העיקר זה הרומנטיקה

עודד א

New member
העיקר זה הרומנטיקה../images/Emo99.gif

כבר כמה ימים שאני שובר את הראש על נושא לפורום. כמו תמיד הוא הגיע ממקום מאוד צפוי - פרק ב"סקס והעיר הגדולה". כן, גם אני יושב עם קערה מלאה תותים בשמנת (או לחילופין ביסלי גריל) וצופה בעלילות הקשישות מניו יורק. אבל נחזור לעניין. והפעם: האם הרומנטיקה מתה
אתם זוכרים את הפעם האחרונה שמישהו עשה לכם משהו רומנטי באמת? (אני רואה כמה לסביות מרימות ידיים). מה לעשות, חברים, גברים ככלל הם עם פחות רומנטי. והיות והגייז מבינינו משלבים בזוגיות שני גברים, אז....קפיש? מתי בפעם האחרונה אתם עשיתם משהו רומנטי לבן זוגכם? או הייתם בדייט רומנטי? גם אתם אלה שנגעלים מכל בדל של רומנטיקה וזה עושה לכם להקיא? (אני רואה הומו ספציפי אחד מרים את היד) או שאתם מתים לקצת רומנטיקה וקצת מתביישים לעשות (הנה עוד הומו מרים את היד...רגע...זה אני). זו הבמה לסיפורי הרומנטיקה שלכם. תפציצו בסיפורים ורעיונות. גם כאלה שמעולם לא היו ואתם מתים שיהיו. אם יהיה לזה ביקוש, יש לי כבר רעיון להמשך. הסיפורים שלי אוטוטו ייכתבו. אתם קודם (היייי, לא לרטון. אני העלתי את הנושא).

אוי לא ../images/Emo45.gif

רומנטיקה לא תמיד הצד החזק שלי (בוב) אבל גרין יכול להפוך הכול לרומנטי אתמול הייתי ממש חולה שילוב מנצח של שפעת העופות אלרגיה ומגרנה חזרתי לדירה מחוסל לגמריי גרין מתוקי שלי פשוט הכין לי מים חמים למקלחת סידר מסביב הבעיר שמנים ארומטרפיים הכין לי תה צמחים יוגורט עם גרנולה ואוזני המן אני חולה הוא רומנטי החיים הטובים. באמת שלא חייבים להתאמץ במיוחד בכדי להיות רומנטיים גם דברים קטנים עושים את היום כמו 100 גרם בוטנים

S h a m i

New member
shlomi!!!!!

i dont have the patience to write it all in english so i'll my beloved to here and he will tell you all

סיפורי רומנטיקה ../images/Emo23.gif

אז קודם כל אני חושב שלמרות שמדובר בקשר בין שני גברים אני בטוח שללא רומנטיקה אין בסיס לקשר ארוך, בעיקר מהסיבה שרומנטיקה זה כיף אמיתי. ביום האהבה הנוצרי, של הקדוש וולנטיין - קניתי באופן ספונטני לי ולאהובי בובוניירה של שוקולדים. גם השוקולדים וגם הקופסא היו בצורת לב. הבאתי לו את המתנה והוא נורא התרגש. אכלנו את השוקולדים ונתנו אחד לשני לטעום מהם. זה היה מאוד רומנטי. הרומנטיקה חשובה ביותר בין בני זוג - וזה כיף אמיתי למרות כל הקיטש מסביב. אבל אנחנו הומואים - זה הולך טוב עם קיטש, לא? בכל מקרה בלי קשר לגבריות ומה שמסביב - אני מכיר הרבה גברים סטרייטים שהם רומנטים בטירוף, אז רומנטיקה לא רק קשורה לנשים! ממש לא! אני חושב שבגדול יש טיפוסים רומנטיים ויש טיפוסים לא רומנטיים. ככה זה מתחלק, ואין כל קשר להומואים, לסביות או סטרייטים.

guy1974

New member
אולי רק הלכה לאיבוד....

מתה? חס וחלילה! מה שכן רומנטיקה לא באה סתם כך משום מקום ולכן צריך ליזום אותה, אם אף אחד מבני הזוג לא יהיה יצירתי וידאג לשמור על גחלת הרומנטיקה היא פשוט לא תיהיה קיימת אבל זה עדין לא אומר שהיא מתה. אני אישית לא חושב שאנחנו "הגברים" פחות רומנטיקים, אולי יש בנו קצת יותר מהחשש או הבושה ליישם אותה (זה קיטשי' הרי!
NOT) אבל בכל זאת אני חושב שרובנו קצת יותר מחוברים לצד הנשי שבנו שיכול לתת ביטוי לרומנטיקה. וכמו שבוב וגרין אמרו, זה יכול להיות הדבר הכי קטן כמו מאה גרם בוטנים או נרות דלוקים בבית עם איזה קטורת או שמן ריחני, מקלחת חמה (שוב לאור נרות) טיול ביחד על שפת הים (נשאיר את זה לקיץ), מוסיקה שאתם אוהבים להרגע ביחד אחרי יום עבודה מתיש, מתנה קטנה רק בשביל התשומת לב (כמו הפיות של קוקי :))

ממממ מה אני הייתי רוצה לעשות ...

