הסמארטפונים הנמכרים ביותר בעולם 2022

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מעניין יש פה שתי קצוות מחיר..וגם איפה סמסונג עם מכשירי הדגל ..זה מאמת שאייפל עולה ועולה..וחברות אחרות שיש לא מעט לא בחמישיה....

לוייםLEVIM

Well-known member
מעניין יש פה שתי קצוות מחיר..וגם איפה סמסונג עם מכשירי הדגל ..זה מאמת שאייפל עולה ועולה..וחברות אחרות שיש לא מעט לא בחמישיה....
אפל מתעשרת מעשירים
סמסונג מתעשרת מעניים

לפחות באפל מקבלים טלפונים עם מנוע של רולסרויס A15 BIONIC 5G עם צילום וידיאו PRO RES
בסמסונג A12/A13 מקבלים מנוע של מארוטי מהודו EXYNOS 850 4G
בA33 הפעם כבר מקבלים מנוע נורמלי EXYNOS 1280 5G עם צילום וידיאו 4K
לעומת הA32 שהגיעו עם מנועים מקרטעים MTK G80 4G וMTK 720 5G עם צילום וידיאו 2K

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אפל מתעשרת מעשירים
סמסונג מתעשרת מעניים

לפחות באפל מקבלים טלפונים עם מנוע של רולסרויס A15 BIONIC 5G עם צילום וידיאו PRO RES
בסמסונג A12/A13 מקבלים מנוע של מארוטי מהודו EXYNOS 850 4G
בA33 הפעם כבר מקבלים מנוע נורמלי EXYNOS 1280 5G עם צילום וידיאו 4K
לעומת הA32 שהגיעו עם מנועים מקרטעים MTK G80 4G וMTK 720 5G עם צילום וידיאו 2K
במחשבה שלי כל העיניין של הצילום מנופח יותר מידי..הרבה יותר מידי..אפשר לחשוב כל אחד צלם מקצועי. הייתי רוצה במקום מצלמות "על" מצלמה טובה וזהו. על חשבון מצלמת "על" , מסך יותר טוב ועם יותר בהירות, רמקולים משופרים...שיחלחל למכשירים פשוטים יותר...גם הגנה מים בדגמים זולים יותר. ובלי קשר שסייעת גוגל תבין כבר עברית. לדעתי אם כל זה יהיה בפון במחיר סביר ברמה כמו שיש לי S20 FE , רק בפחות כסף זה יהיה טוב לכולם...ולא צריך מצלמות "על" וכל ההשקעה והמחיר שלוקחים עליהם. גם כל המתקפלים נחמד עדיין הייתי מעדיף שישפרו את הביניים במקום זה. במחשבה נוספת מעבר בין אנדרואיד ל IOS צריך כבר לפתור בעיית וואטסאפ. לפחות הכיוון לאלץ את אייפל לכבל TYPE C ואחיד לכל החברות זה מבורך..

לוייםLEVIM

Well-known member
במחשבה שלי כל העיניין של הצילום מנופח יותר מידי..הרבה יותר מידי..אפשר לחשוב כל אחד צלם מקצועי. הייתי רוצה במקום מצלמות "על" מצלמה טובה וזהו. על חשבון מצלמת "על" , מסך יותר טוב ועם יותר בהירות, רמקולים משופרים...שיחלחל למכשירים פשוטים יותר...גם הגנה מים בדגמים זולים יותר. ובלי קשר שסייעת גוגל תבין כבר עברית. לדעתי אם כל זה יהיה בפון במחיר סביר ברמה כמו שיש לי S20 FE , רק בפחות כסף זה יהיה טוב לכולם...ולא צריך מצלמות "על" וכל ההשקעה והמחיר שלוקחים עליהם. גם כל המתקפלים נחמד עדיין הייתי מעדיף שישפרו את הביניים במקום זה. במחשבה נוספת מעבר בין אנדרואיד ל IOS צריך כבר לפתור בעיית וואטסאפ. לפחות הכיוון לאלץ את אייפל לכבל TYPE C ואחיד לכל החברות זה מבורך..
נכון

מספיק מצלמה אחת טובה עם מייצב אופטי וצילום וידיאו 4K עם מייצב אלקטרוני EIS
סמסונג בכיוון הזה עם סדרה A מיד-רייננג' 73/53/33/A52s, וגם בבסיגמנט טיפה גבוה יותר יש S20FE/S21FE, לא צריך יותר מזה

