הסרטון שלי לתחרות one shot של אורנג

ofir201

New member
הסרטון שלי לתחרות one shot של אורנג

מקווה שלא יקחו לי את הרעיון חח אבל אני מקווה להערות בונות מכם, אם יש משהו לשפר. הסרטון

ofir201

New member
שאלה לגבי התחרות בכלל...

האם מותר להוסיף אפקטים בסיסיים לסרטונים כמו אלה שאני עשיתי, מהירות ותיקוני צבעים, תוך שימור הפריים האחיד?

ih10

New member
זאת שאלה שאתה צריך לשאול אותם

בתקנון שלהם לא היה כתוב על זה שום דבר. נדמה לי שבאתר של התחרות (myshoet.co.il) יש אפשרות ליצור קשר איתם כדי לשאול שאלות נוספות שימור הפריים האחיד זאת בטוח לא דרישה...

ערן FR

New member
בהצלחה....

אבל אני מציע לך לבדוק אם אתה יכול להוסיף קולות לסרטון (כי זה כמו עריכה נראה לי) כי ראיתי שהוספת וזה יהיה באסה אם יפסלו אז תבדוק...

ih10

New member
קוראים לתחרות one shot ולא

unplugged, זאת אומרת שהצילום צריך להיות שוט אחד רציף אבל זה לא אומר שאי אפשר להוסיף כתוביות קריינות וכו. לא ברור איך בתחרות כזאת אפשר לשלוח סרטי אנימציה וגם לא ממש ברור למה הם מתעקשים על ONE SHOT גם במסלול הוידאו (זה מובן במסלול הסלולרי שבו אי אפשר לעשות שום דבר מעבר לצלם שוט אחד בגלל המגבלה של המכשירים)

ערן FR

New member
הם רשמו שם במפורש...

שהקטע יהיה לא ערוך...ונראה לי שלהוסיף כתוביות וקריינות זה נקרא עריכה....

לא הנתי את הסרט

לא הבנתי את מורכבות השוט. לא הבנתי איך הסרט עונה על הדרישה של התחרות, לשקף את החיים היפים.

phrizer

New member
לעריכה יש הגדרה אחת פשוטה

למחוק קטעים, לשנות רציפות, לאחד קטעים. אפקטים, קריינות, וכותרות זה לא נחשב. עובדה שדברים כאלה אפשר לעשות גם בריל טיים, שום דבר שעריכה מתעסקת בו לא יוכל אף פעם להיות בריל טיים.

ofir201

New member
אמור לשקף את החיים היפים?

באמת זה הדרישות של התחרות? זה לא פשוט לצלם סרטון עם שוט אחד? חח בשנה שעברה מישהו צילם ציפור מתאבדת, אני לא בטוח שזה משקף את היופי שבחיים.

ih10

New member
כמו שנהוג בתחרויות סרטים, כל שנה יש

theme אחר, כנראה שהשנה זה הנושא. מתוך האתר של התחרות: "זו ההזדמנות שלך לשתף את כולם בסיפור קטן שמעלה לך חיוך גדול." לא נראה לי שהסיפור שלך מעלה למישהו חיוך...

ofir201

New member
התפוז השתגע.

מה שרשמתי זה שהראתי את הסרטון בפורום מתבגרים, והם דווקא דיי התלהבו והעלו חיוך... הם מתחברים עם העניין של העייפות בלמידה לבגרות בהיסטוריה ב'. אני דווקא רציתי מכם חוות דעת מקצועית לגבי הסרטון, אם יש משהו לשפר, אתם בטח יותר מבינים ממני ואני ישפר את הסרטון בשמחה. בקשר לעריכה, הנהלת התחרות החזירה לי מייל ואמרו שמותר להוסיף פסקול ובנוסף מותר להוסיף אופציות עריכה שונות כל עוד זה שומר על ה - one shot

Hatotah1

New member
קצת מוזר

באתר שלהם כתוב הרי ללא עריכה. אם הם אמרו לך שמותר דברים מסוימים, אז יכול להיו תשמותר עוד משהו, בקיצור אני לא מבין מה מותר ומה אסור ויהיה להם בלאגן כשיקבלו סרטונים שונים. אני אישית מבין את זה כך שמצלמים סרטון וואן שוט של 60 שניות בערך ושולחים להם את הקלטת, זהו.

Camila Yan

New member
דיברתי איתם במייל

הם אמרו שיהיה וואן שוט, ומותר להוסיף לזה איזה פסקול שרוצים

ih10

New member
הדברים שמדובר עליהם הם לא עריכה

אלא עריכת סאונד, למרות שאפשר לעשות את זה גם בתכנות עריכה עדיין יש הבדל בין שני הדברים. גם עם הוספת קריינות, אפקטים ומוזיקה זה עדיין one shot.

למעלה