הספייס חושפות הכל- יום א', ערוץ 24, 21:00

pinkdor

New member
ההופעות לא הוקלטו

מה שראינו בטלוויזיה ובאינטרנט אלו אך ורק קטעים מתוך המופע שהופיעו על המסכים באולם, וסרטונים של מעריצים. בשביל לצלם הופעה באיכות דיוידי יש להביא צוות צילום מיוחד ולפזר כמה מאות מעריצים ממקומם, זה לא קרה באף אחד מההופעות וזה לא יקרה. בשבילך ובשביל שאר המעריצים פה, פשוט חבל שתחכו בשביל כלום, לא יצא דיוידי של הקאמבק.

pinkdor

New member
מה את לא מאמינה לי?

אני אומר לך בוודאות שהמופע לא צולם לדיוידי. למה יש בדיוק לחכות ולראות? שאולי פתאום נחזור אחורה בזמן ותהיה עוד הופעה ויגיעו לשם צוות צילום מקצועי? אין, מסע ההופעות נגמר, אין להם עוד סיכוי לצלם את זה. אז ה"נחכה ונראה" שלך ממש ממש ממש מיותר. סורי

britmel

New member
whatever

אז דמייני את המצלמות במדריד? מאיפה אתה יודע בוודאות ? היית בכל ההופעות ובדקת? למה להיות כזה פסימי...

pinkdor

New member
לא דמיינת...

היו מצלמות בכל ההופעות, אבל אלו המצלמות שמשדרות ישירות למסכים שבאולם. אלו לא היו צוות הצילום של הדיוידי. בשביל לצלם לדיוידי באיכות מצויינת צריכים צוות צילום של עשרות צלמים! אני יודע בוודאות ואני חושב שזה מיותר לתת הסברים כי את בכל מקרה לא תאמיני. אני לא פסימי, אני ריאלי. גם באתר הרשמי כתבו את זה במופרש, "לא יהיה דיוידי להופעה של הספייס גירלז". אני לא מבין בכלל על מה אני מתווכח איתך, תחיי באשליה שיהיה לזה דיוידי, למי אכפת.

למעלה