הסיפור המושלם ל... שירותים

הסיפור המושלם ל... שירותים

מה אתם חושבים על הזאנר הזה? האמת? את כל הארי פוטר קראתי שם. בשירותים. לא באנגלית. לא נעים להודות אבל כן כן, ספרים זה דבר שכיף לקרוא בשירותים. השאלה היא בעקבות הספר "אריק פוסטר" המכונה הספר המושלם לשירותים - ובעקבות כמה וכמה ספרי שירותים שהגוגל מעלה בתוצאותיו! לא צחוק! מהו סר השירותים שלכם? את אריק פוסטר אגב קראתי שם ככה באייפוד ואני לא יודע אם זה הסיפור המושלם לשירותים, כי זה רוחני, אבל אולי זה גם בגלל שיש את זה רק באייפוד (שזה בכלל לא צחוק - לקרוא ספר באייפוד, בשירותים). מה קראתם שם? איזה ספר גרם לכם לרצות שכבר יבוא לכם שוב ללכת לנוחיות כדי לקרוא?

:)

Arana

Active member
מנהל
מה זה הז'אנר? ספרי שירותים? או ניו אייג'?

אני לא קוראת בשירותים, אבל למה צריך להיות סוג מיוחד לזה? אם מישהו נמצא באמצע קריאת ספר מסויים וממש לא רוצה להפסיק, הוא לא ייקח אותו איתו לשירותים (בהנחה שהוא קורא שם)?

אגב, נפתחה קומונה בעניין הספר של פוסטר, לא נראה שהיא פעילה, אבל אתה מוזמן לבדוק:
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?communaID=40843&r=1

ווסטרבי

New member
ז'אנר חדש?ישנו קריקטוריסט עם שירותים בגודל

של בערך 16 מטר מרובע, שולחן שרטוט מול האסלה בכניסה נוחה לעמדת 'ישיבה', סרגלים שונים ומשונים, מסך אינטרנט גדול על הקיר ממול, מקלדת ללא כבל והוא ....משרטט!כבר שנים הוא מצהיר שאת הרעיונות הטובים ביותר שלו הוא קיבל ב'ישיבה'. אין טעם להשוות את יצירותיו עם עצם 'הישיבה' כי הקריקטורות שלו מוערכות בארץ ובכל העולם בשל איכויותיו.

ג רפאל

New member
דוחה.

מחשבות

New member
הדבר האחרון שהיה אצלי בשירותים היה

טטריס...
הוא עוד שם, אבל נגמלתי ממנו.

SOMEN

New member
בצבא נהנתי לקרוא את חייו ומותו של השער האחורי

לעוזי וויל. קורע מצחוק

גםצופה

Member
מנהל
הספר היחידי שאני יכולה להגדיר אותו ככזה...

הוא 'חצי הוכחה'...

ככה הרגשתי עם הספר שנחשב למתח - אבל היה בעיני ספר גרוע ומלא תיאורים, שלדעתי ממש לא שירתו את הספר...

Arana

Active member
מנהל
אז מה, "ספר שירותים" הוא ספר

שלא חבל לתלוש ממנו דפים לשימושים אחרים?

sailor

New member
הספר היחיד שהחזקתי ביד ועינתי קצת

שיכול להתאים: How to Shit in the Woods

למעלה