הספירה לאחור: 5 שנים

רפפם

New member
הספירה לאחור: 5 שנים

מה יגיע קודם, האטום האיראני או ....

לאונידס

Active member
הכל בסדר, פג תוקפו של חוק טל והחרדים מתגייסים

בהמוניהם.
אין מה לדאוג, אנחנו מסודרים.

לא קראת את דברי הקוטב המשטורי?

תוך 5 שנים יעלמו האתאיסטים.
צירוף מקרים? מסופקני.

קלריס110

New member
סחטיין עליך, האמת שאני לא רוצה

שמחוסרי האמונה יעלמו-רק רוצה שיחשבו קצת יותר לעומק,ויגלו איפה טעותם,אני אישית סומכת על שיכלם,אבל כמו כל אדם ,הם טועים בסך הכל כולנו בני אדם ולא מלאכים

הייתי נותן לך

אבל משאר התגובות שלך בפורום אני מתרשם שאת פשוט לא תביני.

בכל מקרה, אלוהים הוא המצאה של אנשים. ככל שהמדע מתקדם, כך רואים יותר ויותר שתנ"ך הוא רק אוסף אגדות ללא בסיס במציאות.

חושבת אחרת? תביאי ספר מדעי שמכיר בקיום אלוהים כעובדה מוכחת.

קלריס110

New member
ההוכחה היחידה שאני יכולה להביא לך

זה התורה וכל מה שכתוב בה, אבל כדי להוכיח לך שאכן יש בורא לעולם, תשאל את אותם אנשים שראו את המוות מול העיניים וניצלו ובשניות האלה שהסכנה ניראתה להם והאימה והפחד שאחז אותם, הנשמה שלהם ידעה בדיוק את האמת שיש בורא לעולם והרבה יהודים ממקרים כאלו חזרו בתשובה, שלא לדבר על חיילים, בין בסדיר בין במילואים, שהשתתפו במלחמות וראו איך שהכדורים עוברים מלידם, פוגעים בחברים שלהם שנופלים לידם, אבל הם נשארו בחיים - להם תגיד שאין בורא לעולם.
צדיקים כתבו שהם לא רוצים לחיות באחרית הימים (הכוונה בזמננו) כיוון שהאמונה תיהיה מאוד מאוד חלשה, אבל אם אתה רציני ובהאמת רוצה לדעת את האמת, תשאל את הגדולים ממני. אני מכירה ארגון שנקרא "לב לאחים" שהם יכולים להוכיח לך שאכן יש תורה ואכן יש בורא לעולם. כל השאלות תוכל להביא להם והם יענו לך אחת לאחת בצורה אמיתית.
כל תגלית שאיזה מדען מגלה, למעשה גילה את מה שהיה מוסתר מעיננו או מעיני אותו מדען. בורא עולם ברא את העולם, כתב בתורה בדיוק איזה חיות, איזה עופות, איזה סוגי דגים ובכלל כל בריאה שהוא ברא אותה מופיעה בתורה. אם תראה בריאה שלא מופיעה בתורה זאת תיהיה הוכחה שהתורה היא שיקרית, אבל בנתיים התורה מוכיחה אחת לאחת שהיא אמת וכשבחדשות איראן מאיימת על פצצה גרעינית - את זה גם כתוב בתורה.

Sophalin

New member
איזה חלק במדעי לא היה ברור?

הנשמה של אנשים כאלה לא ידעה כלום
תפסיקי לזיין ת'שכל בבקשה!

יהוה לא אוהב שמשקרים בשמו.

קלריס110

New member
איך אתה יודע שיש בורא לעולם ושהוא לא אוהב

שמשקרים בשמו? שהרי לפני כן הכחשת את קיומו

למעלה