הסופ"ש נפלה החלטה חשובה!

• פותח הנושא Noaal
  • פורסם בתאריך

Noaal

New member
הסופ"ש נפלה החלטה חשובה!

כבר הרבה זמן אני מתלבטת לביני לביני (ועם כמה חברות פורום ומחוצה לו) האם לקחת חתול שני כחבר/ה לטריק. ואם כן, האם גור או בוגר ועוד שאלות רגילות. הסופ"ש, מתארח אצלינו הכלב של חברה שלי, שהוא בגודל של חתול (בערך) אבל אנרגטי כמו השפן של אנרג'ייזר (גור בן חצי שנה). הוא הגיע אלינו ביום חמישי בצהרים ומאתמול בערב, טריק והוא מסוגלים להיות באותו חדר (גם ללא פיקוח) מבלי שטריק תנסה להרוג אותו. כרגע הם שניהם בחדר שלי, מתעסקים בענייניהם הפרטים (טריק חצי ישנה על המיטה, הוא שוכב על הרצפה ומכרסם עצם). בכל אופן, החלטתי שאני מביאה חתול/ה נוספ/ת. רק לא החלטתי את מי ואיזה. (אולי את אחת החתולות שגדלה אצלי בחצר והיא וטריק מכירות). עצות ורעיונות יתקבלו בברכה (לא הצעות לחתולים, אני מודעת לכל חתול וחתול שמחפש בית ואף יותר).

cats10

New member
את לא מודעת לגורים שאצלי, שעוד

מעט ייצאו ל"שוק", והם מקסימים ומגיע להם ולי שיהיה להם בית מקסים.

../images/Emo20.gifאם לcat10 יש גורים אני סומכת

עליו שהם מקסימים וקבלו חינוך טוב. אני מאוד בעד לצרף לחתול עוד חתול. לדעתי כדאי לצרף גור כי טריק תרצה להיות מס' 1 ובצדק.
לדעתי כדאי לצרף גור שאינו שקט מידי כדי שיוכל להסתדר עם טריק. בהצלחה
מעייני

Noaal

New member
בקשה..

לא סתם רשמתי שלא תציעו לי חתולים, החתול הנוסף יכנס לחיי לפחות בעוד חודשיים (עם המעבר והתאקלמות של טריק לדירה חדשה). לכן חתולים שנמצאים כרגע אצל אנשים אינם רלוונטים (אין לי אפשרות להכניס כרגע חתול נוסף לדירה). תודה על ההצעות, אבל, באמת שאני לא יכולה כרגע.

s h n i t z e l

New member
../images/Emo3.gifאפשר להציע לך דירה?

אני ושניצל מתפנים מהדירה ומירושלים. סוף סוף...

ita2

New member
איפה הדירה?

אנחנו מחפשים דירה בירושלים, אפשר פרטים?

Noaal

New member
את חיה?? ../images/Emo6.gif

אני מתה מפחד מהשכנה המשוגעת שלך, אבל יש על מה לדבר..

למעלה