העברת אנשי קשר מהנייד סמסונג לרכב חדש

• פותח הנושא 1030
  • פורסם בתאריך

1030

Member
רכשתי בשעה טובה רכב סוזוקי קרוס אובר חדש. בסוכנות הרכב העבירו לי רק 19 אנשי קשר ואת כל השאר כ- 300 אנשי קשר לא היה ניתן להעביר. הם לא מבינים מדוע. ברכב הקודם סוזוקי איגניס כל אנשי הקשר הועברו בזמנו ללא בעיות. מישהו או משהי יודעים לפתור את הבעייה? תודה.

רכשתי בשעה טובה רכב סוזוקי קרוס אובר חדש. בסוכנות הרכב העבירו לי רק 19 אנשי קשר ואת כל השאר כ- 300 אנשי קשר לא היה ניתן להעביר. הם לא מבינים מדוע. ברכב הקודם סוזוקי איגניס כל אנשי הקשר הועברו בזמנו ללא בעיות. מישהו או משהי יודעים לפתור את הבעייה? תודה.
לא ידעתי שאפשר להעביר, כל המספרים אצלי ברכב לא מזוהים.
איך מעבירים?

1030

Member
התעלומה כנראה נפתרה. הסלולארי שלי סמסונג J7 PRIME עם אנדרואיד גירסה 8 ובלוטוס 4 אינו מסוגל להעביר את אנשי הקשר למולטימדיה באוטו. ניסיתי עם סלולארי אחר בעל אנדרואיד 10 והפעולה הצליחה. לא נותר אלא להישאר עם הסלולארי הזה או להתחדש במכשיר יותר מתקדם. שלי הוא כבר אצלי כמעט 4 שנים וכנראה מעט מיושן עבור המולטימדיה שבאוטו.

1030

Member
בסלולארי שלי סמסונג J7 PRIME לא ניתן לשנות גירסה . ניסיתי. כרגע הוא נעול על גירסה 8. כנראה סמסונג לא מעוניינת לשדרג מכשירים ישנים הכל כדי שירכשו חדשים. לא נראה שאחליף אותו בשלב זה למרות שלא ניתן להעביר אנשי קשר למולטימדיה שבאוטו.

frankthe2

Active member
בסלולארי שלי סמסונג J7 PRIME לא ניתן לשנות גירסה . ניסיתי. כרגע הוא נעול על גירסה 8. כנראה סמסונג לא מעוניינת לשדרג מכשירים ישנים הכל כדי שירכשו חדשים. לא נראה שאחליף אותו בשלב זה למרות שלא ניתן להעביר אנשי קשר למולטימדיה שבאוטו.
זו אכן הגרסא הגבוהה ביותר שניתן להתקין על מכשיר זה.

למעלה