העברת כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס

העברת כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס

קראתי כאן שאם יש לי כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס (ואכן יש לי) אני יכולה להשתמש בו על מנת לקבל כרטיס אשראי שלהם בארה"ב
לאחר המעבר. הבנתי שאני יכולה להשתמש בזה כדי להתחיל לצבור היסטורית אשראי.
מישהו מכיר את האופציה הזאת ויודע להגיד האם זה מומלץ או שיש איזה חסרון שאני צריכה לדעת עליו?

qwer1304

New member
היה ואיננו.

הדריש של אמקס שהכרטיס בחו"ל יונפק ע"י אמקס עצמם. בארץ הוא מונפק ע"י בנק הפועלים ולכן אינו עומד בדרישה:
To be eligible for a Card transfer, your Consumer Card must be issued by American Express.

טוב, חבל

אז אני צריכה להוציא כרטיס secured? מה המשמעות של זה לעומת כרטיס רגיל, בהנחה שאשלם את כל ההוצאות בזמן?

גרזנית

New member
לא נכון

לי היה סקיורד של בנק אוף אמריקה עם עמלה רק של 30 דולר לשנה עם קאשבק וללא ריבית כל עוד שילמתי הכל בזמן

qwer1304

New member
אז מה לא נכון? $30 במקום $29?

RoyG NJ

New member
לי היה SECURED דרך BOA

קיבלתי נקודות ולא היה לי תשלום שנתי.

qwer1304

New member
NOT ANYMORE. וד"א:

הנה ה-CASHBACK של BOA:

Earn 5% cash back
on qualifying home improvement purchases through June 30, 2012*
Act now to earn 5% cash back (up to $25) on qualifying hardware, interior furnishings, and garden supplies purchases made with your Platinum Plus® Visa® credit card account through June 30, 2012.

זה לא CASHBACK, זה צחוק מעבודה

idan306

New member
מה זה cash back ?

אשמח אם תוכלי להסביר במשפט או שניים. כנראה שפיספסתי את זה בקריאה על המערכת הבנקאית

החזר כספי מסויים בסוף כל שנה

כאחוז מסך חלק מהקניות (בד"כ בתחומים מסויימים).

איי ל

New member
מנהל
כדאי לקחת בחשבון שלרוב כרטיסי האשראי בארה"ב

יש תוכניות והטבות שונות, כך שכדאי לבחור כרטיס בהתאם להעדפה ולצרכים: כרטיסי אשראי שמעניקים נקודות- מתאים עבור אלה שמעדיפים לקנות מוצרים בנקודות שצברו.
כרטיסי אשראי שמעניקים מיילים- מתאים במיוחד לאלה שמעדיפים לצבור עבור חופשה, או סתם טיסות.
כרטיסים שמעניקים קש-בק- מתאים לאלה שמעדיפים להחליט בעצמם איך ואיפה לקנות עם הכסף שצברו.

ישנם מכרטיסי האשראי שמאפשרים הסבת מיילים לקש-בק.

ilanvag

New member
את מקבלת בחזרה כסף אמיתי ביד, כאחוז מהקניות

לא "נקודות" או "מיילים" או שאר שטויות - אלא כסף אמיתי.

איי ל

New member
מנהל
צר לי ידידי,

אך התשובה שלך מראה על חוסר ידע.
דווקא מיילים ונקודות בהמון מקרים משתלמים יותר מכסף מזומן.

אני בארבעת השנים האחרונות טסתי לארץ מבלי לשלם, החזר מזומן לא היה מספיק בשביל לשלם על זה, והייתי נאלץ לשלם הרבה יותר.
ובשנה שעברה החלפתי לכרטיס מיילים אחר, שמאפשר לי להמיר את המיילים למזומן- אם בזה חפצה נפשי.

אז נקודות ומיילים נחשבים שטויות? ממש לא.

RoyG NJ

New member
אכן , אכן !!

לכל מי שטס מדיי פעם (שזה כולנו כאן) מיילים יוצא כמעט תמיד הכי משתלם.
אני אמנם עברתי עכשיו לנקודות של מריוט כי (יש דבר כזה?) יש לי יותר מדיי נקודות בUNITED וDELTA .

למעלה