הסרט יוצא בארץ ב-29 לנובמבר!

LuNaTiC

New member
שי, לא היית באיזה מחנה או משהו?

לא היית כאן הרבה זמן.... ואני כבר לא זוכרת כלום....

שי!!!

New member
לצערי לא...

לצערי אני לא בשום מחנה...אני מבלה את היום בלראות טלווזיה, לשחק במחשב, לגלוש באינטרנט, לשמוע מוזיקה, לקרוא, לדבר בטלפון, לעזור קצת בבית, ובלרחם על מצבי העגום...חבריי בחו``ל ובטיולים...שוקע ברחמים עצמיים על מר גורלי...אני לא יודע למה אני כאן במקום לשמוע ``הקצה`` בגלגל``צ. זה שאני לא כותב-לא אומר שאני לא בפורום-אני פשוט לא כותב כי אין לי מה לכתוב-ובזמן האחרון מצטרפים לכאן אנשים כמו פטריות אחרי הגשם-שמבלבלים את המוח, כותבים הודעות סרק, וחוזרים על נושאים ישנים-אז נמאס לי גם להכנס לפה... מסתבר שאת לא כזאת סנילית... ולא חשבתי שזה תגלית גאונית זה שאני יודע שהסרט יוצא ב-29 לנובמבר. הנחתי שחלק יודעים-וכתבתי בשביל אלה שלא יודעים, ובשביל ליצור דיון....אני לא כותב הודעות כדי להתלהב מעצמי (בניגוד ל...). שי

LuNaTiC

New member
חחחחח

מה שאתה עושה זה מצויין.. גם אני עושה את זה, אהה חיי הבטלנות.... הוריי, אני לא סנילית... דרך אגב.. בניגוד למי? ג`אסט וונדרינג... -ענבל-

פגעסוס

Well-known member
פנטר ביקש שתצרי איתו קשר דחוף

הוא השאיר לך הודעה עם ``איציק`` (אס``ק) כמה הודעות למטה...

אם התכונת אלי...

אז אני גם לא כתבתי את זה כדי להתלהב אלא כי ידעתי שיש אנשים ששואלים את עצמם מתי יצא הסרט בארץ והבאתי להם ת`תשובה... וחוצמזה אם אתה מתלונן שהחדשים שהם ``כמו פטריות אחרי הגשם`` וחוזרים על הודעות שנמצאות בעמודים פנימיים יותר אז אתה בעצמך צריך לקרוא הודעות קודמות לשלך ולא לחזור עליהן! s@me @ne

שי!!!

New member
שוב...

לא התלוננתי על שמצטרפים המון אנשים...אני בעד, התלוננתי שהם מדברים על נושאים ישנים-שלא באשמתם... חזרתי על העניין מתוך כוונה לפתוח דיון ומתוך כוונה לידע את מי שפספס את ההודעה...

למעלה