הסתיימה הליגה

סלים וארזה

New member
מנהל
הסתיימה הליגה
וכרגיל כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. חבל שחיפה לא השכילה למצוא עוד נצחון ולהישאר בליגה. יש להם יופי של אולם שחבל שיהיה חצי ריק. חיפה הצליחה מהמקום האחרון לנצח את הראשונה בטבלה. אילת אתמול היתה מר הייד ופחות ד"ר ג'קיל, מכבי ת"א נראתה פתאום כקבוצה מחוברת וירושלים הראתה שרבע אחד מספיק כדי לסגור עניין (השלישי).

אז מה יש לנו בפלייאוף?
מכבי ת"א מול נס ציונה. אמור להיות טיול קל לצהובים, בטח בבית.
חולון מול אילת ולמרות ההפסד אתמול, אילת פשוט לא יציבה, אבל יש לה סגל ישראלי טוב. אפיק ניסים בנסיגה ולכן הכל תלוי בעמית שמחון. מזלה של חולון שהביתיות אצלה. תמיר בלאט החל את העונה מצויין, אבל דעך. מנגד מי יהמר נגד גיא פניני? סוויפ לחולון לדעתי.
הפועל ירושלים לא אמורה להיתקל בקשיים גדולים מול גליל גלבוע שבנוייה אך ורק על הזרים. גם פה סוויפ לירושלים נשמע הגיוני. יש לקטש סגל ארוך והוא לא מפחד להשתמש בו על מנת לתת מנוחה לכולם. בפלייאוף זה חשוב.

הסדרה הכי מעניינת היא בין אשדוד המפתיעה להפועל ת"א העיקשת. יכולה ללכת לכל כיוון, אבל זו הסדרה שאני הכי מצפה לה. גרינברג החליף המון שחקנים במהלך העונה עד שהסתדר לו הסגל. ארבעת המשחקים האחרונים של אשדוד היו צמודים, אך במהלך העונה היה להם רצף של 9 נצחונות רצופים. אשדוד יודעת לנצל את יתרון הגובה שלה על היריבות בריבאונד, אבל למרות הגובה קולעת באחוזים לא מספיק טובים. מהצד השני הפועל ת"א נדחפת על ידי הקהל ואוהבת התקפות מעבר, בטח כשלימונד מנצח על העסק. תומר גינת הפתעה נעימה ורפי מנקו מוכיח שהוא מסוגל לתרום מעבר לדקות. לפרנקו תהיה עבודה מה לעשות בצבע.
 
למעלה