הסקר הכי מתוחכם שנתקל בו אי פעם!!

רומנteaת

New member
../images/Emo190.gif זה בדיוק העניין,

שזה כל כך רחוק ממני שאפילו עין הרע לא עובדת במקרה הזה... שמתי את הצלצול הזה, זה דוקא סיפור נורא רומנטי
, כי זה היה הדבר הראשון שדיברתי עליו עם הבנזוג שלי, כשהתקשרתי אליו בפעם הראשונה. הערתי משהו על הפאן-טון שלו, והוא בתמורה סיפר לי בהרחבה על הצלצול שלו ושקל מחדש את כל היחסים בינינו כשהבין שאין לי מושג מה המנגינה הזו, לעזאזל. ואז יום אחד הוא היה במילואים ושלח לי את המנגינה, וכל כך התרגשתי מזה ששמתי אותה כצלצול שלי

רק שיר

New member
אני חייבת להגיד ש......./images/Emo201.gif

אני נורא נקשרת למנגינות של הטלפון שלי. קשה לי להחליף אותם .(ואל תצחקו עכשיו- אני מאד רצינית)
היתה תקופה שגם לא יכולתי להחליף את הרקעים ואת צבעי הגופן של הטלפון
אני נורא סנטימנטלית. אז זה אומר שבממוצע כל שנתיים אני מחליפה צלצול (יחד עם ה -
שמוחלף| וזה גם קשה לי. מי שמתגלגל מצחוק כעת- מותר לו. אני לא כועסת

רומנteaת

New member
את לא לבד

נדיר מאוד שאני מחליפה צלצולים. חברה שלי למשל, כל כמה שבועות מחליפה צלצול לשעון המעורר. אני חושבת שאם אני אחליף צלצול אני פשוט לא אקום! ועם צבעים ורקעים אין מה לדבר בכלל. כמו שהפלאפון הגיע מהקופסה- ככה הוא גם נשאר. לא נוגעת, לא משנה, לא מזיזה.

הילה301

New member
גם אני נשארת עם מנגינות שנתיים ../images/Emo6.gif

הצלצול שלי הוא של השיר "שיר לשירה"- "עולם חדש וטוב , אני אבנה לך". כולם יודעים למה

הילה301

New member
גם אני חושבת ../images/Emo13.gif

ועכשיו יבוא זה שיגיד לי שאני לא יציבה

גם אני נשארת מלא זמן..

ישלי כבר מלא זמן את "הלילה יעבור"....של מה שמו..נו לא זוכרת. ובטלפון השני יש לי (קיבלתי מהעבודה..) את יובל המבולבל כי זה מאוד מאוד מאוד משעשע את הנסיכה! לא מתה על התעסקות של זה.

Rtitan

New member
../images/Emo153.gif עונה ל-../images/Emo56.gif

הצילצול אצלי הוא הצילצול הכי בנאלי - זה הצילצול ההוא של הטלפונים הישנים עם ה-רינגרינג... למה? כי כולם שונאים אותו וככה אני יכול לדעת שה-
שלי מצלצל ולא של אפאחד אחר. מה גם - שאפשר לשמוע ולהבחין בו גם בסביבה רועשת...

Rtitan

New member
לא ממש...

מי שנמצא לידך כשמתקשרים - יודע. מי שמתקשר, לפחות במצב הנורמלי של העסק, לא ממש יכול לשמוע
עייפים, מה?...

תגיד לי יא וויני

בי ביקש ממך לחשוב? וחוץ מזה אני דברתי על פאנגטון ולא על רינגטון....אר טי הזה....
...תזהר..אני סססססססססססססססס....

טבעי זה טוב

בכל אופן זה השיר ששומעים כשמתקשרים אלייך (אתה לא שומע את זה)...

Bubble Girl 27

New member
פאנטון זה מנגינת המתנה

כשמישהו מתקשר אליך במקום טווווווווווווווווווווווו טוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו הוא שומע דה פון איז רינגינג חחחחחחח
פיצ'י אני מקווה שהחלפת את הצלצלול המרגיז הזה!!

זה הולך ככה

דה פואון איז ררררררררררררינגינננג, דה פואון איז ררררררררררררינגינג...זה נתקע במוח ...לא עוזב.

למעלה