העברת אנשי קשר לאוטו

• פותח הנושא 1030
  • פורסם בתאריך

1030

Member
ברשותי אוטו חדש לגמרי. ניסיתי להעביר את אנשי הקשר מהסלולארי שלי סמסונג J7 PRIME בן 3.5 שנים למולטימדיה באוטו. האנדרואיד -8.1. לא הצלחתי להעביר. האם הבעייה בטלפון?
כל שאר הדברים עובדים. היבואן של המולטימדיה(שייקה אביזרים) טוען שהבעייה כנראה בטלפון . לא קריטי אבל לא נוח. אשמח לתגובה. תודה.

em28

Well-known member
כמו שעניתי לך בפורום אחר - ככל הנראה הבעיה היא בטאבלטסינישקרכלשהו
שמגיע עם מערכת סגורה ע"י שייקה אגזוזים ואיזה רום לא מושלם שלא ממש מבין עברית על בוריה.

J7 עתיק ככל שיהיה יודע להעביר יותר מ-19 אנשי קשר.

1030

Member
אנסה עם סלולארי אחר עם אנדרואיד 9 ומעלה . זה יהיה המבחן האמיתי. כי בשלי "הענטיקה" נמצא אנדרואיד גירסה 8.1. אעדכן.

קר לי בך

Well-known member
אנסה עם סלולארי אחר עם אנדרואיד 9 ומעלה . זה יהיה המבחן האמיתי. כי בשלי "הענטיקה" נמצא אנדרואיד גירסה 8.1. אעדכן.
לא נראה לי שגירסת מערכת ההפעלה היא הבעיה,
במערכות מקוריות יש לפעמים בעיות דווקא עם שיאומי, כולל גירסאות אנדרואיד מתקדמות, לא עם אנדרואיד, אבל פה מדובר על שייקה אז קשה לדעת.
מקווה בשבילך שהבעיה היא בטלפון ישן ואז יהיה לך תירוץ להחליף לחדש יותר

1030

Member
"שייקה" עובד מספר שנים עם היבואן "מכשירי תנועה" מהם רכשתי את האוטו. אני מניח שלא היו ממשיכים איתו אילו היו מצטברות תלונות נגדו במהלך השנים אבל לך תדע כמו שאומרים. כנראה שהאנדרואיד שלי מעט מיושן ולא עומד בעומס. אנסה עם סלולארי אחר ונחליט. גם ללא אנשי קשר באוטו ניתן לחיות אבל יהיה נחמד אם כן יהיו.

קר לי בך

Well-known member
"שייקה" עובד מספר שנים עם היבואן "מכשירי תנועה" מהם רכשתי את האוטו. אני מניח שלא היו ממשיכים איתו אילו היו מצטברות תלונות נגדו במהלך השנים אבל לך תדע כמו שאומרים. כנראה שהאנדרואיד שלי מעט מיושן ולא עומד בעומס. אנסה עם סלולארי אחר ונחליט. גם ללא אנשי קשר באוטו ניתן לחיות אבל יהיה נחמד אם כן יהיו.
רדיו מילאנו היו הרבה שנים המתקינים של פולקסווגן,
והתקינו מערכת מולטימדיה - שלא נדע מצרות. הניסיון שלי ושל עוד כמה עם הג'טה.
הצטברו המון תלונות, חלק ביקשו לפרק את המולטימדיה ולהרכיב בחזרה את הרדיו הפשוט והמקורי ובכל זאת הם המשיכו לעבוד, אולי אפילו עד היום.

כמו שאמרתי, מקווה שאצלך זה הטלפון כי זו בעיה הרבה יותצר פשוטה לפתרון

em28

Well-known member
שייקה אביזרים כנראה מספק למכשירי תנועה את מה שהם משלמים עליו: טאבלטסינישקרזולבאיזהשםשתרצה
כדי שיוכלו לומר שיש "מולטימדיה" ברכב במקום מערכת המולטימדיה המקורית.

כמו שחשבתי, מדובר בטאבלט חסום, חפש בגוגל מילות מפתח כמו: פריצת מערכת אנדרואיד שייקה אביזרים
בסוזוקי מדובר בטאבלט שבמקרה הטוב מריץ אנדרואיד 6.
קבל מדריך לפריצת הטאבלט כשהוא מותקן בסוויפט (כנראה מותקן גם בויטארה/קאדג'ר/קפצור)
6

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.JPG
    ‏‏לכידה.JPG
    KB 38.6 · צפיות: 1

1030

Member
לסקרנים שבינכם: לשם נסיון קישרתי את הסלולארי של הבן שלי לאוטו. הדגם שלו סמסונג 51 A עם אנדרואיד 10. הפעלתי את העלאת אנשי הקשר וראו זה פלא לקח למולטימדיה לאחסן כ-600 אנשי קשר תוך 20 שניות. מסקנה -הסלולארי סמסונג J7 שלי בעל אנדרואיד 8.1 לא מתאים למולטימדיה שבאוטו.. כך אני מבין .
חשוב לדעת: באוטו הקודם שלי מדגם איגניס 2018 ניתן היה לאחסן את אנשי הקשר מאותו סלולארי. כנראה המולטימדיה באוטו הקודם התאימה לנייד .
עכשיו נשאר להחליט אם להחליף סלולארי או להישאר עם הקיים (ללא אנשי קשר) עד שייגמר .

שלום, הבנתי מתשובה של em28 שהצלחת להעביר חלק מאנשי הקשר (19), האם הבנתי נכון?

1030

Member
תודה על התייחסותך, זרמו לא מעט מים מאז פרסמתי את שאלתי. בינתיים רכשתי סמסונג חדש A52S עם גירסת אנדרואיד 12 וכל אנשי הקשר עברו מייד לרכב. מסתבר שהדגם הקודם שלי A7 עם אנדרואיד 8 לא יכול היה להתחבר לרכב מבחינת אנשי קשר.

למעלה