העולם שייך לצעירים

elana5554

Member
הי
העולם שייך לצעירים, כי צעיר זה רענן, חזק, ואם גם יפה אז בכלל, יש את אלו, שיד אלוהים ליטפה שערם, וכל מה שיעשו יצליח, ויש את אלה שלא הולך להם כלום, פשוט לא הולך, בכלל אידאל היופי תמיד מוצג עי בנות ובנים צעירים,
החיים כמןו החיים חולפים מהר, ועוד לפניי ששמים לב, גיל 20 עבר, אתמול הייתי בת 16, היום אני בת 60, במיוחד לאלה שעסקו בתחום היופי, קשה להם להתמודד עם הגיל, והשינוי שמביא עמו, אין ברירה, בעצם יש או להתחיל להשקיע, לתחזק את הגוף והפנים, בהרבה מאוד כסף, זה במידה שכסף יביא כסף, יש המון צעירות שרק מחכות בתור , להכנס לעולם הדוגמנות, והן יפות, וגילן יפה, אסור לא להשלים עם המצב, לכל גיל יש את היופי שלו, וזה טוב, בזמנו שאלתי את אמא, למה את לא מגדלת שיער, שיהיה ארוך, אמא אמרה , שאישה מבוגרת לא יפה לה שיער ארוך, זה כמו מכשפה, אולי הגזימה, אבל צדקה, היום אפשר הכל כשיש כסף, נכנסים להלחמות שיער, יוצאים עם איזה אורך שרק נרצה, כסף סה שם המשחק, כי חיים זה לא משחק, למי שלוקח עצמו ברצינות הראויה, אפשר ואני לא מתנגדת לתחזוקה בקטנה, אני לא יכולה להיות בת 20 פעמיים, ואני לא רוצה,
למעשה נכנסתי לכתוב פוסט על ראנה ראסלן, האישה חיה לה באמירויות, וכל היום בוכה אכלו לה, שתו לה, זה כבר לפוסט הבא
אילנה פונטיאק

למעלה