרטא)

בכמה אתה מוכר שם מנה פלאפל?....

אתה הרבה יותר גרוע מהעלוב הזה

שאומר שנעשו שגיאות ולא יודע איזה שגיאות נעשו.
זה מסביר בדיוק את רמת החולשה השכלית והחולשה הרוחנית שלכם צחנה איסלמית רצחנית ואשפה ססמולניט יהודית ישראלית.

אבנר ג2

New member
יורד "פטריוטי" זבל

אתה אינך משתוה אפילו לסוליית נעלו של עמירם לוין

מה אתה מקשקש? הבחור אמר היום בבוקר

לעיניו המשתאות של המראיין גיא מתכנית הבוקר אירלא וג'י ולעיני כל עם ישראל שצפה בתכנית אני חולה נפש וזקוק לטיפול.
זה הוא אמר קבל עם ועדה לעיני כל ישראל.
הוא אמר נעשו שגיאות וכשנשאל עיי המראיין איזה שגיאות אמר לא יודע.
כשנשאל האם מגנומטרים בכניסה להר זה שגיאה אמר לא יודע ובכך הוכיח שהוא פסיכופאט חולה נפש שחולה בסינדרום שטוקהולם ועוד כמה פסיכוזות פסיכיאטריות.
בחיי שההצעה שלי להקים מחנות לחינוך מחדש של ססמולנים תבוסתנים והזויים
היא מצויינת.פשוט צריך להוסיף במחנות האלה אגף פסיכיאטרי שיטפל לא רק באלה שטעו בדרך ויחזירו אותם למוטב אלא גם בחולי הנפש.

ספי111

New member
למה לא תברר מדוע הקוץ זקוק לגידופים

כנגד מי שבניגוד אליו עשה משהו עבור המדינה.

ספי111

New member
הקוץ גידף והשמיץ את האלוף לוין.

התגובה בהחלט בפרופורציה.

אתה טועה. העלוב עמירם לוין הפיל את עצמו וחשף

לעיני כל את אפסותו וחוסר יכולתו להתמודד עם הטרור.
אם אתה אומר שנעשו שגיאות ונשאל איזה שגיאות לדעתך עשתה הממשלה אתה לא יכול לומר לא יודע.
זה לא עובד ככה. זה מראה עד כמה העלוב מנותק מהמציאות וחי בהזיות והלוצינציות וכל הוויתו זה התקפלות ותבוסתנות מול הטרור הגואה.
הוא פידח את עצמו מול המראיין מאירלא וג'י במקרה הזה הבעל גיא מרוז שגם הוא עצמו על כל סמולניותו המטומטמת נכנס להלם מהתשובה של העלוב לא יודע.
מהיום נקרא לפיגורה " העלוב עמירם לא יודע לוין.

מה אתה מקשקש?

אני תרמתי למדינה רגל שלא כל כך מתפקדת בגלל חדירת קליע.
השתתפתי במלחמת יום הכיפורים כחייל כחובש מוסק וכמובן במלחמת שלום הגליל כבר במילואים.
ואף פעם לא התפארתי בזה אפילו כשרצו להעניק לי עיטור כתוצאה מפעילותי במלחמת יום הכיפורים.
זה לא משנה מה עשית כשהיית חייל ואני לא מתייחס לפעילותו הצבאית של העלוב בדיוק כפי שלא אתייחס לפעילותו הצבאית של דיין שבסופה של מלחמת ששת הימים נתן לירדנים ולוואקף את מפתחות הר הבית מעשה בגידה שעליו היה צריך לשפוט אותו ולהוציא אותו להורג.
לכן הקישקושים שלכם מעידים על התסכול שלכם נוכח הדברים הכתובים.

ספי111

New member
יש הבדל בין חפ"ש גם אם נפצע

לבין מי שלקח חלק בהחלטות ובמעשים ברמה הגבוהה ביותר.
פשיסט רואה בוגד בכל מי שלא חושב כמוהו.

קצה

New member
פגעו לך בקדוש ?

כל איש ציבור מותר לבקר
הוא הראה שהאיש משמיץ אך לא יודע להסביר למה

קצה

New member
זה בדיוק מה שהוא עשה

הביא מדברי עמירם שלא היה מסוגל להביא הסבר או נימוק להסתה שלו בתקשורת
מה לא תקין כאן?

קצה