הסיבה למחול השדים סביב יחימוביץ

הסיבה למחול השדים סביב יחימוביץ

מחול השדים סביב שלי חיימוביץ עיתונאים רבים הפכו במשך השנים לאנשים העוסקים בפוליטיקה, היודע ביותר בינהם הוא אולי הימני הגזעני חסר כל עיקרון טומי לפיד. הדבר לא עורר עד כה סערה, אך מדוע זה קורה במקרה של שלי חיימוביץ? עיתון "הארץ", מנסה להסביר זאת בעובדה שיש לה בניגוד לכל זרזירי העט הנקראים עיתונאים בארץ, דעות משלה, שאינן דעות אופייניות לאנשי המקצוע העתיק ששמו זנות עיתונאית, דהינו העלאת גירה של הדעות אותן השלטונות דוחפים למוחם של האזרחים. היא הייתה פמניסטית עוד בטרם זה היה באופנה בארץ, והפמיניזם שלה גם היום הוא שונה , שכן אין היא חושבת שנשים המתקדמות בדרגות הצבאיות זה שיקוף להתקדמות חברתית. היא גם שומו שמיים לא שונאת את החרדים, ואינה עורכת עליהם צייד ומאשימה אותם בכל מיני האשמות המזכירות את מיטב הספרות האנטישמית באירופה כנגד יהודים. בהקשר זה ברצוני גם לספר בדיחה. בארצות הברית יושבת אשה יהודיה חילונית לייד גבר הלבוש שחורים עם הכובע הידוע וכל שאר האביזרים ואומרת לגבר :"אתה לא מתבייש, בגללך כל האנטישמיות, תראה איך אתה מתלבש, פרזיט שכמוך". עונה לה הגבר:"סליחה, אבל איני יודע על מה את מדברת אני שייך לקבוצת האיימשים( כת דתית נוצריה הלבושה כחרדים היהודים). אומרת האשה:"איימשיםף כמה מעניין, זה נהדר. ספר לי עוד על אורח חייכם המעניין". אין ספק ש עמדותיה הן סיבות נכבדות למדי, אולם דומני שהסיבה החשובה ביותר היא ששלי יחימוביץ, הנה שמאלית, אשר בעבר תמכה בחד"ש והחליטה לעבור ולתמוך במפלגת העבודה תחת הנהגת פרץ. תוקפים אותה כפי שתוקפים את השפם של פרץ, משום שהדמגוגה הימנית מנסה להפחיד את האוכלוסייה בדחליל ולטעון כי פרץ הוא בולשביק נסתר. שתול של הק.ג.ב, ומאחר שזה כבר לא קיים של סוכני הביון של צפון קוריאה או משהו בדומה. זהו טריק ישן מאוד של הימין. האמת היא שיוסף סטלין לאחר שעלה לשלטון היה זה שחיסל את המפלגה הבולשביקית, אך כפי שלא האמת הניעה את הנבל "גיגי", אשר השווה את פרץ ותומכיו העובדים והעניים לפרנקו ולפלנגות, גם במקרה זה למרות שהאידיאולוגים הבורגנים יודעים היטב כי סטלין היה רוצחם של הבולשביקים, לא האמת אלא הפחד מתנועה שמאלה בקרב העובדים והעניים היהודים מניע אותם. האמת היא ששלי יחימוביץ אינה בולשביקית, וגם לא עמיר פרץ, אלא שניהם בסך הכל סוציאל דמוקרטים קלאסים. מה שמפחיד את הממסד בהם היא העובדה שהם חוששים שפרץ לא יהיה מסוגל לשלוט בגל הגדול של העובדים והעניים המחפש את הדרך לעלות על הבמה ההיסטורית ולהיאבק כנגד השוד שערכה בנו הבורגנות במשך שנים. העובדה שפרץ הצהיר הצהרות פשרניות שנועדו להרגיע את הבורגנות, עדיין לא מרצה אותם ולא ירצה אותם. הם רוצים שהכל יחזור להיות כפי שהיה. הם רוצים לבלום את התנועה שמאלה. השאלה שאלו הרואים עצמם שמאלה ממפלגת העבודה חייבים לשאול את עצמם היא האם אובייקטיבית מבלי שאולי חשבו על כך עד הוסף הם מסייעים לשרון ולבורגנות בכך שהם מצטרפים למסע כנגד מפלגת העבודה במקום לעזור לדחוף את המפלגה שמאלה. ולהפכה למפלגה של העובדים היהודים והערבים, חילונים ודתיים, נשים וגברים. מפלגה שאכן תתן לבורגנות סיבה אמיתית לפחד. גם לא הפחד מערבים מניע את הבורגנות, הם מאוד רוצים שקולות הערבים יינתנו לשרון, המחזר עתה אחר הקול הערבי. הם לא רוצים בערבים התומכים במפלגה הנעה שמאלה שכן הדבר יכול לשבור את המדיניות רבת השנים של הפרדת העובדים הערבים והיהודים במקום שיתאחדו במאבק משותף כנגד האויב המעמדי. לרוע המזל יש להם שותפים גם במגזר הערבי

