הסדר טיעון עם בוכריס - יודה ביחסי מין ולא יואשם באונס

מועדון ה- "אולדבויז" מתפרק לו

נדמה שבאנגליה נשארו מעט מאוד, אם בכלל, מועדונים פרטיים לגברים בלבד.
עצם קבלת העובדה שנשים הן בני אדם, הורגת אותם לגמרי. זה שנשים חושבות שיש להן זכות על גופם מסמרת את שערות ראשם.
וראי טירוף התגובות על נשים בטנק, כולל איום ישיר מצד החרדים ש"עושים" טובה ומתגייסים.

sashalola

Well-known member

"...עצם קבלת העובדה שנשים הן בני אדם, הורגת אותם לגמרי."
מצחיק.
מה נעשה? מה נעשה, עד שישתחררו הברגים בגלגי המוח המקובע?
נסכים לעסקות טיעון, לענישה מגוחכת, לדרך הנוראית שבה המערכת מתחקרת את הטוענות לפגיעה?
אנשים כאן מדברים כאילו שהנשים המתלוננות מחליטות ביום בהיר לשלוף האשמות מופרחות, כי זה כדאי, כי מרוויחים מזה פנסיה וגימלה, כי זאת נקמה מתוקה, כי השתרללה ולא נעים לה להודות, כי זה קל, כי זה פמיניסטי, כי זה שמאלני, כי זה פוליטי, כי זה ממש פיקניק מהנה לעמוד בחקירות צולבות שדורשות מהן להוכיח ולהדגים מה שנעשה להן וברמות פירוט הכי חודרניות,

והשאלה - למה היא חכתה עד עכשיו

להעלות האשמות מופרכות ופרחחיות כאלה?
נראה את כל הגברים האלה עוברים הטרדה מינית, אונס שאצלם לפעמים יצריך ניתוח תיקון לא פחות כואב.
מטומטמים.

תהיה חכם מה שנקרא

ולא תסתבך אפילו בלשון הרע עם בני אדם,תשים לב שלא מעט מקרים היה קשר חברי היטב וגם רומנטי או מיני ,אונס מבחינת בית המשפט זה מספיק שהיא אמרה לא היסוס באוטו בזמן המיזמוזים והחירומנים והמשכתה לנסות לחמם אותה,מבחינת בית המשפט אתה אנס,עכשיו אתה יודע כמה אנסים יש שיושבים ברכבים בחופי הים ובפארקים וכו וגם בבתים!
לי כבר נמאס לשמוע מכל מה שצהוב ולשון הרע וסיפור זימה וכו בחדשות זה ממש לא מעניין אותי שהטרידו אותה ועוד פעם סיפור לעוס ונדוש כל כך!
קחי שליטה על חייך אל תכנסי לפינות מסבכות ולא יטרידו או ירצו יותר נכון להשכיב אותך!
רציתי להכיר אחת חברת פייסבוק מאוד נחמדה,ואיזה טיימינג היא כתבה פוסט,שלצערי רק הוציא אותה אדיוטית יותר,ובפוסט היא מציינת ידיד משירות הצבאי יצר איתה קשר בפייס והתקשקשו שם,ונפגשו ונכנסו לבר ושתו ,והוא כנראה שרק רוצה להשכיב אותה ,הזמין אותה אליו הביתה ,עלתה שכבו ,הוא ביקש ממנה ללכת כי לא יושנים כי זה מצב של סטוץ שהיא הייתה צריכה לקלוט את זה!
והיא ממשיכה וכותבת שהיא מתלבטת אם להתלונן על אונס וכו!

שתבין הבחור ברשימה אצלה אך הוא ירגיש לדעתך אם פוסט כזה והאשמה כזאת?

לבסוף היא ירדה מיזה לגמרי כי זה סתם להאשים !לוקחים אחריות שתית בבר הזמין אותך למה הלכת לדירה ? את אמורה לדעת שיהיה זיון שם לא?
אני הוטרדתי מינית על ידי גייז בתל אביב ולא מתבייש בזה ,מה לעשות שיש חריגים ושונים שרוצים לטעום אותי?

פשוט עצוב מידי עם החוק הזה הטרדה מינית ושהכל לטובת האישה גם כשהיא משקרת וכו אני לא רואה צדק כאן חוץ מכוכב צדק בשמיים...

