הסיפור שלי.....

הסיפור שלי.....

טוב... האמת שזה לא חדש למורני...... לא משנה... אז 2 חברות שלי נאנסו...(זהו זה יצא לי מהפה....ונשאר בנשמה) אחת נאנסה ע"י מורה שלה והשניה ע"י מישהו זר... אני ראיתי אותן סובלות ורציתי לקחת מהם את כל הכאב... אבל לא יכולתי. לא יכולת לעזור להם הרבה... חוץ מלהיות איתם ולדבר איתן לא עשיתי כלום (טיפשי מצידי לא?) אני תמיד אמרתי שאם יקרה לי דבר כזה אני ידבר, אנ יעשה משהו נגד, אתנגד... אבל חברות שלי עברו את זה ואני מפחדת! כמו תינוקת.... עצוב... לא? כל כך רוצה להיות חזקה, אבל קשה לי... נכון שאתן חושבות בלב מה זאתי חושבת שקשה לה? היא לא עברה את זה... אבל אני מרגישה רע כי הן נפגעו ומפחדת להיפגע בעצמי... כמו ילדה קטנה שרצה לאמא כשהיא מפחדת אני רצה...ל... לאף אחד! ............... טולי... --------------------- כשכואב ואין מוצא, תלך ללב, ופיתרון תמצא... זיכרו שהאהבה תמיד תנצח!!! רויטל

ש-ב-י

New member
רויטל... ../images/Emo13.gif

נעים מאוד, שמי שבי. טוב, אז קראתי את מה שכתבת, ותדעי לך שזה טבעי מאוד שאת פוחדת מדברים כאלו, וזה בכלל בכלל לא נקרא שאת תינוקת וכשאת פוחדת את רוצה לרוץ למישהו אבל אין לך לאן לרוץ, רק שתדעי שגם אני לא עברתי אונס, אבל היה לי סיפור 3 פעמים עם אותו בן-אדם, בן-אדם אחד מבוגר, קצת לא בסדר בראש, אין לי מושג מי הוא? וכבר 3 פעמים הוא ניגש אליי, דיבר איתי, ורצה שאני יבוא איתו לאיזה מקום כדי (סליחה על הביטוי) לאונן איתו (לפחות זה מה שהוא התכוון, אלא אם הוא לא התכוון לעשות עוד משהו מעבר לזה), ואני גם נלחצתי בכל-פעם שהוא רצה שאני אבוא איתו, ולא היה לי אומץ לצעוק עליו ולגרש אותו, ובמקום להגיד לו פשוט מאוד שיעוף ממני ושיעזוב אותי, שאני לא בא איתו לשום מקום, המצאתי לו כל מיני תירוצים, ולמזלי עברתי את זה, ואני עדיין רואה את הבן-אדם הזה הרבה פעמים ברחוב, והתלוננתי פעם אחת במשטרה, אבל כשהסיעו אותי בניידת לחפש אותו (זה היה אחרי שעה שישבתי בתחנה) הוא כבר לא היה, כבר לא מצאנו אותו, וכל פעם שאני רואה את אותו בן-אדם הזה אני ישר נלחץ שהוא לא ידבר איתי שוב, אז או שאני עובר למדרכה השנייה, או שאני הולך בקבוצה של אנשים, או שלא יודע מה, העיקר שלא ייגש אליי, ואני מודה: גם אני קצת פוחד להסתובב לבד ברחוב כדי לא להיתקל בו שוב, וזה לא אומר שאני תינוק, פשוט זה פחד טבעי שיש לבן-אדם, אז אם אי-פעם תפחדי ממשהו ותרצי לרוץ למישהו, זרועותיי פתוחות בפנייך
אותך, ולחזק אותך שלא תפחדי ושיהיה לך לאן לרוץ... תשמרי על עצמך... שבי ה-
.

למעלה