טרולים בתפקיד זה עוד לא "מחול שדים"

הם סתם מבצעים את העבודה שלהם, מנסים להשמיץ על ימין ועל שמאל, לרוב באמצעות הפרכת סיסמאות נבובות על ימין ועל שמאל, ויוצאים תמיד טפשים, מה שלא מפריע להם להמשיך בטרוליות שלהם - כי קהל היעד שלהם אינו מתוחכם מהם עצמם

אילו היה זה רק

הגזען והטיפש שבחר לעצמו שם המזכיר את הק.ג.ב מעלה זבל זה, כלל לא הייתי מתייחס לכך אלא כדרק של זבובים, לרוע המזל זהו דרק של פרות העובודת שעות נוסות כדי למשור על אינטרס בעלי ההון.

kgjghy

New member
בגלל ניבולי פה העיפו אותך מ'הגדה

השמאלית'. גם כאן לא תאריך ימים.

אחוזר על מה שכתבתי לך במקום אחר

א. מי שמנבל כאן את הפה זה אתה ובצורה הגסה ביותר. ב. מעולם לא זרקו אותי משום אתר בשל ניבולי פה, אלא בשל עמדות פוליטיות שאכן הפוכות משלך. ג.אני מרקסיסט דהינו אדם האוחז במתודת מחשבה מדעית שמטרתה להביא את העובדים והעניים לשלטון הפוליטי ולשנות את החברה מחברה שבה מרבית בני האדם סובלים בעוד בעלי ההון רוכבים על גבנו, לחברה הפועלת למען רווחת האדם העובד. הסטלניזם שהיה הסיפליס על גוף תנועת העובדים אכן דומה מאוד לפשיזם, ואילו אתה בכתיבתך הגזענית , הסקסיסטית והלאומנית המגיעלה מאוד קרוב לפשיזם, וכפי שכבר טרוצקי הצביע על כך, אילולי הסטלניזם היה בשלטון הפוליטי בברית המועצות, שלא הייתה מדינה קפיטליסטית, הוא היה ביטוי לפשיזם לכל דבר.ועל כן קרבתך לפשיזם עושה אותך גם קרוב מאוד לסטלניזם, ואין זה מקרי שיש לך שיטת ויכוח אופייינית הן לפשיזם והן לסטלניזם. ד.הסיבה שזרקו אותי הן מאתר בנק"י והן מאתר הגדה השמאלית הנו משום שתקפתי בחריפות את הסטלניזם הן מבחינת היסטוריה של התנועה הסולניסטטית, הן מבחינת שיטותת העובודה שלהם והן מבחינת הפרוגראמה שלהם. אז אם ברצונך לתייחס לאמת במקום להיות טרול מוטוב שתתחיל בסיפור האמת ולא בהפצת שקרים נבזית. כפי שכבר הערתי לך אולי אין זה מקרה שבחרת בשם המזכיר מאוד את הק.ג.ב שכן צורת עבודתך מאוןד מזכירה ארגונים מסוג זה. גם לא מקרה הוא שלאחר קריסת ברית המועצות הנהגת הק.ג.ב הפכה להיות מאפיה קפיטליסטית.

Haemek

New member
רגע, שאני אבין

זה ויכוח בין סטאליניסט ןבין מרקסיסט? זאת הבעיה? ואני רוצה עוד להבין: גירשו משהו מ"הגזה השמאלית"? וזאת בגלל היותו מרקסיסט? אתם רציניים? יש כאן בארץ אולי 3 מרקסיסטים ועוד 2 לניניסטים והם נלחמים אחד בשני? מאיזה כוכב נפלתם? והכי טוב: כל הדיון הזה נעשה בפורום של מפלגת ה"עבודה"...

kgjghy

New member
העמק: החוג של יוסי שורץ 'להגנת

המארכסיזם' התפלג לא מזמן - והתחלק כמנהג האמבות. עכשו הם 2 נגד 1: יוסי שורץ ונושא כליו 'דארק סוציאליסט' נגד שחר שניצר. אחרי בחירת פרץ הם עברו מאתר 'מחסום' שהוא אתר של לאומנים ערבים ולקקניהם היהודים לפורום העבודה כדי להיות 'בקרבת ההמונים' וזה אחרי שבמחסום הם נמאסו אפילו על הערבים הקיצוניים ביותר בגלל ההצפות שלהם ותמיכתם ב'מפלגה ציונית' (העבודה). בסה"כ מדובר בלולו-ים, מיקרים גבוליים בין הפסיכולוגיה לפסיכיאטריה.

