הסכמ"ש (הכל אני צריכה לעשות בבית הזה!
)

ellendili

New member
הסכמ"ש (הכל אני צריכה לעשות בבית הזה! ../images/Emo3.gif)

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
שיר/זמר/להקה טובים:
ספר טוב:
סדרה טובה:
דמות אנטומיה:
דמות מרפאה:
פרקים שיצא לי לראות:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
פירגון ו
למישהו מהפורום:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא: והשאלה המתחלפת
מה חשבתם על הפרק הראשון של "משחקי הכס"? (כי נל גנבה לי את השרשור)

Alm0st Happy

New member
למה נראה לך שהבאתי אותך לכאן? ../images/Emo3.gif

(אענה בהזדמנות אחרת, אני מתה מעייפות)

סכמ"ש ממורמר ../images/Emo122.gif

כי זאת ההפסקה שלי מלנסות להיזכר במתמטיקה בשביל הפסיכומטרי. להיזכר? גם בתיכון לא ידעתי מתמטיקה! משהו כיפי: שלפחות אנגלית אני יודעת ממש טוב ועברית ברמה מעל הממוצע. משהו מעצבן: אחוזים, שברים, בעיות זמן ותנועה, משוואות, חיסור, חיבור, כפל, חילוק. משהו מצחיק: כמה שאני ממש ממש לא יודעת מתמטיקה, ומעולם לא ידעתי. אני עדיין לא מבינה איך קיבלתי ציון גבוה בבגרות (נו, טוב, 3 יחידות). נו, עדיף לצחוק מלבכות. משהו טעים: אחרי נסיון כושל בחלב שקדים, אני מכינה חלב קשיו. משהו חדש: קרם גוף וסבון רחצה שקיבלתי מהדודה. סרט טוב: הגעתי להבנה שאני לא כל כך אוהבת סרטים, ואני תמיד אעדיף תיאטרון או טלוויזיה על פני קולנוע. שיר/זמר/להקה טובים: אביתר בנאי
ספר טוב: הכנה לפסיכומטרי (חה!) סדרה טובה: אחים ואחיות, העונה החדשה שהתחלתי לראות באדיקות יום-יום. דמות אנטומיה: כל השרשור מכות גרם לי להתגעגע לג'ורג'.... דמות מרפאה: הממ, יש מישהו שאוהב את הסדרה הזאת עדיין? פרקים שיצא לי לראות: בוז לפגרה, דווקא כשאני הכי צריכה הפוגה קומית/טלנובלית/קיטש. היום הכי הכי: שני, כי במפתיע היה כיף בסדר פסח בילוי השבוע: מסיבת פיג'מות אצל חברה. כמה זמן לא שמתי לק. ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע: החברות מהערב בנות, בלי ספק. פירגון ו
למישהו מהפורום:
אלה שמזיעה ומתאמצת שיהיה פה הכי כיף שאפשר, ואקסטרה אקסטרה פרגון על האוסקר! איך עבר עלי השבוע: נחמד, עד שהתחלתי לחרוש. תכניות לשבוע הבא: מפגש פסיכומטרי ראשון ובא לי למות. והשאלה המתחלפת מה חשבתם על הפרק הראשון של "משחקי הכס"? זה לא הקטע שלי.

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif ייאמר לזכותי

שנפל האינטרנט אתמול בצהריים ובדיוק נכנסתי להעלות. תשאלי את חברה שלי, היא פה (ואני כותבת סכמ"ש כשחברות רחוקות שלי פה!)
משהו כיפי: סופ"ש עם שתי החברות האדירות בעולם
משהו מעצבן: אחות. קטנה. בלונדינית. השטןןןן!@!^#!^$@
משהו מצחיק: חחחחחחחחחחחחחחח הכל~ פשוט אחד הסופ"שים אם לא ה!!!
משהו טעים: פיצלאווח
משהו חדש: אה... כלום D:
סרט טוב: פריקי פראיידי
שיר טוב: השירים של הלהקה
זמר/להקה טובים: הלהקה שלנווווו
ספר טוב: עדיין מצחיק
סדרה טובה: האנטומיה
דמות אנטומיה: ביילי, לכבוד זכייתה המרגשת
דמות מרפאה: אדי
פרקים שיצא לי לראות: שוב, מהשידורים החוזרים
היום הכי הכי: אתמול והיום (ומחר)
בילוי השבוע: סופ"ש עם משי וסנאיתוש
ציטוט השבוע: -בחורה זה כמו אוטובוס. -לא נגיד שבחורה היא כמו אוטובוס! -נכון, בחורים זה כמו אוטובוס! -ואתה לא רוצה שהיא תחשוב שאתה אוטובוס, נכון? -כי בנות רואות ככה בנים... -כמו אוטובוס... XDDDDDD
האדם שעשה לי את השבוע: משי וסנאית (אחות שלוווו) וירדן וליאור (ג'ינג')
פירגון ו
למישהו מהפורום:
לאלה שמעמידה את הפורום על רגליו! |ח"ח|
איך עבר עלי השבוע: מעולה!
תכניות לשבוע הבא: חזרה ללימודים, חזרה לשגרת חזרות... שיהיה שבוע נהדר! (ומעכשיו אני אשתפר, מבטיחה מבטיחה!)

ווינגז

New member
Better that I break the window

משהו כיפי: נל, באפי, בר, באפי, שיחות טובות עם אנשים טובים, מבצע באפי הושלם בהצלחה. משהו מעצבן: משפחה ואחריות שלא מתאים לי לקחת על עצמי כרגע. משהו מצחיק: אין ספור רגעי באפי, הפוגות קומיות בסיוטים. משהו טעים: דברים שוקולדיים. משהו חדש: מהדורה מיוחדת של שמש נצחית בראש צלול, העונה הראשונה של שושלת טיודור, שני דיסקים של סוזן וגה (Solitude Standing ו-Nine Objects of Desire), הנסיך הקטן במהדורת ששת הנבחרים (השלמתי את כל השישה!!! עכשיו אפשר להרגע) ועוד כמה ספרים. אה, וגם קפה מוקה, הגיע הזמן. סרט טוב: שמש נצחית אהובי שיר/זמר/להקה טובים: Nick Drake ספר טוב: לא ממש קראתי השבוע. סדרה טובה: באפי וכאלה. דמות אנטומיה: ביילי? דמות מרפאה: אמיליה פרקים שיצא לי לראות: כלום היום הכי הכי: אתמול היה מגניב, וגם הימים שנל הייתה פה. בילוי השבוע: מרתון באפי בלתי פוסק (כמעט). ציטוט השבוע: שום דבר ספציפי. האדם שעשה לי את השבוע: נל, בר ומר A Mistake. פירגון ו
למישהו מהפורום:
כולם. איך עבר עלי השבוע: טוב ורע תכניות לשבוע הבא: לטבוע בפסיכומטרי. והשאלה המתחלפת: מה חשבתם על הפרק הראשון של "משחקי הכס"? לא צפיתי כי אני רוצה לקרוא את הספרים קודם.

ellendili

New member
גם את ברוטוס?!

הייתי בטוחה שקראת את זה כבר! אויש נו... אז עם מי אני אחפור על הסדרה

The Bitter End

New member
איתי, נו!

אגב, אני מקווה שבסדרה, הדמות של ג'ון סנואו תקבל את הכבוד הראוי לה. אני מתה עליו!

ellendili

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

סבבה! אז אל תעלמי! את תקוותי היחידה!

למעלה