נראה לי או

שיש כאן משהו כמו להוציא נכות נפשית או נפגעת עברה ולתבוע או שאולי שילמו כמו שקרה עם לא מעט רבנים שכבר לא מקבלים נשים,וזאת ששולחים אליהם נערות פיתוי בכדי להפיל בצילומי פוזות ,נתפסה אחת כזאת עם הרנטגן שתיכננה וקיבלה 50 אלף שח ונתפסה ויצאה ללא כלום מהסיפור!

עצוב ביותר שזה קורה ויקרה בכדי להפיל..

שחום, תקשיב

ישנן תשובות רבות לשאלה הזו.
ישנן רבות, שעוברות "בשלום" לכאורה, על אונס, עד שהן מגלות, שהמפלצת שאנסה אותן, פגעה בהן, השפילה אותן הופכת לדמות ציבורית, יש בה רצון לנקום [ אנושי לגמרי ] יש בה חשש שכוחו יאפשר לו לפגוע בנשים נוספות [ הגיוני ].
שאל את עצמך, כמה נשים מוכות מסתירות עובדה זו. למה? במיוחד אותן שאין חשש לנזק כלכלי.. למה? שנה אחרי שנה.. ולא הן לא חובבות מכות, אלימות או השד יודע מה?
מה אתה מבין בנפשה של אשה אנוסה?
קטע ממשי מפייסבוק של אריאנה מלמד:
"
ייתכן שזו תהיה ההחלטה הכי קשה שקיבלת במהלך חייך.
אני יודעת כי הייתי שם: עם דימוי של אשה חזקה שלא פוחדת מתגובות של הסביבה, עם מודעות פמיניסטית ברורה, עם משפחה תומכת וחברים שחלקם כבר ידעו, ובכל זה לא היה די. 40 שנה נדרשו לי כדי לספר כאן, בפומבי, שנאנסתי בגיל 14. [ הדגשה שלי!!]
עשיתי את זה כי בבוקר שבו כתבתי את הפוסט ההוא, התברר שעוד שופט בישראל, יו"ר בית הדין של הליכוד, חושב שיש נערות ונשים שנהנות מאונס. בסוף היום הוא כבר לא היה אב בית הדין.
זו היתה ההחלטה הכי קשה שקיבלתי בחיי.
הכוח הגיע ממקום לא צפוי: הייתי צריכה לספר לילדים שלי, כי צפיתי שחשיפת הגהינום הפרטי שלי תחולל הדים, ואלה יגיעו אליהם.
הילדים אמרו, אל תשתקי. הם אמרו, אי אפשר לתקן את מה שקרה לך וזה נורא עצוב, אבל אפשר לעשות צדק.
ואת, שהיית שם, כמוני, במקום בו כפייה בכוח הזרוע או השררה סבבו אותך ונאלמת דום והגועל טיפס במעלה הגרון והגוף קפא והכאב, נפשי ופיזי ומצמית, את לא רוצה להיות שם שוב, ולו לרגע. אף אחת מאיתנו לא רוצה להיות קורבן. בטח לא פעמיים.
אף אחת מאיתנו לא רוצה שיחשבו עליה כפי שהיתה ברגעים ההם. כולנו היינו שמחות לו היתה מין מכונת זמן כזו שמוחקת את הרגעים האלה מן ההיסטוריה שלנו לגמרי וכך נוכל איכשהו להמשיך בחיינו.
אבל זה לא יקרה, כי אי אפשר להמשיך. כי כשאנחנו שותקות וממשיכות, אנחנו הופכות למשתפות פעולה עם המעוולים. הם הרי סומכים עלינו שנשתוק: שנתבייש, שנפחד, שנסתגר, שלעולם לא נסגיר את הסוד.
וכך נולד העוול הבא. מכוח השתיקה. מכוח ההסכמה הנמשכת והולכת לשתוק, כי קשה כח כך לדבר. מה יגידו, מה יהיה, מה יחשבו עלי, מה יעשו מזה בתקשורת, איך יצביעו עלי ברחוב, בעבודה, בבית הכנסת, בבית הספר, מה יהיה עם הילדים, איך נמשיך בחיים כאילו כלום לא קרה.
עבירות מין הן תמיד עבירות של אלימות. תמיד. במלים או במעשים, האקט שמגדירנאת העבירה מבחינה משפטית הוא רק חלק קטן מן הסיפור.
כל עוד את שותקת, את קורבן של אלימות. כל עוד את שותקת, את מנציחה את האפשרות של המעוולים להמשיך כך, לחפש ולמצוא את הקורבן הבא.
אחותי, אל תשתקי."