לא רק ריאקציונר, גם שקרן

אני לא חושב שיש משפט אחד שהנ"ל אמר שיש בו טיפת אמת. מומלץ לכל אדם שפוי להתרחק מהבלבלן הזה.

לק.ג.ב

מספרם של אנשים התומכים ברעיון ברגע מסוים הוא באמת הדבר הפחות חשוב, שכן אם הרעיון נכון ברגע מסוים יהיו לו מליוני תומכים ולרעיון גרוע שהיו לו תומכים רבים ברגע אחר כמעט ולא יהיו תומכים. אתן לך שתי דוגמאות. לישו היו 12 תלמידים ואחד מהם גם בגד בו, הכנסיה הנוצרית הפכה לאחר מותו של ישו לתנועה גדולה מאוד לא כן? לעומת זאת הליכוד הייתה מפלגה חזקה עם 40 מנדטים עד לא מזמן והנה היא התפרקה ונשברת לרסיסים. שנית למרות שכל גישתך אינה יותר מאשר רכילות פוליטית, הרי מדוע שלא תספר כי שחר הטוען כי הוא חבר בתנועה העולמית שלנו, בניגוד לעמדות התנועה המרקסיטית העולמית אינו קורא לתמיכה במפלגת העבודה בנגוד לנו? בדיוק באתר מחסום תחת הכותרת "מפלגה ערבית כמייצגת אותי", ימצא הקורא ויכוח חריף ביותר , בו מספר הקוראים כבר מתקרב ל2500 בו דארק סוציאליסט ואני קוראים להצביע מפלגת העבודה ומסבירים מדוע, רבים תוקפים אותנו, ושחר כלל לא מתייחס לנושא, ובמקום זאת העלה שרשור אחר ביחס לפחימה.

kgjghy

New member
יוסי שורץ - ישו מודרני?../images/Emo6.gif

שחר שניצר כתב שאתה מגלומן, אבל הוא עוד היה צנוע. ההבדל בין ישו לבינך - מה שמסביר גם את הצלחת תנועתו ואת כישלון 'תנועתך' - הוא שהוא הטיף לאהבה, אפילו לאוייב, בעוד שאתה לא מפסיק לפלוט שנאה ומטיף למשטר של רצח וטרור. אפילו עיוות הניק שלי מעיד עליך ועל אופי פעילותך, וגם על הגיל הנפשי שלך - בניגוד לגיל הביולוגי, שהרי אתה כבר אדם קשיש, בשל לגימלאות.

ממש כמו שחשדתי

הק.ג.ב. הנ"ל בסה"כ מנסה לסכסך. זה לא ממש ילך לו. הוא גם מנסה להיות מתוחכם וזה הולך לו אפילו פחות. אף-אחד לא השווה עצמו לישו ואף-אחד לא הטיף לטרור, ועיוות הניק כאן הוא מתבקש בהתחשב באופן פעולתו של הנ"ל, ולא שורץ החל בו.

ובכן ק.ג.ב

מעולם לא עלה על דעתי כי מוחך המעוות ינסה להמציא טיעון כי אני משווה עצמי אישית לישו הנוצרי, אולם אכן יש דמיון בין התנועה הנוצרית במשך 400 השנים הראשונות לקיומה ובין התנועה המרקסיסטית העולמית. 1. התנועה הנוצרית קמה בתקופת שקיעת האימפריה הרומאית-התנועה המרקסיטית קמה כתגובה לבגידת הבורגנות במהפכה האירופאית ב1848, בגידה ששיקפה את העובדה שמעמד הפועלים קם כמעמד עצמאי מהבורגנות. במידה רבה 1848 היא פרשת דרכים היסטורית-סופה של הבורגנות כמעמד מתקדם, והדבר יחריף עוד יותר החל מסוף המאה ה-19 כאשר החלה השיטה הקפיטליסטית העולמית להרקב. דבר שהוכח בין השאר בשתי מלחמות עולם הרות אסון לאנושות. 2. התנועה הנוצרית קמה בזמן שבראש האימפריה עמדו מטורפים כנרון ששרפו את רומא בעודו מנגן. הוא מאוד מזכיר את אדונך בוושינגטון שכבש את עיראק בעודו מפזר שקרים ובין השאר מספר כי אלוהים בכבודו ובעצמו ציווה עליו לכבוש את עיראק. 3. התנועה הנוצרית נרדפה והושמצה וחבריה לא אחת נזרקו לאריות, מי שמכיר את ההיסטוריה של התנועה המרקסיסטית ובמיוחד לאחר עליית סטלין לשלטון יודע שהמרקססיטים ניצבו כנגד רדיפות של "הדמוקרטים" הנאצים והסטלניסטים, כאשר האחרונים לא רק רוצחים את חברינו אלא מוסרים אותם לגסטפו. ככל שאני קורא יותר את תגובותיך כך אני שואל את עצמי איחכה יכול אדם ליפול כה נמוך?

