הסירחון של הפרות בתיכון היובל

Princess23

New member
הסירחון של הפרות בתיכון היובל

קלטתם?! איזה גועל! אי אפשר ללכת בביתספר ולא להרגיש שאתם נמצאים ברפת של פרות!!! איכססס זה כל כך מסריח... איזה מדכא זההההה.... מאיפה זה?! מהשדות או משהו?! בעעעע

shiri_b

New member
כן, מצאו להם זמן לדשן

לא יכלו לחכות שנהיה בחופשת חנוכה או משהו. אני מרגישה כאילו אני בקיבוץ כל הזמן!! גם אמא שלי חטפה שוק שהיא באה ליום הורים והריחה את זה..

*neta*

New member
נראה לי שהדישון הוא מהשדות

כי באמת שאין מה לדשן בב"ס הוציאו את הפרחים הוציאו הכל (והמוזר הוא שלא החזירו אותם ביום הורים). אבל זה מסריח זה נכנס לכיתה שלנו שכל החלונות פונים לכיוון השדות ולא יוצא משם! ועוד משום מה, אסור לנו להדליק את המזגן בכיתה (טראומות של קור לחלק מהילדים שם) כדי שיאוורר אותה מעט.

סוטול

New member
אני סיימתי ביובל במחזור י"ז

ובכל השלוש שנים שלי שם לא עשיתי יום טיפוח פעם אחת אפילו

EO117

New member
ואני עוד לומד בקרוואנים...

בקרוואנים זה סיוט ואצלנו יש את המזגן הדפוק בארץ שבקושי עובד, והדלת שלנו לא נסגרת, אז בכלל... ואגב, איך אנשים קנו ביום חמישי האחרון פלפל שהריח התפשט בביה"ס. כשראיתי ילדים שקנו בא היה לי להקיא

Coco Babe

New member
תעברו לראשונים

ותתקבלו בברכה בקרואוונים המלכולכים שלנו

EO117

New member
הכי כדאי לעבור לתיכון חדש

עשו שם שיפוצים רצינים וזה ממש לא בית-ספר! זה פשוט בית-ספר פרטי... ואותנו (היובל והראשונים) השאירו עם החרא, לכלוך ומבנים ישנים מימי הבריטים

Coco Babe

New member
כן

וגם דואגים לדחוס בכל קראוון מתפורר 43 תלמידים.... אתה מראשונים או היובל?

EO117

New member
מ"היובל"-אבל...

אצלי זה 26 תלמידים בקרוואן וזה לא כל-כך נורא, אבל הכי גרוע יש אצלנו מורה שעברה ניתוח ברגל ובמשך שלוש וקצת חודשיים היא על כסא-גלגלים והעבירו את הכיתה שלנו לקרוואן שנחשב להכי זבל ואיבדנו את הקרוואן שנחשב "להילטון" של הקרוואנים. מאיזה תיכון אתה? הראשונים, היובל, חדש

EO117

New member
את לומדת בקרוואן גדול...

אז בלי לבכות, אתם קיבלתם את הקרוואן הגדול של ביה"ס.

*neta*

New member
יש בכלל הבדל בין הקראוונים ?

מבחוץ הכל אותו הדבר..

EO117

New member
מבפנים יש הבדל גדול!

יש קרוואנים שבפנים הנפח קטן מאוד ויש קרוואנים שבפנים הנפח גדול מאוד (כדוג' הקרוואן של י"א'7).

kush kush

New member
../images/Emo3.gif לא אומר בוכה../images/Emo9.gif וקיבלנו אותו כי

אנחנו כיתה גדולה ואני מעדיפה קטן יותר ליד כולם... אפשר לחשוב גם כמה זה הבדל של 2 ס"מ.

EO117

New member
לפעמים 2 ס"מ זה הבדל עצום

ובמקרה של כיתתך, קיבלתם קרוואן גדול מאוד. אם את רוצה קרוואן קטן את מוזמנת לקרוואן של כיתתי, קרוואן ישן וקטן עם מזגן עתיק שלפעמים עובד ולפעמים לא... ודלת משוגעת שיכולה להתקע או פשוט לא להסגר,סוגרים שנשברים, וולינות של קנו בשכם, ולוח שמשנה שעברה הרסו את האם-אימא שלו. יש לכם קרוואן גדול,חדיש ומתוקן. אז תגידי תודה שקיבלתם קרוואן נוח... ורק לידיעתך, בחורף בגשמים הקרוואן שלך הוא היחידי שיחזיק בגשמים, בזמן בשאר הקרוואנים, יהיו באמצע השיעור דליפות. רוצה להתחלף???

kush kush

New member
סבבה.. חחח איך אתה עושה פיל מעכבר

זה כלום יאללה סהכ כיתה שאנחנו מבלים בה חמישית מתוכנית הלימודים.

למעלה