הסלולארי המושלם בעולם
.....

d@r121

New member
הסלולארי המושלם בעולם ../images/Emo56.gif.....

בעקבות ניסוי שנעשה בפורום אחר החלטתי גם אני (גנב רעיונות חסר מצפון שכמוני) להכין סקר הסלולארי המושלם בעולם שרשרו להודעה זאת את התכונה שהכי חשובה לכם שיהיה בסלולארי למשל: אינטרנט, לדים צבעוניים וכו´ התכונה שהכי חשובה שתהיה היא: *ספיקר* מה לעשות הכי נוח לדבר ככה

לא משנה הבנתי

גם לי הכי חשוב ספיקר מאותה סיבה וגם כי אני הרבה פעמים במקומות רועשים ואני צריך לשמוע טוב אבל הכי חשוב שידע לעשות קפה

מ ס ט י ק

New member
לדים צבעוניים

זה מגניב שיש כמה צבעים.. ועוד דבר חשוב לדעתי זה שיהיה מחבר (להלחין צלצולים)

pLePhOnE ChAt

New member
מסך צבעוני וצלצולים פוליפוניים

למרות שאין הרבה כאלה בארץ...

PingPong18

New member
../images/Emo41.gifהמושלם |עננים|../images/Emo41.gif

הסלולארי המושלם הוא סלולארי קליל עם מצלמה MMS ו-LIVE VIDEO שיהיה אפשר לדבר כמו במצלמת אינטרנט רק שזה יהיה בסלולארי. אממממ... מסך צבעוני כמובן צלצולים - מי צריך צלצולים! שיהיו לו מוזיקה של ממש! אולי גם שידבר אלי ואת התזכורות יצעק לי זהו לא הרבה בקשות

PingPong18

New member
../images/Emo41.gifהמושלם../images/Emo41.gif|קוסם|

הסלולארי המושלם הוא סלולארי קליל עם מצלמה MMS ו-LIVE VIDEO שיהיה אפשר לדבר כמו במצלמת אינטרנט רק שזה יהיה בסלולארי. אממממ... מסך צבעוני כמובן צלצולים - מי צריך צלצולים! שיהיו לו מוזיקה של ממש! אולי גם שידבר אלי ואת התזכורות יצעק לי זהו לא הרבה בקשות

PingPong18

New member
אופס../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

סליחה... היתי בטוח שזה לא שלח אז רשמתי עוד הפעם ושלחתי ואז ראיתי שזה כבר שלח ואז יצא כפול מצטער

Albalak

New member
זה קשה... ../images/Emo93.gif

אני חושב שנגן MP3. המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים. צריך להיות נגן חזק... כרטיס זיכרון חזק... אתם יודעים, איכות וכל החרטע הזה. אולי גם איזה מספר משחקים טובים, להעביר את שעורי הבית-ספר. משחק מכות בפלאפון יכול להיות משעשע. יש זמן עד שמשחק מכות יצא בפלאפון חח....

geostant

New member
מושלם ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif

הסלולארי המושלם בשבילי הוא סלולארי נטול קרינה. ד"ש מהוד מלכותה
(המבין יבין)

abir10

New member
הסלולרי המושלם בשבילי

פלאפון בעל שלושה קווים לפחות של שלושה מפעילים שונים: סלקום, פלאפון ואורנג´.

בקרוב אפשרי חלקית

בקרוב יהיה אפשר במכשיר אחד שני קווים, של אורנג´ וסלקום.

למעלה