העכבר ששאג

• פותח הנושא ish50
  • פורסם בתאריך

ish50

New member
העכבר ששאג

ואני שואייל מי לדעתכם ימצמץ כעת ראשון העכבר המעונב או הבולדוג הנחוש בפארסה הפוליטית התורנית שלנו?

ish50

New member
מעניין אם הסולם ההוא שהציבו פעם

לביבי השפן יהיה מספיק חזק ולא יקרוס תחת כובד משקלו של שרון הפיל שהחליט לעת זיקנה לעופף לאיזו צמרת של עץ בעייתי...בתוך חנות חרסינה פוליטית ידועה

סוהי

New member
ונגיד שביבי יפוטר,אז מה?

על הממשלה נגזר ליפול זמן קצר לאחר השלמת הפינוי מהרצועה.על כך הודיעה מפלגת העבודה האידיאולוגית,המאוחדת,הנחושה והחדורה רוח לאומית.

ish50

New member
ידעתי שזו תהיה תשובתך

ולכן צרפתי את התמונה הקודמת בהנחה שתצליח להבחין מי יושב לבטח על פדחתו של הפיל בעת נחיתתו מצמרת העץ..

ish50

New member
אני מריח דגים באושים חביבי

מה שמכונה אצלנו "בחירות" - זה לא התרגיל המסריח הידוע בו כולם נשארים באותו שלטון - רק מחליפים כסאות בין המפאי"ניקים המקוריים והמפאי"ניקים ההם המכונים "ליכוד" ?

אלי.

New member
שרון.

אלא אם כן הוא רוצה (מעשית, לא סתם רצון) להעיף את ביבי מהממשלה. אגב, אם הוא חושב ללכת ישירות למו"מ על הסדר הקבע מיד לאחר ההינתקות (וזה 'אם' ענק), אז מבחינה בינאישית הוא בהחלט חייב - לעצמו - להעיף את ביבי.

ish50

New member
ההנחה היא ששרון מעוניין באמת

לבצע את ההתנתקות בלו"ז המקורי ואם כן - מה לדעתך עליו לעשות עם הנודניק ההוא?

אלי.

New member
אין קשר.

ההינתקות תהיה עם ובלי נתניהו. השאלה היא מה שרון מתכוון לעשות הלאה. אם הוא ממשיך ישירות להסכם הקבע (פסגות, הסכמי ביניים, ושאר עניינים שברומו), כשלפני זה הוא מעיף את נתניהו מהממשלה בגלל התנגדות להינתקות - הוא מוציא את נתניהו בסוף הסיפור הזה בגודל של עוזי לנדאו ביום רע.

אריאל5

New member
שרון מפטר בלי לחשוב...

אני אמין שהוא יפטר אותו ואז יהיה לו מאוד קשה להעביר את הגירוש ואני מקווה שאני צודק.

ish50

New member
לא הבנתי אלי..

ספר לנו מה הסצנריו שלך אם ביום רביעי שרון מפטר את ביבי... לפני שאתה רץ הלאה - אאאנוו נראה

אריאל5

New member
נתניהו הוא מנהיג שיודע לדבר כשהוא

רוצה כל עוד הוא בממשלה הוא מדבר בעדינות נגד ההתנתקות בשעה שהוא לא יהיה בממשלה הוא יעמוד בראש המתנגדים ולשרון יהיה קשה מאוד מול אחד שהצד החזק שלו זה הסברה מה עוד שהוא יסביר דברים פשוטים שבקלות יכולים לשנות דיעות של רבים בעם.

אריאל5

New member
אם עוד פעם משיהוא יזכיר פה מעשים

של השב"כ אני אזכיר מעשים של אדיב ושל מרגלים אחרים.

למעלה