לתת לו ורד ארוך גבעול, להשאיר לו פתק עם שיר מוצמד עם מגנט למקרר בבוקר, ללחוש לו באוזן בבוקר כשמתעוררים שיר כמו "השיר הזה הוא בשבילך " של שי גבסו , בשינוי הפעלים הנשיים בגבריים, שליחת SMS כשקמתי מעט לפניו לעבודה ואני כבר מזמן לא לידו ... לתכנן לנו חופשה בצימר בצפון רחוק מהכל , סופ"ש רומנטי ודביק בפריז ... מה חסר???? יש לי בשפע... מישו צריך רעיונות , זמזמו לי

James Hammerton

New member
גם לי יש כמה רעיונות

1.
: להשיג בשבילו משהו שהוא תמיד רצה אבל לא היה יכול להשיג מכל מיני סיבות: חוסר בזמן, עצלנות, אולי כסף.... לא חייב להיות משהו יקר, אבל משהו שיודעים שהוא באמת תמיד רצה. 2. להביא לו את ה
: להביא לו משהו שכמעט בלתי אפשרי לעשות או להשיג. למשל (סתם דוגמה) חתימה של סלבריטי, פריט אספנות שקשה מאד להשיג... 3.
: לארגן לשניכם יום חופשי ופשוט להיות ביחד (בבית או כמו שאמרו בטיול) 4.
: לעשות בשבילו דברים שהוא שונא לעשות, אבל לפעמים צריך: לנקות ולסדר את הבית, לרחוץ את האוטו, להאכיל את החתול. 5.
: לעשות משהו שבחיים לא היית עושה באופן רגיל: במקרה שלי - לשיר לו שיר (כשאתם ביחד או אם אתם יוצאים למועדון קראוקי), להכין אוכל. אפילו שלא טובים בזה, יכול להיות ממש נחמד לנסות ולעשות משהו כזה בשבילו

ELP

New member
רומנטיקה../images/Emo99.gif

אני רוצה לשבת על ספסל נדנדה, כוס שוקו ביד וחיבוק עם אהוב.

eig

New member
נו באמת עודד....

אתה הריי מת להקיא בכל פעם שאתה רואה אותנו יחד, ואתה עוד שואל אם יש רומנטיקה ??? רק אצלינו יש פוצי מושי לפורום שלם. אני משוכנע שבחדרי חדרים יש ויש....

עודד א

New member
הייייייי-זה לא נכון../images/Emo70.gif

אני מת על זוגות קרובים ואוהבים. זה עושה לי באמת טוב. קח לדוגמא את תומר והת'כשיט, את הרונצ'ים, את דץ ודצה

thegate

New member
וגם..

סטיב וג'ודי... חלי ורודריגו... ביבי ושרה... והרשימה עוד ארוכה. רומנטיקה, יכולה להיות דביקה, למשל פרחים ים וקיטש...ויכולה להיות גם סתם תשומת לב מיוחדת..שאומרת הנה, חשבתי עליך..כי אתה יקר לי.. ואז היא כייפית ועושה ההכי חם ונעים שאפשר. אהבה שמחה ומאושרת לכולנו

וגם שמעון וסוניה

ביל ומוניקה ביבי ועמיר אייל וטל צחי ומאיר קרמיט ומיס פיגי לובה ומוסטפה אני ועצמי מה אנחנו מונים כאן תזכירו לי?

באמת בסוגיה הזו...

הצעה ... כל הזמן אנחנו צריכים להגיד לכם , שלומ'קה ותומריקו .. וזה נורא ארוך .. אולי נאחד לכם את השם ל: שלומריקו.. יותר קצר ובול על שניכם ... מה דעתכם ? או שנעשה לכם שם משפחה , התכשיטים ..

s h l o m k e

New member
אמממ ..... ../images/Emo4.gif

על ההצעה אבל הת'כשיט לא נכנס לפורום, כך ששלומק'ה בלבד זה בסדר. וגם שנפגשים - שניים אנחנו ...
זה לא חצי ועוד חצי שיוצרים שלם, אלא שני עולמות שונים אשר מתחברים בהמון חלקים, אולם עדיין שניים שונים. וזאת מן הטעם שאני מאמין שזוגיות היא לא שני חצאים שיוצרים שלם אלא שני שלמים (בדגש על השלמים) שיוצרים עולם שבנוי משניים. אלא היו שישים שניות על זוגיות על פי שלומק'ה ....

s h l o m k e

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo8.gif

אני מאחל לך ולכולם לא פחות ממה שיש לנו ואף יותר ...

למעלה