הסכם שלום נוסף והפעם עם מרוקו !

משתפרת1

Well-known member
בהוטן זה משהו מופלץ תוצרת גנץ ואשכנזי
הם רצו להחזיר לנתניהו אז הלכו לכונן יחסים עם בהוטן.
נשבע לך שפעם ראשונה ששמעתי על המקום הזה.
אבל כן שמעתי עכשיו לאחרונה שאוסרים שם על נשים להסתובב חשוף. (כמעט כתבתי חופשי חחחח)
אז אם במקרה יש לך בארון בורקה, למה לא?
זה יכול להיות אחלה טיול.
בבהוטן יש יופי של מסלולים בהימליה. אכן אחלה טיול. בורקה? המדינה ממש לא מוסלמית, הדת שם היא בודהיסטית.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
תתפלא סבא
הבוס שלי לשעבר , היום בן 73 , עלה לפני 4 שנים על ההימלאיה,
יש טיולים מותאמים לכל גיל
תגיד לי, כשהוא עלה על ההימליה הוא נעזר בהליכון?
כן, אני מכיר המון קשישונים ש"עלו על ההימליה". |יעני|
גם אצלנו במתנ"ס השכונתי הם פרסמו הודעה שבה יערך טיול לכל הזקנים והזקנות על ההימליה.
מה זה? בקלי קלוטו.

נערך לאחרונה ב:

GoldenEyes

Well-known member
תגיד לי, כשהוא עלה על ההימליה הוא נעזר בהליכון?
כן, אני מכיר המון קשישונים ש"עלו על ההימליה". |יעני|
גם אצלנו במתנ"ס השכונתי הם פרסמו הודעה שבה יערך טיול לכל הזקנים והזקנות על ההימליה.
מה הזה? בקלי קלוטו.
חחח
טפו טפו שיהיה בריא , כל בוקר רץ שעה שלמה על ההליכון בבית
הלוואי עלי להיות בכושר שלו

משתפרת1

Well-known member
עם כל הכבוד לרוח הצעירה משתפרת, אבל אני לא חושב שמסלולים על ההימליה מתאימים כל כך לגיל השלילי.
אחד הטיולים שתוכננו לפני הקורונה היה טיול ג׳יפים בבהוטן. בגילנו. אתה צועד בפארק, גם אנחנו הולכים ומטיילים ברגל. לא כולנו הופכים לבטטות עם הגיל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מרוקו

למה אתה מקלקל את השמחה של שחר.תן לו להיות מבסוט .אמר ביבי שיהיה ביבי .מזה משנה מי.
דבר
מרוקו

למה אתה מקלקל את השמחה של שחר.תן לו להיות מבסוט .אמר ביבי שיהיה ביבי .מזה משנה מי.
הוא לא מקלקל את השמחה שלי - רחוק מכך.

בעבר היו בין ישראל למרוקו יחסים דיפלומטים שהיו תוצאה של הסכם אוסלו הארור ( הסכם שהוריד את ישראל על ברכיה ) - היחסים נותקו לאחר האינתיפאדה השניה בשנת 2000 ובזכות נתניהו הם קרמו עור וגידים מחדש למרות שהימין ונתניהו נחשבים למוקצים מחמת מיאוס על ידי הפלשתינים - כלומר כיום יש שלום בינינו לבין המרוקאים למרות שהפלשתינים רחוקים מלהיות מאושרים.. את בכלל מצליחה להבין את ההבדל ? |פנים|

אני מבין שאת חמוצה מקנאה אבל האמת חייבת להאמר - נתניהו וטראמפ הביאו מספר הסכמי שלום גלויים ומוצהרים בתקופה של מספר חודשים...מסתבר שאינטרסים כאלה ואחרים מצליחים למזער את השפעת "הבעיה הפלשתינית" על מדינות המפרץ העשירות הרועדות מפחד מאיראן - ומי אם לא נתניהו מתייצב כמנהיג העולם נגד ממלכת הרשע האיראנית ממנה משקשקים רוב מדינות ערב. |4U|

שימי לב לאפקט השרשרת - אם השמאל הישראלי היה מביא כמות כזאת של הסכמי שלום בתקופה כה קצרה היית משתחווה אפיים ארצה ומלחכת את כפות רגליהם של גנץ/לפיד - היית זועקת בפורום "מי צריך את הימין בכלל" אבל לדאבון ליבך דווקא נתניהו הוא שהביא את פריצת הדרך הזאת , הוא זה שהוכיח שניתן להשאיר מאחור את פרדיגמת השלום השמאלנית הגורסת "שטחים תמורת שלום".

מרוקו הסכימה לשלום גלוי על כל המשתמע ממנו על אף אומללות וחוסר שביעות רצונם של הפלשתינים - הישג אדיר שהוא פרי יחסי נתניהו טראמפ.