דווקא שיאומי בכיוון ההפוך מעלה מחירים והמצלמות של המכשירים החדישים שאוטוטו מגיעים לא משהו בכלל, כולם ללא מייצבים במצלמה הראשית אפילו שיש 4K אין מייצב אלקטרוני EIS, שיאומי RN11PP5G שיאומי POCO X4 GT 5G/RN11TP5G
אולי הישועה תגיע מהשיאומי 12T/12T PRO/12 LITE

מבחינת מסכים מספיק SAMOLED העיקר שיהיו +FHD לא משנה 90/120/144 הרץ, למרות שהתיקון טיפה יקר, וכמובן GORILLA GLASS כלשהו

מבחינת עמידות נגד מים ואבק בסמסונג יש IP67/68 בשיאומי יש P2I/IP53

מהירות טעינה בשיאומי יש 67W, דווקא סמסונג תקועים על 25W הגיע הזמן שיתקדמו קצת

דבר חשוב מאוד שהטלפונים יתמכו בשיחות ב4G יעני voLTE וכן שיחות בwifi יעני voWIFI

נערך לאחרונה ב:

לוייםLEVIM

Well-known member
מכירות סמארטפונים בכל רחבי הגלובוס רבעון ראשון 2022:
היצרניות הסיניות מתרסקות במכירות
תוך כמה רבעונים שלושת הסיניות יעלמו מהחמישיה הראשונה

1) SAMSUNG
2) APPLE
3) XIAOMI
4) OPPO
5) VIVO

Global-smartphone-shipments-Q1-2022-IDC.jpg

לוייםLEVIM

Well-known member

שתי יצרניות הסמארטפונים הגדולות בעולם מפחיתות את כמויות הייצור לשנת 2022​

ממלכת הסמארטפונים בבעיה: מגמת ההאטה של התעשייה החלה עוד לפני שנכנסה לתמונה מגיפת הקורונה ימי הזוהר של התרחבות השווקים ומחזורי השדרוגים הקצרים חלפו והמצב עוד הוחמר בשל שנתיים של קשיים כלכליים אינפלציה מאמירה ובעיות בשרשרת האספקה שגורמות למחסור ברכיבים

לפי הדו"ח האחרון של חברת המחקרים IDC ברבעון הראשון של השנה הציגו מכירות הסמארטפונים צלילה של 8.9% ויתרה מכך זה הרבעון השלישי ברציפות של ירידה במכירות

מכל הסיבות הללו אין זה מפתיע שהיצרניות מפחיתות את כמויות הייצור, לפי דיווחים בדרום קוריאה יצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית המובילה בעולם אישרה כי תצמצם את הייצור בשנת 2022 ב10% שמתבטאים ב30 מיליון יחידות, הדיווח הזה מגיע גם על רקע ירידה נוספת במכירות בעקבות המלחמה באוקראינה והאי ודאות הכרוכה בה לאחר שסמסונג הלכה בעקבות הענקיות הגדולות בהן אפל ומיקרוסופט והשעתה את המכירות ברוסיה

לפי דיווחים בבלומברג, גם אפל הודיעה לספקיות שלה על צמצום של 8% בכמויות הייצור לשנת 2022 שמתבטאים ב20 מיליון יחידות מה שישאיר אותה עם אותן כמויות ייצור של 2021, זאת במקביל לדיווחים על היתכנות לעיכוב בהשקה של אחד מדגמי הiPhone 14 בשל הסגרים שמציפים שוב את בסין

השאלה שמטרידה עכשיו רבים מסוקרי התעשייה ולבטח גם את היצרניות היא האם זוהי ירידה זמנית שבאה בעקבות עשור חזק של מכירות סמארטפונים או שמא גם הגעתן של טכנולוגיות חדשות כמו מסכים מתקפלים לא תחזיר את התעשייה לתור הזהב

ריאן ריית' סגן נשיא בIDC התבטא בעניין: המחקר שלנו מעיד שסמסונג ואפל ניהלו את שרשרת האספקה קצת יותר טוב מהמתחרות שלהן וכתוצאה מכך ראינו ירידה בהזמנות מיצרני המעגל השני של יצרני הOEM המובילים, אנחנו נשארים בדעה שכל דרישה מופחתת לא תאבד אלא תידחף קדימ זה רק עניין של זמן מתי הביקוש יתחדש
מקור

למעלה