הסמינר ואיש ושמו קובי

רונן ס

New member
הסמינר ואיש ושמו קובי../images/Emo13.gif

זהו. עברה יממה, לקחתי אוויר, ועכשיו ניתן להתחיל לסכם את החוויה המופלאה מאמש. נתחיל בהצהרה: זה היה הסמינר המוצלח ביותר בו נכחתי. האירגון, ההשקעה האדירה, הכל פשוט דפק טיפ טופ. רוב תודות לכל מי שעסקו במלאכה. הדיסק של הסמינר תענוג אמיתי אך ה- הפתעה שלי היתה הדיסק שקובי נתן לי. הבחור השקט והצנוע הזה החליט שהוא מכין לחבר´ה גירסה משלו לדיסק הסמינר, ערך וצרב לבדו ומכספו עשרות עותקים. קובי- אני מסיר בפניך את הכובע, המחווה שעשית לי ריגשה אותי, הדיסק נהדר ולא נופל מדיסק הסמינר. אשמח לשים ידי על שאר המטעמים שהכנת (עזיזה נשמעת מעניינת). לגבי ההשוואה בחדר ההוא, ובכן פעם שניה שהמגנאפן עושים לי את זה. רמקול אדיר (או בעצם דלת). גם הטראנט נשמעו מצויין ובהחלט שווים האזנה נוספת. בסיום הערב פגשתי איש שרציתי מזמן להכיר והפגישה לוותה בתחושה של התגלות אלוהית (והמבין יבין)... רונן

J.B

New member
קובי...אני מת מסקרנות

גם אני זכיתי לקבל את הדיסק המדובר מקובי והופתעתי מהמחווה הנאה : קובי, באמת תודה ! אבל מזל נאחס: הדיסק שקיבלתי כנראה נדפק בצריבה : לא מנגן ב-C.D שלי (שאף פעם לא היו לו בעיות עם צרובים) וגם לא במחשב, ועכשיו נותרתי מלא סקרנות : מה קובי רצה להשמיע לי ?? אם הוא טרח לאסוף ולצרוב, בטח יש שם דברים "שוים"... מה עושים ? קובי, אולי תפרסם את רשימת השירים בדיסק כדי שאוכל לנסות לאתר את הקטעים עצמאית :אני חיב לשמוע מה הכנסת לשם !! תודה ANYWAYS J.B

falou

New member
כפי שנאמר...

...מים שקטים חודרים עמוק. אכן דיסק מצויין וביחוד עשיר.

תודה רבה קובי

שלום לך לא הבנתי בהתרגשות הערב ובשורת המטלות שעמדה לפני איזו מתנה הנחת לי ביד. לצערי הגעתי מהעבודה לפני כמה דקות ובבית כולם נמים. אך יצא לי ללקט כמה צלילים בעבודה (ציוד צנוע) והתרשמתי מאוד. אכן, יוזמה מפתיעה ועכשיו אני מלא סקרנות להקשיב לצלילים במערכת בבית... שוב תודה על שבחרת להעניק לי עותק אחד.

shaby_b

New member
האם במקרה הדיסק של קובי

מכיל 5 קטעים ואורכו 37 דקות ??? ...כי זה הדיסק שאני קיבלתי.

למעלה