העברת אפליקציות מהאייפון לאייפד

העברת אפליקציות מהאייפון לאייפד

שלום לכולם

קנינו אייפד מיני חדש, האם אפשר להעביר את כל האפליקציות מהאייפון אליו?
ובכלל, אם רוצים את כל המראה של האייפון לרבות חשבונות מייל וכו' לאייפד, האם ניתן לעשות זאת? ניסיתי לעשות ריסטור דרך האייטונס אבל זה לא ממש עוזר.

תודה לעוזרים

Powerball

New member
תגדיר את האיפד על אותו AppleID כמו האיפון...

ואז סנכרן לאותו מחשב אליו סינכרנת את האיפון. בעזרת האיטיונס תוכל לסמן אפליקציות שתרצה שיעברו גם לאיפד.
ובמידה ויתעוררו בעיות בהורדת האפליקציות לאיפד מיני, תוכל לבצע הליך רכישה מחדש של האפליקציות דרך האיפד, ואם אכן הוגדר אותו AppleID אזי לא תחוייב בתשלום נוסף, על האפליקציות שבתשלום.

adinamor3

New member
העברות לאייפון חדש/מיני אייפד חדש

אם כל מה שיש לי במכשירים הנ"ל מסונכרנים דרך איקלאוד אני מבצעת אותן פעולות שהמלצת עליהן ?

Powerball

New member
השאלה אם זה גם מגובה לאיקלאוד...

אם כן, אז אפשרי ללא חיבור לאיטיונס, אלא יש לבצע שחזור למכשיר החדש דרך האיקלאוד. ללא חיבור לאיטיונס

adinamor3

New member
גיבוי/שיחזור

תודה על התשובה המהירה.
בשורה האחרונה - מה עדיף, גיבוי דרך המחשב אן גיבוי דרך הענן?

Powerball

New member
לא ברור מה בדיוק השאלה..

אם גיבוי לצורכי גיבוי - לדעתי עדיף גיבוי לאיקלאוד כי הוא מתבצע, אוטומטית מידי לילה ללא כל התערבות מצד המשתמש. בנוסף, אני סומך יותר על גיבויים בענן (בחברות מוכרות) מאשר גיבויים על המחשב בבית. אבל על הגישה הזו יש הרבה שחולקים.
אם גיבוי לצורכי העברת מידע ממכשיר למכשיר - אני לא רואה הבדל מהותי. אולי הייתי מבצע את זה דרך האיטיונס מטעמי שליטה על התהליך.

Powerball

New member
רגע - שים לב לתשובה של נועה...

שמציינת שיש דברים שהאיקלאוד לא מגבה.
לא הייתי ער לכך

noa_f

New member
אייקלאוד יכול ליצור גיבוי מלא, אבל צריך

להגדיר גם את זה. אם רק משדכים יומנים, אנשי קשר, תמונות - זה לא "הגיבוי" המקיף.

Powerball

New member
ברור. אבל אם ב BackUp Options...

תחת iCloud הדלקתי את כל המתגים, אז יש סיבה שלא הכל יגובה לאיקלאוד?

noa_f

New member
לא מספיקים המתגים במסך הראשון.

(של האימייל, קונקטקטס, תמונות וכו') צריך להדליק גם את המתג של icloud backup תחת storage & backup.
והנה מה שאפל כותבת בנושא:
http://support.apple.com/kb/HT4859

למעלה