הספורט ביד והאיש הכחול מסכם את השבת

הספורט ביד והאיש הכחול מסכם את השבת

קודם כל, חשוב לציין שאין כאן שום התייחסות לדרבי התל-אביבי בגלל שהוא כבר זוכה למשחק דיונים במיליון ת´רדים אחרים כאן ובגלל שאם הוא יוזכר כאן הת´רד יהפוך לעוד מאגר התכתשויות מעיק בין אנשי התל-אביביות. אז תשכחו לרגע מת"א ובואו ותיראו איזה מידע מדהים אפשר להפיק מעיתון ספורט קטן ובודד:
דני לוי חושף בפני יו"ר הפועל פ"ת, יעקב שפי, את הסיבה האמיתית לאיבוד הנקודות מול מ.ס אשדוד - המשחק שוחק לפני צאת השבת
ואני חשבתי שלא ניצחנו בגלל ההחמצות, כמה תמים הייתי. הבחור גם מצא לנכון להחמיא לשופט: "אין לי מלים לשבח את השיפוט המצוין שלך", אמר לצ´יבוטרו. גם אם צ´יבוטרו באמת היה נותן תצוגת שיפוט מהסרטים, זה בהחלט לא במקום שחבר הנהלה בקבוצה שקיבלה פנדל בדקה ה-90 יבוא 5 דקות מאוחר יותר כדי לשבח את השופט
בנצי כץ מדווח שהפעם האחרונה בה הורחקו שלושה שחקנים מקבוצה אחת במשחק אחד נרשמה במחזור הרביעי של עונת 95-96 במשחק בין הפועל חיפה למכבי ת"א, כשאיציק זוהר, אבי נמני וגדי ברומר, כולם ממכבי ת"א, הורחקו. אם בנצי כץ היה טורח לחקור לעומק, או סתם להיכנס לפורום כדורגל בתפוז ערב קודם לכן, הוא היה מגלה שבמחזור ה-13 בעונת 96-97 הורחקו במשחק אחד סרגיי קנדאורוב, ראובן עטר וחזי שירזי, כולם ממכבי חיפה
אלון חזן בנבואה קצת יותר מדי זועמת לטעמי: "עוד העונה אלוהים ישלם לו על הטעות הזו". ואם אלוהים לא ידאג לצ´יבוטרו, תיקח אחריות ותעשה את זה במקומו?
חצי מסיכום המשחק בין צפרירים חולון להפועל רעננה (0:0) הוקדש לרב יעקב איפרגן שמשום מה היה אמור להגיע למגרש בחולון במטרה להסיר את הקללה (?) המונעת מבעלת המגרש לנצח בו. הרב לא הגיע ואנשי חולון יעשו בשכל אם יבדקו מה הסיבות המקצועיות לחוסר ההצלחה שלהם, במקום לחפש קמיעות שיעשו את העבודה במקומם
18,000 טורקים באיצטדיון "ארנסט האפל" בוינה. לא יאומן

קראתי ונהנתי!

אבל מה אני אמור להגיב
? נ.ב למה מילנקו אסימוביץ´ לובש כפפות של מנתח פלסטי כשהוא משחק? שווה בדיקה.

מי זה? ../images/Emo2.gif

אולי יש לו כפות ידיים מאד שעירות והוא תמיד מסתבך במגנים תוך כדי מאבקי הקרנות?

למעלה