הספירה התחילה!!!!

קMי הMMי

New member
הספירה התחילה!!!!../images/Emo85.gif

כאן כל אחד יכול להספיד את החופש לספר חוויות מהחופש ולבכות על החופש שנגמר......... אז עוד 12 יום אנחנו מסיימים את החופש........ לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!

קMי הMMי

New member
מה אני אעשה???????../images/Emo85.gif

יש לי רעיון בואו נארגן שביתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סתם רעיון!!!

קMי הMMי

New member
../images/Emo16.gifהלוויה...../images/Emo16.gif ../images/Emo85.gif

בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים בטרם עת על פטירתו של אהובנו, ידידנו, אחינו, יקירנו.... החופש הגדול!! ההלוויה תתקיים ב-1 לספטמבר בכל מוסדות החינוך בארץ... במידה ותבוא עוזרתו של המשיח-(השביתה!) תידחה ההלוויה עד להודעה חדשה! הביעו את תנחומיכם! העבירו הלאה! שלכם, המשפחה האבלה- תלמידי מוסדות החינוך בכל הארץ נא לא להיבהל מתוכן הודעה זו.. תודה
ניפגש כאן ב-1 בספטמבר כולנו כאן בפורום ונבכה ביחד........

בנות, אני מצטערת, אבל....

אני הולכת לנצל את זכותי הטיבעית ולהשוויץ קצת, כי השנה, סופסוף, ל- 1 בספטמבר אין בכלל משמעות בשבילי...סימתי ללמוד! חיחיחיחי....:-
...אין לכן מושג איזו הרגשה אחלה זו לא לחשוב עוד כמה ימים נשארו לחופש. מה גם, שאני מתגייסת רק באפריל, אז בכלל יש לי עוד חופש ענקי....
אז אני יודעת שזה לא יפה מצידי, אבל קבלו...
נהנהנה בננה
שוב דבר אישי נגדכן, אני עושה את זה לכולם...

קMי הMMי

New member
נווו תגיבו......./images/Emo85.gif.

תתפרעו תתשתתתוללללווווווווווווווווו

../images/Emo10.gif

ילדה מהשכבה שלי רבה איתי היום באיסיקיו, היא אמרה לי דברים שלא כדאי לכן לדעת עליי, קביצור התחילה לרדת עליי, לא רציתי לרדת לרמה שלה, והיא עוד אמרה לי שאני תופסת תחת, נכנסתי בגללה לדיכאון בא לי למות עכשיו, אני כל כך לא רוצה לחזור ללימודים

קMי הMMי

New member
מזעזע!!!!!../images/Emo85.gif

טוב לי יש סיבה טובה למה אני לא רוצה לחזור ללימודים!!!! יש ילדה אחת שאני לא סובלת והיא כל הזמן מעצבנת אותי!!!!! אז אנחנו קוראות לה פרה משוגעת.............. וגם בגלל המורות המעצבנות שלנו!!!! עכשיו אני מגלה שהמורה המפגרת שלי לאני גלית היא המורה שלי לספרדית השנה!!!!!!!!! גועל נפש!!!!

¥EleVatioN¥

New member
אוריתוש בובה זה רק ילדה מפגרת../images/Emo3.gif

עזבי תעצמך רק בגללה?! היא לא שווה את זה
אבל אם את מאוד רוצה שלחי אותה פעם אליי אני יראה לה מזה

למעלה