העברת נקודת חשמל למנורה |מנורה|

mrFimo

New member
העברת נקודת חשמל למנורה |מנורה|

יש לי קיר ריק ועליו אני רוצה לתלות מנורת קיר, מתחת למיקום שבו אני רוצה לשים את המנורה (בערך מטר) יש שקע חשמלי ומתג לאור של החדר, השאלה היא כזאת: איך אני מעביר את הנקודת חשמל למנורה בלי שזה יבלוט מחוץ לקיר? יש כזה דבר???

מאגר

New member
• הופה! הופה! נהית יועץ חשמל?ו רשר

אבל לידיעתך הנך יועץ לעברות על החוק, 1 ביצוע עבודות חשמל - מצריך רשיון חשמלאי 2 אסור להטמין חוט/כבל חשמל תחת הטיח ללא מוביל (צינור, תעלה,,,) אנא רסן קצת את רצונך לענות לכל שאלה, עזור היכן שאתה באמת שולט מקצועית, לשאלה: צריך לחצוב ולהכניס צינור בהתאם לתקנות (מאוזן או מאונך, בגובה המתאים) בין הנקודה הקיימת לחדשה, קוטר הצינור המינימלי המותר 13 מ"מ, חתך החוטים המינימלי 1.5 ממ"ר,

מאגר

New member
לרשר

נעלצתי למחוק את השטויות שכתתב בינא לכן העברתי את תשובתך שהייתה משורשרת אחריו אתה צודק ב-1000% לא רק ב-100% איתך הסליחה

talullah

New member
למאגר

בתןר מנהל הפורום לא יאה כלל לכנות את דבריו של בינא כשטויות הנ"ל כותב כאן תשובות רבות שעוזרות לאנשים רבים - הרבה יותר ממה שאתה עוזר יכולת לכתוב שמחקת את תשובתו של בינא מכיוון שמבחינה מקצועית יש להזמין חשמלאי או משהו בסגנון הזה מכאן ועד לפגיעה כזו - הדרך ארוכה ועוד הערה - למרות שיש לך שגיאות כתיב רבות (לא משנה למה) צרמה לי שגיאת הכתיב שלך בתחילת ההודעה "נעלצתי" מלשון לשמוח - אנני יודעת אם בכוונה או לא - סתם שתדע.

יקי30

New member
talullah

בנוסף לזה שבינא עזר לעבור על החוק הוא באמת כתב שטויות כי לא כך מעבירים נקודת חשמל...

talullah

New member
יקי

מאד יכול להיות שבינא הסביר לא נכון לדעתך ולא לפי החוק עדיין זה לא נותן זכות למנהל הפורום לפגוע במי שעושה כל מאמץ לעזור לחברי הפורום ועוד דבר שמתי לב שלכל שאלה יכולות להיות 5 תשובות נכונות (במינימום) תלוי מי עונה אולי בינא הסביר משהו כמו שהוא מכיר (אני זוכרת שאמרת שזה לא לפי החוק) אבל מכאן ועד להגיד ע"י מנהל הפורום שאמור לכבד כאן את כולם - הדרך רחוקה לי זה צרם!!!

כולנו מדברים שטויות בשלב זה או אחר.

לא צריך להפוך את זה לקרדום לחפור בו. אפשר להיות הגיוניים וסבלניים בינא עוזר כאן הרבה מאוד ותורם המון. גם אם התשובה שלו לא נוחה למישהו- אפילו מסיבה מוצדקת- יש דרכים להתבטא.

ממקבלן

New member
בדרך כלל אני לא מהמגוננים על ...

על מנהל הפורום ... אבל במקרה הזה הוא צודק!!! נכון שהאדון משיב כאן לשאלות אבל מהרגע שכתבו עליו כמה מילים טובות השתן עלה לונ לראש!!! בעל מקצוע שמקבל תשובה כזאת בפורום יודע לברור אותה ולהעביר אותה לסל התשובות הטיפשיות!!! אבל שואל תמים שמקבל תשובה כזאת בטוח שבינא הוא בעל מקצוע בחשמל ומיד רץ לבצע... ומי שיסבול בסוף זה רק השואל... אש באמת כמו שכתב כאן מנהל הפורום תשיבו רק לשאלות שאתם יודעים את התשובה... ואם לא ... זאת לא בושה לשתוק!!! שבוע טוב.

יקי30

New member
כמו שאמרו פה

1 שייעץ רק במה שהוא מבין 2 שיפנים 3 העצות שהוא נתן גובלות בקיפוח נפש ורכוש

למעלה