הסרבן בן ארצי ניצח את צה"ל

*superstar*

New member
בכיף הייתי רבה איתך, באמת, אבל למה

לשעמם את הפורום? עזוב. פעם אחרת.

frieman

New member
בבקשה תמחקו את זה או אל תענו... :(

זה ממש מעצבן אותי רק לראות את זה...... :( :( אני שונא שאנשים תומכים בסרבנים ובכך שצריך להשתמט מצה"ל, צבא הכיבוש, וטוענים שכולנו זבל של עם ובמקום להגן על המדינה שלנו אנחנו צריכים לעוף מפה לקיבינמט רק כדי שהפלסטינים בשטחים לא יסבלו בשביל שאנחנו נחיה בשלום. זה לא שצה"ל בכוונה מתעלל בפלסטינים בכוונה, זה כי אנחנו מגנים על המדינה ואם לא היה צה"ל שיגן בכל מצב עלינו אז כולנו כבר מזמן היינו מתים.. ולא חיים פה..... וזה נכון שיש תופעות לא נעימות שקורות בשטחים וצריך למנוע אותם... אבל במלחמה דברים כאלה קורים ומה לעשות זה או אנחנו או הם.... ואם כל הכבוד אני מעדיף אותנו.... אז בבקשה אל תגיבו על הדברים שלי ושל הכותב/ת הנ"ל כדי שזה ירד מהעמוד הראשון ולא יחזור..... חחחח........ ימני שכמותי...... :)

Superchen

New member
למה לא להגיב?

כי זה נוגד לדעה שלך? אז אין לו זכות להגיד מה שהוא חושב? אני לא באה לנקוט עמדה כאן, אבל מרגיז אותי שאתה רוצה להעיף את ההודעה מהעמוד הראשון רק כי זה נוגד את הדעה שלך...

*superstar*

New member
לא בגלל זה ההודעה הזאת לא צריכה

להיות פה. כבר ראינו מה קורה שאיזה אידיוט בא ומעלה הודעה בסגנון. אם את לא זוכרת, את מוזמנת לעבור על הארכיון. בשביל למנוע ריבים מפגרים צריך למחוק את ההודעה הזאת. לא בגלל שככה הוא חושב.

OpticalIllusion

New member
אני עדיין תקוע באמצע ....

אני לא יודע לכאן או לכאן אבל אני יודע דבר אחד - כל אחד באמונתו יחייה

frieman

New member
זה לא ריב מפגר...... אבל הנושא של..

הריב לא צריך להיות על הנושא הזה......... הנושא של סרבנות לא מוצדק ביסודו!!!!!! בלי זום קשר לנקודת מבט פוליטית שלי....... אסור שבמדינה דמוקרטית ובמדינה שלנו אפשרות לאנשים להשתמט מהצב"א בגלל דעות פוליטיות... זה לא חוקי וזה לא דמוקרטי וזה כלום...... אז לפי דעתי אם כבר הנושא לא צריך להיות על הסרבנות אלא על מדיניות הממשלה או הצב"א וזה לגיטימי........ ועל זה אין לי בעיה לדבר ומה שלא רוצים... אבל על נושא הסרבנים אני לא מוכן אפילו לריב... זה בזבוז זמן

Katanya

New member
פחחחחח

וזה דמוקרטי להכריח אדם להחזיק בנשק? דמוקרטי לקחת זכויות מנער למשך 3 שנים? דמוקרטי להכניס לכלא אדם שמסרב לפעול נגד המצפון שלו? אני גם לא נוטה לסרבנות ומתגייס לקרבי אך אני בהחלט מבין את ליבם ומעריך את אומצם! ישר כח לכם

גלה17

New member
רק רציתי להעיר הערה..../images/Emo9.gif

הגולש הזה פירסם את אותה ההודעה גם בפורום שלי (פורום מתגייסים) שעוררה ויכוח גדול בנושא.. כעת אני רואה שאותו הדבר קורה אצלכם.. הדבר עורר את חשדי וניגשתי למנוע החיפוש המתקדם, ולהפתעתי (או שזאת בעצם לא כזאת הפתעה), גיליתי שהגולש השאיר את אותה ההודעה בדיוק בפורומים נוספים הקשורים לנוער, כגון-סדירים, תיכוניסטים, נוער שינוי, נוער מרצ, אקטואליה לנוער, וזה רק הפורומים שבהם ביצעתי את החיפוש.. אני לא בטוחה לגבי המניעים שלו, כי אין ספק שבפירסום ההודעה שלו הוא פנה לקהל יעד מסויים..הבעיה מתחילה בפורום הזה, כיוון שכאן הוא אף הגדיל לעשות והשאיר הודעת תגובה..("כל הכבוד לסרבנים!"), ומכאן נובע שהמטרה שלו היא לעורר פרובוקציות ולא להעלות נושא לדיון כמו כל משתתף אחר בפורום.. בכל אופן, אני אישית הייתי מציעה לא להגיב להודעות שלו יותר.. חבל שהוא יזון מהתגובות שלכם וימשיך עם העניין...

*superstar*

New member
מודעים לזה זה בסדר..

רק שאני לא מבינה למה אתם ממשיכים להגיב לו? עוד ריבים לא נחוצים? למי שרוצה לקרוא את הויכוחים שלנו שיקרא את הארכיון. אין צורך לעורר עוד ויכוח מפגר על נושא שאף אחד מאיתנו לא חושב אותו דבר מההתחלה. אין טעם.

למעלה