הסקר הגדול של ענף המחול המזרחי

הסקר הגדול של ענף המחול המזרחי../images/Emo104.gif

אוטוטו מסתיימת לה שנה אזרחית ואנו צועדים בצעדי ענק לקראת שנת 2007. במהלך השנה קרו הרבה דברים בעולם המחול המזרחי בארץ והועלו הרבה מאד נושאים בפורומים שעניינו אתכם. כחלק מפרויקט סוף שנה אני מזמינה אתכם לחבר יחד איתי את הסקר המקיף והמענין ביותר שאתם הייתם רוצים לקחת בו חלק או/ו הייתם שמחים לשמוע מהו הלך הרוח הכללי של העוסקים בתחום לגבי הנושאים השונים שיועלו. אתם רשאים לשאול כל שאלה ולהציע תשובות אפשריות כל עוד זה נאמר בצורה מכובדת והגונה. אתם מוזמנים להשתמש בהומור ...לא חייבים להיות רציניים כל כך! מי רשאי להשתתף? כול כול כולם! האם הסקר אנונימי? כן!!! איך אני יכול להציע שאלת סקר בצורה אנונימית? באתר המיוחד שיעלה לאויר תוכלו לשלוח "הצעה לשאלת סקר" מחר יעלה אתר חגיגי ובו תוכלו להציע שאלת סקר אנונימית משלכם. ובינתים...תחשבו על זה. איזו שאלת סקר מעניין אתכם לשאול? לילך רובין

הכניסה לאתר החגיגי מכאן../images/Emo202.gif

"הסקר הגדול של ענף המחול המזרחי בישראל 2006" ניתן להציע שאלות סקר מעניינות עד לתאריך 26.12 האתר יהיה באוויר עד ל-18.1.2007 אתם יכולים להשתתף,להצביע ולהשמיע תהנו לילך

יפעתוש10

New member
יש לי שאלון שאני מסיימת לכתוב אותו

האם אוכל לפרסם חלק מהשאלות בסקר הגדול שאת עושה? אני מבינה שזה לא סקר מדעי ... בכל מקרה אשמח להציע מספר שאלות לסקר מהשאלון שלי,כמה שאלות מותר להציע?

לגבי הוספה של שאלות לסקר ../images/Emo70.gif

את רשאית לשאול כל שאלה. הסקר הוא לא סקר מדעי במובן האקדמי אולם לאור השאלות שנשאלות יש התייחסות מקצועית ועניינית הן מצד השואלים והן מצד המשיבים. אני מזמינה אותך לצרף את השאלות באחת מהאפשרויות המצוינוות. לסקר יחשפו רבבות אנשים חלקם עוסקים בתחום באופן ישיר וחלקם לא אך דעתם חשובה ומעניינת(הציבור הרחב). את כל השאלות של הסקר בונים חובבי המחול המזרחי ואורחים הנחשפים לו. אז... תפדלי.

Oum

New member
אשמח לשמוע מה דעת הציבור על הריקוד

והרקדניות המקצועיות שעוסקות בתחום. אני לא טובה בלנסח סקרים אז אשמח אם תצרפי שאלה בענין זה.

שימו לב! הסקר הגדול ...החלה הספירה

יש לכם הארכה לגבי העברה של שאלות סקר עד ה- 29.12 תוצאות ראשוניות ייתפרסמו ב-1.1.07 התוצאות הסופיות ייתפרסמו עד ה-10.1.07 ענו על שאלות הסקר בהקדם...והוסיפו משלכם עוד יותר בהקדם. ובינתיים סחטין על היצירתיות לילך רובין

למעלה