הסרט הבא מוקדש למעאלי:

Tru Man

New member
הסרט הבא מוקדש למעאלי: ../images/Emo183.gif

זה נקרא: Species III ובישראל החליטו לקרוא לזה: מין מסוכן 3 ראשית הטריילר שנמצא כאן: Species 3 Trailer ועכשיו לסרט עצמו: מין מסוכן 3 Species III: Set Invasion ז'אנר: אימה, מדע בדיוני, מתח. אורך: 111 דקות מס' חלקים: 6 איכות: טובה שנת הפקה: 2004 במאי: בראד טורנר שחקנים: רובין דאן, רוברט קנפר, אמליה קוק, ג'ון פול פיטוק, מייקל וורן, כריסטופר נייאם, פטרישה בטהון. התקציר: זהו הסרט השלישי בסדרת המדע הבדיוני שבמרכזה ניצבת יצורה מוטנטית, חצי אישה וחצי חייזר, שמחפשת "בעל" על מנת להתרבות ולהפיץ את זרעה על פני כדור הארץ. הפעם מדובר בבתה של גיבורת הסרט הראשון, שבדרך כבר הספיקה לעבור שינוי גנטי.
בנוסף קבל גם את תקצירי שני החלקים הראשונים מהניינטיז: תקציר הסרט מין מסוכן 1: הסרט הראשון יצא לראשונה בשנת 1995 וכיכבה בו השחקנית נטשה הנסטריג' היפהפיה. גברים לא יכולים לעמוד בפניה. האנושות לא תשרוד אחריה. בחורה בורחת ממעבדות ניסוי סודיות בארצות הברית והכוננות עולה לשיא. צוות מיוחד נשלח לנסות לאתר אותה. היא רצחנית, היא מפתה והיא לא אנושית. מטרתה להיכנס להריון ולהביא צאצאים כמוה לעולם שלנו. האמצעי גברים תמימים אותם היא מפתה. תקציר הסרט מין מסוכן 2: הסרט השני יצא בשנת 1998 וגם בו כיכבה השחקנית נטשה הנסטריג' היפהפיה. משלחת שחוזרת מהמאדים מביאה איתה יצור לגמרי לא חברותי שרוצה להשתלט על האנושות דרך זיווגים חסרי מעצורים. איב (הנסטריג') היא השורדת מהמשלחת של הסרט הראשון (מין מסוכן) שמתגלה כמושכת עבור היצור החדש. לנוקס (מדסן) חיסל כבר בעבר יצורים כאלה ויוצא למשימה שנית כשלצידו ד"ר בייקר (הלגנברג), המטפלת של איב. הרבה גופות מתכת, דם וצאצאי החייזר מציפים את המסך עד לסוף המר והצפוי...
תהנה!

Tru Man

New member
אני שמח שנהנית ממנו

אני עדיין לא צפיתי בו, נתתי לך את זכות הבכורה. לי יש רשימה של סרטים שאני מתכוון לצפות בהם, בין השאר גם הסרט הזה שאת שני חלקיו הראשונים כבר ראיתי בשנות התשעים. אני מתכוון לצפות בו במהלך השבת. אגב אם אתה מנוי של הכבלים, הלילה בחצות וחמישה בדיוק משדרים בערוץ האקשן (14 בממיר הדיגיטלי) את הסרט: שובו של הנוסע השמיני, שזה החלק השני של הסאגה עם סיגורני וויבר ופול רייזר משנת 1986.

לא...אני חי עם לוויאן../images/Emo112.gif

אגב כשתראה את הסרט הזה שצירפת..יש שם קטע מיני בשירותים של תחנת הדלק !!! זה נמצא בחלק החמישי...חחחחחחחחחח גדול! ותודה על העידכון...

למעלה