kgjghy

New member
ההקבלה לתנועה המארכסיסטית היא

התנועה הפאשיסטית. שתיהן עלו כתגובה מופרעת לקפיטליזם הליברלי ושתיהן קרסו והתפגרו. שיירים מרקיבים ומצחינים של התנועות האלה, הדומות זו לזו ומשלימות זו את זו, מפוזרים בעולם - כמוך וכמו ה'ועד' המגוחך שלך. הינה איך הפיהרר של קובה, המתפגר לאיטו, נפרד מעמו שבו הוא רודה כמעט 50 שנה - כשהקריסה באופק: http://www.hagada.org.il/hagada/html/modules.php?name=News&file=article&sid=4106

ק.ג.ב

ק.ג.ב. המרקסיסטים מסבירים שוב ושוב כי ההכרה משקפת את ההויה אלא שהיא מפגרת אחריה ולוקח זמן עד שהיא קולט את המציאות. אתה דוגמא מצוינת לכך. לאחר קריסת ברית המועצות כאשר התל"ג של קובה צנח ב35 אחוז והוכרז משטר צנע חמור, הייתה אכן סכנה כי המהפכה הקובנית תחוסל וקובה תחזור להיות מה שהייתה בימי בטיסטה והאימפריאליזם האמרקיני והמאפיה כולל המאפיה היהודית של לנסקי שהימין בארץ היה קשור בו. קובה הייתה קזינו ובית זונות אחד גדול בעוד להמוני קובה לא היה חינוך, רפואה, מגורים או במקרים רבים מזון. אולם מאז קריסת ברית המועצות בשנות ה-90 העולם השתנה ובארץ אחר ארץ , לאחר שהתנסנו בקפיטליזם החזירי , יש כיום תנועה חזקה של העובדים והעניים שמאלה להגנה על האינטרסים שלהם כנגד המתקפה של הקפיטליזם שהפך את העולם לגיהנום עבור רוב האנושות. אמריקה הלטינית היא מקום בו ההמונים נעים יותר שמאלה בכיוון מהפכות סוציאליסטיות מאשר כל מקום אחר בעולם, ובחוליה החלשה ביותר של הקפיטליזם כיום היא וונצאולה בה מתרחש תהליך מהפכני בראשו הוגו צ'אווס. תהליך זה מחסל את הסכנה שקובה תחזור להיות בית זונות וקזיטנו בעוד ההמונים זרוקים ברחובות ללא חינוך ורפואה. מה שאינך מבין הוא כי חיסולה של הליכוד, הוא אותו תהליך שמחסל את שלטונו של בוש ומעלה את המוני ארצות הברית על המפה ואת המוני ישראל על המפה ולכן הכיוון הקפיטליסטי הדורסני והחזירי בו אתה תומך בתהליכי שבירה והוא יישבר שכן האנושות רוצה לחיות ולא בגיהנום ששליטי השיטה יצרו עבורנו. אומנם קובה אינה סוציאליזם, ואין אי קטן ועני יכול להיות סוציאליזם, אולם המהפכה הקובנית הביאה שינויים מאוד חיוביים להמוני העובדים בקובה, והם כלל לא מוכנים לוותר עליהם, בעוד שמה שאתה וחבריך מציעים הוא להפכם שוב לעבדים.

kgjghy

New member
שכחת לקחת את התרופות היום?../images/Emo6.gif

מאיזה מוסד אתה מתקשר? התחלת לשמוע קולות?

ק.ג.ב

בתגובתך זו הוכחת עד כמה אינך מסוגל לנהל דיון אז קיש קיש חזור ללול וספר לתינוקות, אאו לאלו שזאת מדית התפתחותם את בדיחות הקרש שלך.

Haemek

New member
טלמון, ברוך השב!

כבר שיחררו אותך מהמוסד? ואני הייתי בטוח שכשתחזור, תהיה קצת יותר בריא. אני רואה שהלחצים נותרו על כנם.

העמק

אתה מוכרח לנסות ולהוריד את האתר לרמתך? אולי תשדל וותעלה גם משהוא המזכיר נימוק פוליטי הגיוני , תיאורריה קוהרנטית , ניתוח, במקום זבל ילדותי?

Haemek

New member
אני ממש אנסה

אבל אני לא בטוח שאני יכול להגיע לרמה של אנשים שעדיין מאמינים שממרקסיסים יכול לצאת משהו טוב. צר לי אבל אני לא חושב שאוכל להגיע לרמה זו (הגבוהה מן הסתם). ומה עושה איש עם רמה גבוהה כמו שלך באתר של מפלגה מתה כמו העבודה? זה לא בזבוז זמך (היקר מן הסתם)?

למעלה