שבוע טוב אריק ידידי

אתה כותב חכם!
תראה שנינו מסכימים שיש הכל מהכול בעולם שלנו,גם על הסרט הטנגו האחרון בפריז שיש שם סצנת של ספק אונס ספק סקס אקטיבי למדי שהשחקנית סבלה עקב כך אחר כך מחיבוטי נפש וכו!
אני יודע שיש לא מעט שעברו ועבורים כל מיני מצבים בחיים בכל גיל!אין שליטה על כך למעט זה שצריך לשמור על הילדים אנשים גברים ונשים בכל זמן ולהדריך!
הסיפורים הכאובים האלו לא תמיד משרתות את המטרה ,אני לא יודע מה קרה שם עם אריאנה ואולי היא טוענת שזה אונס ומי שהיה איתה חושב או חשב אחרת לגמרי מימה שהיא מספרת!
שוב אישה מוכה שנשארת בזוגיות לא בריאה יש הסברים פסיכולוגים וכו לכך !
תאמין לי שהצלתי לא מעט במועדון גלינה ואלנבי 58 אז כמה בודדות שהיו שיכורות לגמרי ושילמתי את המונית הביתה שלא יאנסו אותן הגברים והבליינים או שיגררו אותן לסקס בשירותים,כיום הן כבר בכמויות ששפוכות מאלכוהול ,ופשוט מסתמכות על זה שאם מישהו ינסה לעשות משהו ,יש לי קלף על אונס נגדו ,וכשאתה עם שיכורה זה נקודה לרעתך במקרה של תלונה שמתפתחת!

שוב כל מקרה שיטופל בחומרה רבה ,ולא נראה מקרים של יש כל הסימנים לסקס או לרצות סקס או להכנס לחדר במלון עם גבר נשוי ולצפות שנפתור תשבצים של ישראל היום יחדיו,וגם באמת נמאס כבר לשמוע את הסיפורים שחוזרים יותר מידי על עצמם הטרידו אותי או יותר נכון ניסו להתחיל ולהשכיב אותי ואני מוטרדת ולא ישנה בלילות וכו

צריך לקחת אחריות על החיים ,לכל אדם יש חבילה מה שנקרא,אני בטוח שוכריס מקלל את הרגע הזה שהם נפגשו או שקרתה המעידה של שניהם ,והיום הוא במשפט שדה אכזרי באמת עצוב...

אכן

כשאלופי צה"ל וגיבורי ישראל לשעבר
שולחים את הנשים למטבח וטוענים שהמטבח צר מדי ולא יכול להכיל גם את הטנק,
אז משהו רע קורה פה לאחרונה.

מעניין שזה קורה לו בגלל התמודדות בפריימריז כרגע בבית היהודי

ואם לא היה מתמודד אז זה היה מתפרסם השלדים בארון או לחפש אותו?

לא הייתי מגיע למסקנה לפי פרמטר כזה נמוך.

באחד הימים הגעתי עם טיול למוזיאון גולני. תוך כדי סיור במוזיאון ראיתי אחת התצוגות רימון יד ועליו האותיות "USA" ומתחתיו פתק - "רימון יד תוצרת ארצות הברית".
ניגשתי אליו והצגתי עצמי כחבלן-משטרה, והסברתי לו שיש להחליף את הפתק כיוון שלא מדובר ברימון אמריקאי, ראשי התיבות הם של המשפט "אונזע שטיקל ערבאיית" (חתיכת עבודה שלנו) והוא תוצרת המחתרת העברית לפני מלחמת השחרור.

כעבור זמן מה הייתי עם עוד קבוצה במוזיאון. מקום הרימון בתצוגה היה ריק.....

בניגוד לו, לנכדה שלי היה שירות בכף עם אנשים מצויינים, והנכד משרת ביחידה שכולם מפרגנים לכולם, ומעולם לא שמעתי מהם אף מילה של שלילה על הצבא או על מישהו בצבא (והייתי יודע, אשתי מתחקרת אותם כל יום לפרטי פרטים.....)

לגבי הסדר הטיעון עם החשוד הזה, זה חמור מכל היבט שהוא, כי אדם רגיל שהיה מואשם במקרה אחד היה הולך לכלא, וזה על 17 מקרים לא רואה שום תא מבפנים אפילו לא יום אחד.
או שהראיות נגדו אינן מוצקות דיין, או שמעורבת כאן שחיתות, אין סיבה אחרת.