בקיצור - נתניהו מקלקל את אושרך ושמחת חייך כבר שנים רבות ולא בטוח שאת מבינה מדוע אבל אני סומך על קרובי משפחתך השמאלנים שינסו להסביר לך.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member
דבר

בעבר היו בין ישראל למרוקו יחסים דיפלומטים שהיו תוצאה של הסכם אוסלו הארור ( הסכם שהוריד את ישראל על ברכיה ) - היחסים נותקו לאחר האינתיפאדה השניה בשנת 2000 ובזכות נתניהו הם קרמו עור וגידים מחדש למרות שהימין ונתניהו נחשבים למוקצים מחמת מיאוס על ידי הפלשתינים - כלומר כיום יש שלום בינינו לבין המרוקאים למרות שהפלשתינים רחוקים מלהיות מאושרים.. את בכלל מצליחה להבין את ההבדל ?

אני מבין שאת חמוצה מקנאה אבל האמת חייבת להאמר - נתניהו וטראמפ הביאו מספר הסכמי שלום גלויים ומוצהרים בתקופה של מספר חודשים...מסתבר שאינטרסים כאלה ואחרים מצליחים למזער את השפעת "הבעיה הפלשתינית" על מדינות המפרץ העשירות הרועדות מפחד מאיראן - ומי אם לא נתניהו מתייצב כמנהיג העולם נגד ממלכת הרשע האיראנית ממנה משקשקים רוב מדינות ערב.

שימי לב לאפקט השרשרת - אם השמאל הישראלי היה מביא כמות כזאת של הסכמי שלום בתקופה כה קצרה היית משתווה אפיים ארצה ומלחכת את כפות רגליהם של גנץ/לפיד - היית זועקת בפורום "מי צריך את הימין בכלל" אבל לדאבון ליבך דווקא נתניהו הוא שהביא את פריצת הדרך הזאת , הוא זה שהוכיח שניתן להשאיר מאחור את פרדיגמת השלום השמאלנית הגורסת "שטחים תמורת שלום".

מרוקו הסכימה לשלום גלוי על כל המשתמע ממנו על אף אומללות וחוסר שביעות רצונם של הפלשתינים - הישג אדיר שהוא פרי יחסי נתניהו טראמפ.

בקיצור - נתניהו מקלקל את אושרך ושמחת חייך כבר שנים רבות - לא בטוח שאת מבינה מדוע אבל אני סומך על קרובי משפחתך השמאלנים שיסבירו לך.

בוקר טוב לכל עמו ישראל.
אם לא ביבי אז מי כן? מעניין מה לפיד הכניס להם לראש?

תקווה25

Well-known member
דבר

בעבר היו בין ישראל למרוקו יחסים דיפלומטים שהיו תוצאה של הסכם אוסלו הארור ( הסכם שהוריד את ישראל על ברכיה ) - היחסים נותקו לאחר האינתיפאדה השניה בשנת 2000 ובזכות נתניהו הם קרמו עור וגידים מחדש למרות שהימין ונתניהו נחשבים למוקצים מחמת מיאוס על ידי הפלשתינים - כלומר כיום יש שלום בינינו לבין המרוקאים למרות שהפלשתינים רחוקים מלהיות מאושרים.. את בכלל מצליחה להבין את ההבדל ? |פנים|

אני מבין שאת חמוצה מקנאה אבל האמת חייבת להאמר - נתניהו וטראמפ הביאו מספר הסכמי שלום גלויים ומוצהרים בתקופה של מספר חודשים...מסתבר שאינטרסים כאלה ואחרים מצליחים למזער את השפעת "הבעיה הפלשתינית" על מדינות המפרץ העשירות הרועדות מפחד מאיראן - ומי אם לא נתניהו מתייצב כמנהיג העולם נגד ממלכת הרשע האיראנית ממנה משקשקים רוב מדינות ערב. |4U|

שימי לב לאפקט השרשרת - אם השמאל הישראלי היה מביא כמות כזאת של הסכמי שלום בתקופה כה קצרה היית משתחווה אפיים ארצה ומלחכת את כפות רגליהם של גנץ/לפיד - היית זועקת בפורום "מי צריך את הימין בכלל" אבל לדאבון ליבך דווקא נתניהו הוא שהביא את פריצת הדרך הזאת , הוא זה שהוכיח שניתן להשאיר מאחור את פרדיגמת השלום השמאלנית הגורסת "שטחים תמורת שלום".

בקיצור - נתניהו מקלקל את אושרך ושמחת חייך כבר שנים רבות ולא בטוח שאת מבינה מדוע אבל אני סומך על קרובי משפחתך השמאלנים שינסו להסביר לך.
אמש אנשי תומכי נתניהו הרסו כמה בתים להגדרתם של השמאל .זה נראה לך בסדר?

למעלה