הסיבה למחול השדים סביב יחימוביץ

../images/Emo6.gif - כרגיל, העמק מפיל את עצמו בפחת

- "ומה עושה איש עם רמה גבוהה כמו שלך באתר של מפלגה מתה כמו העבודה? זה לא בזבוז זמך (היקר מן הסתם)?"

Haemek

New member
אני לא מחשיב את עצמי לאיש בעל רמה

אינטלקטואלית גבוהה, בטח לא כמו כל הלניניסטים והמרקסיסטים כאן בפורום. אני סתם בא לכאן להנות ולהשתאות, כי יש הרבה טיפוסים מצחיקים וזה מאוד מהנה לקרוא מה שקורה כאן. זה מבדר לראות שיירים מהקצוות הכי נידחים המתנהגים כמשיחים של העתיד. בתור בידור, זה חומר מצוין. אגב, גם איתך אני די משתעשע, חסרה לי המופרעות שלך ונסיון הבלתי נלאה שלך להראות אינטלקטואל, בעוד שאנו יודעים מי אתה. אבל זה בסדר, עכשיו כחזרת, נמשיך להנות יחדיו מעוד ממשפט אחר שגם אותו אתה לא תזהה...
. אני בונה עליך.

../images/Emo6.gif קצת התבלבלת -

מי שבתוך המוסד לחולי נפש זה אתה. מסכן הימין הקיצוני - אם זה כל מי שנשארו לו, להצפת פורומים, החומר האנושי העלוב הזה.

ETZ301

New member
אין שום בעיה עם חלי

היא הייתה עתונאית טובה. ואני חושב שתהיה פוליטיקאית לא רעה. הבעיה היא ששלי חשפת את הפנים המחודשת האמיתיות של מפ' העבודה- פנים קומיניסטיות פרימיטיביות.

EverMan

New member
איזה שטויות.

אל תשאל , איך שנגיע לשלטון , נלאים את כל המשק , כולם יקבלו שכר אחיד , וניישם משטר רודנות שפרץ הוא הד'וצה הגדול. נו באמת ?! אתה אפילו לא מאמין בזה. די עם הזיוני שכל. העובדה היא שכלכלות כמו סקנדינביה , שוודיה , וכו' - רווחיות ביותר. ומהכלכלות החזקות בעולם. אפילו ארה"ב ה"גדולה" , עד שלא התחילה לאמץ פן סוציאל-דמוקרטי , לא יצאה מהמשבר בשנות ה30.

yosep nanon

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

yosep nanon

New member
../images/Emo6.gif וספק אם שינוי תעבור את אחוז החס

החסימה!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחח

למעלה