הסרט של המדריך לטרמפיסט

zmir2003

New member
תמונות הסרט המדריך לטרמפיסט../images/Emo58.gif

ספויילר ספויילר...הזהרו לכם. הנה כמה תמונות חדשות מהסרט והסט :) תהנו

zmir2003

New member
והנה עוד לינק נחמד (ללא ספויילר)

לכל מי שלא יכול לחכות ורק סופר את הדקות עד יציאת הסרט לאקרנים :)

טוב שאנשים עושים דברים מועילים

עם זמנם, עם חלל וירטואלי של איזו אוניברסיטה... ובכלל, הבנתי שיציאת הסרט הוקדמה בארה"ב, אך לא בארצנו הקטנטונת.

vaiu

New member
הסרט של המדריך לטרמפיסט

אני מסתכל עכשיו על תמונות... ופורד כושי!!! מה שיותר מצחיק זה שפורד כושי בסרט, למרות שזאפוד הוא לבן בסרט! וזה לא יכול להיות, כי הם בני דודים! ומה שיותר מצחיק זה שלזאפוד אין שני ראשים! ואפילו לא זרוע עודפת! אני חושש שהסרט הזה יהיה בדיוק כמו "אני רובוט"... אם אתם מבינים למה אני מתכוון.

איפה התמונות האלה? איפההההה???

זאפוד בלי שני ראשים ובלי זרוע נוספת?!?! אני בשוק אני בהלם אני המומם! מטומטמים. ואגב, זה בסדר שפורד יהיהשחור וזאפוד לא כי הם לא בדיוק בני דודים אלא מה שנקרא בגרסה האנגלית Semi-cousin.

IirionClaus

New member
לינק מצורף

אכן, מהתמונות שראיתי זאפוד הוא בעל ראש אחד ושני זרועות... בהנחה, כמובן, שזה זאפוד (סביר להניח שכן, בגלל משקפי השמש). ואכן, פורד פרפקט הוא שחור. למי שמעוניין בתמונות- תעקבו אחר הקישוריות מהאתר המצורף.

לאאאא! תחזיקו אותי!

זה חייב להיות מישהו אחר! תחזיקו אותי או שאני אתנפל על הבמאי המטומטם! איך אפשר לעשות את זאפוד בלי יד נוספת, ובלי שני ראשים! זוהי הפרה איומה של פרט עקרוני בספר. דווקא הפרסומות לזה היו מעניינות, אבל יש לי הרגשה שאני לא אוהב את הסרט הזה...

zmir2003

New member
בושו לכם

ככה להגיד על יצירה של דאגלאס (כן הוא כתב את התסריט במלואו) ועכשיו ברצינות: א:בשום מקור לא כתוב שפורד אינו שחור..דאגלאס עצמו אמר בנידון בקשר לליהוק לסרט שארתור צריך להיות אנגלי..כל השאר פתוח לדיון. ב:אני לא בטוח אבל יש מצב שלזפאוד לא תהיה יד נוספת בסרט. ראש נוסף יהיה לו זה בטוח (רק לא איפה שאתם חושבים). התסריט לסרט מתבסס 75% על הספר עם שינויים מבניים שדאגלאס הכניס בתור הכנת החומר לתסריט..קחו בחשבון שלא כל מה שעובד על הנייר עובד בסרט ולכן יש לעבד את החומר מחדש ולתרגמו לשפה הקולנועית... מעבר לזה תראו את הסרט ואז תחליטו..90% מהביקורות שקראתי מההקרנה המוקדמת שנערכה באל-איי ,הסרט הוא שיר הלל לכבוד דאגלאס וההומור המיוחד שלו..בקיצור DON'T PANIC! this movie will rox

לא אמרתי שזה רע שפורד שחור!

הוא לא הזכיר בשום מקום בספר את צבע עורו, אבל הוא בהחלט הזכיר את העובדה שלזאפוד יש שני ראשים... מה זאת אומרת לא איפה שאתם חושבים? איך הוא כתב את התסריט במלואו? הוא כבר מת, לא?

מיכאל ג

New member
יצא עכשיו טריילר חדש...

יש יד נוספת, יש ראש נוסף, רק המיקום שלהם השתנה קצת...

tal5ab

New member
או מצאתי

http://www.amazon.com/exec/obidos/subst/home/home.html/002-7307652-9413619 נראה לא רע , אבל המיקום של הראש והיד לא כלכך תואמים לספר ...

cwen

New member
לא הבנתי מה לא בסדר בצבע של פורד

הצבע שלו בכלל לא מוזכר בספר.

zmir2003

New member
טוב אז ככה

לאנשים באופן כללי אבל בכלל לא באופן גורף יש כמה בעיות אם הליהוק לסרט. או שהם רוצים את כל הקאסט אנגלי. או שהם לא רוצים שצבע עורו של פורד יהיה שחור. או שהם חושבים שבגלל שהוא ראפר שחור ואמריקאי בנוסף לכל הוא בטח לא מתאים לתפקיד. או מאה דברים אחרים שמעריץ זה או אחר לא אוהב לגבי הסרט. ואני אומר דבר כזה..התעסקות בזוטות בעניין זה או אחר יכולה רק להרוס את הפוטנציאל של כל אחד להנאה מהסרט. במקום להבין שהסרט הוא רק עוד אדפטציה שונה לסדרת המדריך...שבעצמה עברה כמה גילגולים (תסכיתי הרדיו,המיני סדרה של הBBC,הספר ועכשיו הסרט) ודאגלאס עצמו הוסיף או שינה בכל פעם ככל שראה לנכון. ככה גם אנחנו צריכים להתייחס לסרט. אדפטציה לקולנוע לספר המדריך לטרמפיסט לגלקסיה..וזהו. כל הכיף הוא בלדעת שהסרט הוא מחווה ענקית לדאגלאס אשר לצערנו לא יכול להיות פה היום ולראות איתנו ביחד את היצירה שלו הופכת סוף סוף לסרט קולנוע באורך מלא...אני אישית הולך לשבת באולם עם חולצה של הסרט ומגבת כרוכה על צווארי ואף אחד לא ימחוק לי את החיוך מהפנים ואת ההתלהבות. היו שלום ותודה על הדגים. (וסליחה מראש אם אני נשמע קצת רגשני :) רק לפני זמן קצר שתיתי Pan Galactic Gargle Blaster I think i need to pass out
)

מיכאל ג

New member
אני מקווה שיהיה כמה שיותר שונה

אני כבר מכיר את כל הבדיחות מהספר, אני רוצה בדיחות חדשות, ואני יודע שאדאמס שינה הרבה דברים בשביל הסרט והוסיף דמויות ומבחינתי זה אחלה. מבחינתי שיהפכו את פורד פרפקט לאנטילופה סגולה. העיקר הוא שאני אמצא את עצמי שפוך על הרצפה, משפריץ קולה על השורות מקדימה ונחנק מהפופקורן. אני רוצה שהסרט הזה יפיל אותי מצחוק. אם זה סתם יעלה גיחוך זה לא שווה את זה - אני פוחד מכל עיבוד למדיום ויזואלי של משהו שהוא מילולי בעיקרון. ראה מקרה דייב בארי.

cwen

New member
כשאתה הולך - תגיד לי איפה אתה יושב

לא רוצה לשבת לפניך (ולקבל השפרצות קולה אחת לחמש דקות...)

למעלה