העים ברגע שעמוס 2 ישדר את ייס

zachgrundman

New member
העים ברגע שעמוס 2 ישדר את ייס

יתחיל המאבק האמיתי עם HOT וזה אומר שיפור תחנים ושרותים או שישאר אותו הזבל כמו עכשיו ואז לווין עדיף? (לפי דעתי רק צלחת לווין פרטית)
 
ברור שברגע שליס יהיה נפח לוויני

מוגדל ( בהרבה ממה שהיא זקוקה לו - כי בינינו, כמה ערוצים חדשים הם כבר מסוגלים להוסיף - הרי יש גבול למה שהמנויים מוכנים לשלם) אז הם בכל מקרה יוסיפו ערוצים חדשים. הכבלים יצטרכו להוסיף מצידם . למעשה כיום כמעט כל החברות משדרות את אותם ערוצים וההבדל הוא אולי בכמות הסרטים החדשים והמקרו שלהם ( מבחינת אולפנים). כמו כן, ריבוי ערוצים אינו מלמד על הגדלת ההיצע כי חלק גדול מערוצי התוכן מלאים בשידורים חזורים של הרבה סדרות ישנות (או בקיצור , ברובהמיקרים - זבל ממוחזר ) כך שהכמות ממש לא מעידה על איכות. והבעיה הכי גדולה היא, שאחרי שהקהל מפנים ולומד לחיות עם הכמות , הוא מתחיל לחפש איכות , שלא ממש נמצאת בערוצים רבים . אז מתחילות הנטישות ההמוניות והביטולים .
 

amos1i

New member
לא בדיוק הרבה ממה שהיא זקוקה

כי המצב כיום הוא שבהמון ערוצים האיכות כל כך ירודה שאתה רואה פיקסלים גם שאתה יושב רחוק! הם נותנים עדיפות בדחיסה לערוצי הבית שלהם (סרטים+כמה ערוצי מקור) וגם לערוצים המרכזיים, וערוצי הספורט. שאר הערוצים פשוט זוועה. הבנתי שהם מתכוונים להוסיף מספר קטן של ערוצים (כאלה שהיום רק בכבלים - אגו, A1 ועוד כמה) אבל רוב רוחב הפס ינוצל להורדת הדחיסה.
 
תרשה לי רק לתקן אותך - את

הפיקסלציה תראה מקרוב או מרחוק וזה לא משנה איפה אתה יושב - אם יש בעיות קליטה פשוט רואים את הפיקסלים עד שהקליטה פשוט נעלמת למסך שחור : כזכור לך, בשידור דיגיטלי או שיש או שאין הפרעות (הרי זה לא כמו שידור אנלוגי = שבקליטה חלשה עדיין רואים אבל עם רעש והפרעות). למרות האמור לעיל - איכויות הישדור של יס אכן מחפירות ומבישות בחלק מהערוצים -אם המקלט שלך ( לא של יס עצמו) מאפשר בחינהשל גודל הפריים -תוכל לראות עד כמה הם דחסו את השידור ואיזו חרפה הם הוציאו לאויר עד כה בחלק מהערוצים. נקווה שזה לפחות ישתנה עם התוספת הקרובה.
 
למעלה