העלאת תעריף מטפלת....

michal66

New member
זה מטורף!!!! 5500 ש" למטפלת, יש טעם

לצאת לעבוד? בשביל שישתלם לצאת לעבוד ולשלם כאלו סכומים (5000-6000ש"ח) למטפלת, ההכנסה החודשית של שני בני הזוג צריכה להיות מינימום 15,000 ש"ח אם רוצים לגמור את החודש,וגם זה בקושי, ואם רוצים לגמור את החודש וגם להרגיש שחיים טוב, צריך עוד הרבה יותר מ15,000... 5000 למטפלת, איפה כלכלה?,מיסים,חשבונות למינהם,משכנתא,ביטוחים,רכב,ביגוד,הנעלה...בילויים,טיפטיפה מותרות?? איך אתן עושות את זה?? אצלנו מטפלת ליחיד גובה בין 1500-2000 ש"ח בין השעות 07:30-15:30 אם זה בבית שלך,אם זה אצלה בבית זה עוד פחות. לתאומים אין לי מושג כמה גובים היום אצלנו,אבל בטח שלא 5500 ש"ח...זה נראה לי מוגזם. אלא אם המטפלת היא גם מבשלת/מגהצת/משק בית וכדומה.

וממה בדיוק המטפלת הזו מתפרנסת??

זו המשכורת שלה, זה לא חלק ממשפחתון לפי מה שאת אומרת, היא אמורה להסתדר עם משכורת של 1500 ש"ח על משרה מלאה????? גם לא נראה לי הגיוני, בכלל לא.

michal66

New member
זה כנראה ההבדל שבין הצפון למרכז../images/Emo4.gif

אני מסכימה איתך ש1500 ש"ח זה ממש כלום, ואת יודעת מה, זה אפילו לא שכר מינימום. אבל זו העובדה ועם עובדה אין להתווכח. גיסתה של חברה טובה שלי חזרה היום לעבודה, יש לה מטפלת שעובדת בשביל 1500 ש"ח. ועוד דוגמה, משהי שהייתה אמורה לטפל בנגה שלי ביקשה 2200 ש"ח אם היא באה אלי ו1800 ש"ח אם אני מביאה את נגה אליה. אצלנו בצפון אלו המחירים.

yael 1969

New member
צודקת...

היום, כלכלית, אין לי מה לחזור לעבודה. אבל.... זו השקעה לטווח ארוך. אין לי אפשרות כעת לעצור את הקריירה. בהמשך זה ישתלם. בכל מקרה, המטפלת הנפלאה שלי, עושה גם כביסות, בישולים וכו'. לאור התגובות והמסרים שקיבלתי, מניחה שלא תהיה לי ברירה אלא להעלות את התעריף ל-6,000.

למעלה