שתבין פרקליטות לפעמים מטפסת גבוהה מידי

כמו אלק לנסות ולמצוא מתלוננות ולפרסם ולהזין את התקשורת במידע עליו ,ושהחשוד לא יכול כמעט להגיב שלא יואשם בשיבוש הליכי משפט!
אז הינה הגשנו כתב אישום למען יראו וייראו כמה כוח יש לנו לפרקליטות ,רק מלראות את פניו בכדי שלהבין זה אדם שדוחפים לו 17 סעיפים? ולקצב ולכל אלו שזיינו חופשי ובכמויות ושהגישו תלונה עליהם לא הגיע לכדי כתב אישום חמור כמו זה!!!
פשוט גזרו העתיקו הדביקו את החוק המשפטי מול העדויות ואז הפרקליט הצבאי יוצא גבר ומגן הנשים והאגנדה של הפרקליטות !
כי אם קצב היה לוקח את עסקת הטיעון אז היה משפט על ליטוף רגל וכלל לא אונס,אז מי אכל אותה וחשב על זיכוי כשכולם מרעישים על אונס...

תתעדכן אצל עורכת דין טלי גוטליב ועוד כמה

והוכחות אצלם..
בעברות מין בין אם אתה אשם או לא קח עסקת טיעון ותברח ותודה גם על משהו שלא ממש קרה ,ככה כולם מסביב יצאו איכשהו בסדר גם מול התקשורת והפרקליטות

אני מזל מאזניים טהור עם ונוס בעקרב ומאוד אוהב צדק באשר הוא

לא רק כוכב בשמיים:)

בית משפט לא עושה צדק אלא חוק !

הצדק שלך יכול להיות ההפך של הצד השני.
זה כמו שאנשים מתלוננים על הגנב שפרץ להם הביתה וגנב פריטים יקרים:"איפה הלב שלו? אין לו מצפון?" בוודאי שלא, כי אז הוא לא היה גנב.....

אני לא לוקח דברים של עוכרי-דין כמובן מאליו, והם האחרונים שיש להם מה לאמר על צדק, בהגינם על הלקוח תמורת כספו , תוך דריסת הקורבן, בתשלום.
כבר הייתי רבות באירועים כאלו.

אין צורך לבצע עיסקות טיעון, ומי שמציעים לו עיסקת טיעון סימן שהראיות נגדו לא מספיק חזקות.
מי שמקבל עיסקת טיעון, לרוב מתרץ זאת בפחד מה יהיה או חשש מאי-צדק וכו כאשר יש להניח שבמקרים רבים הוא אמנם ביצע את העבירה ושמח לצאת מזה בעונש פחות.

כן יש לי טענות אבל לא למערכת המשפט או הפרקליטות/תביעות, אלא לכנסת שלא מחוקקת חוקים לעזרת הקורבנות ומשאירה אותם להיטרף בשיני הזאבים עוכרי-הדין חסרי המצפון.
אבל חברי הכנסת לא מתעניינים בכך, והמתלוננים נשארים בשדה המערכה לבד.

כן, והיו מקרים של עלילת שוא, אני מניח שאת רובן מאלו שהגיעו אלי פתרתי והגעתי לחקר האמת. תלונה על עבירה נגד מישהו, איננה הופכת אותו בעיני לנאשם. יש לבחון את שני הצדדים היטב, ולצבור ראיות.

לכן לאמירה שלך אין שום בסיס. אם מישהי טוענת שנאנסה, אם איננה יכולה להציג איזו שהיא ראיה, אין תיק. כך פועל החוק במדינה דמוקרטית גם אם זה לא מוצא חן בעיני מישהו.
לכן נראתה לי הסיסמא של המרכז לסיוע לנאנסות , מטופשת כאשר הם אומרים: "במקרה של אונס אינך לבדך".....
לי הכוונה ברורה, אבל הסיסמא היא תרתי משמע.....

תראה

אם בזמן המשפט מתגלה סתירות בעדויות והנאשם ניצל מכלא אז על מה נלין?
אני מדבר על המשפט שדה בתקשורת וחריצת דין שבאמת זה כבר מוגזם,אנשים לא נחשפו לראיות וכבר הפה שלהם ברשת גדול מידי על נאשם כזה או אחר וזה עצוב!
מכניסים כאן את האזרחים ללופ כזה שכאילו הם בתוך אולם המשפט כעדי תביעה וזה עצוב !אשם או לא אשם יש מי שצריך לחקור ולשפוט,אבל כנראה שהתקשורת חזקה כאן ויש לה כוח להשפיע אז כנראה שיש להט ולא ממש טובת הקורבן כאן..

למעלה