הסדר טיעון עם בוכריס - יודה ביחסי מין ולא יואשם באונס

את באמת מופתעת מהתגובה שלו?

הוא ממנטר את אותה תגובה אובר אנד אובר כל פעם שמדברים כל הטרדה מינית.
כנראה שהוא מטריד שהתלוננו עליו או שהוא עם איזו בעייה בחיווטים של המוח והוא באמת לא מבין יחסים בין אנשים(יש מצב ששניהם ביחד).
&nbsp
&nbsp

אוי הרגת אותי עם החיווטים במוח

כן, זה לא משנה כמה אני מכירה את המנטרה שלו, אני עדיין מופתעת מחדש
וחסרת מילים. ספיצ'לס כמו שאומרים

נכון שזה לא מכובס ולהראות שהגברים חרא

ובאמת נהיה כאן עצוב ,ונהיה כמו ריאלטי מי הבא בתור עכשיו? איזה מיזם קסיטאל התמודד שפתאום יצאו השלדים מארון,ומי התמים כל כך שחשב שכל בלייני ובעלי מקומות בילוי לא מחפשים סקס וסטוצים חופשי!ותתפלאו כמה מוכנות לשתות בבר ולתת סקס ..
ובאמת עצוב שאלו שהיו דחויות חברתית ולמדו משפטים גורמות להרס בין גברים ונשים!כי ממש מפחיד כבר להיות עם אישה זרה לבד ,ואני עם מעמד ואולי נשוי ועם כסף ואולי ינסו לחלוב ממני דמי שתיקה וכו בשם חוק הטרדה מינית....

תחשבו על זה בקלות 50 אלף שח או מהפחד שלא יפורסם ויהיה פאדיחות כמה משלמים מהצד...

sashalola

Well-known member
אני נדרשתי לתת נשיקות תמורת פס יציאה הביתה

הוא לא היה איזה גנרל חשוב, אבל הוא היה זה שנותן את הפסים לצאת הביתה.
המורה שלי לחשבון בכיתה ו', היה מושך בגומיית החזייה של הבנות המתפתחות,
מושך ואומר: יופי, יופי, תתחדשי.
רק בשנים האחרונות חדרה לתודעה הציבורית ההכרה שהמורה לחשבון הזה צריך לשבת בכלא.
צריך להפנים מקובלויות חדשות.
אני מסתכלת על סביבתי, ויכולה לדעת כמעט בוודאות מי לעולם לא יסתבך ומי זה המועד לפורענות.
יש המון סיפורים, אבל הגברים היום יודעים כבר שאם הם לא רוצים למצוא את עצמם בעוד סיפור, גם אם בטענה שאיזו פירחחית התאהבה בו נואשות, ועל כן... עדיף לו שאת הזמן המועט שנותר לו בין משימה למשימה ישקיע בחיבוק אשתו וילדיו, או מאהבת ובתנאי שהיא לא תהיה כפופה לו וכו'

תמיד יש מקרים

גם לי ניסו למשל גברים גייז ודו להתחיל איתי ולנסות לשדל אותי שאתן להם להעניק לי מין אוראלי ,חלק מהחיים גם לקבל הצעות כאלו בתל אביב וברשת ולחסום ולהמשיך הלאה !
כיום בגלל הרעש של המדיה והתקשורת אז קודם כל עושים את הרעש בכדי להשפיע על החקירה ואז לפעמים זה קורס בבית אחד עם העדויות!
צריך להפנים שיכולים לסבך אותנו על כלום ולא רק בן הזוג בסכסוך גירושים ,ולכן משנה זהירות עם בני אדם גם לא בקטע מיני!
אני באמת מנסה להבין מה יוצא לה מיזה ,חוץ מהסיבה שהיא כנראה רוצה קיצבה נפשית ועל הסיפור הזה הרסו לו את הקריירה,כי מי שמכיר ויודע לא יכול להאמין ולראיה שלא ראו או שמעו הסביבה ,פשוט נפילה מינית מהסיבה שהיו צמודים ביחד כל השבוע !זה טבעי כמעט ,כשעבדתי צמוד למשל מבלי מחשבה רומנטית עלו פה ושם פנטזיות כולל מיניות שלא התממשו כלל !ואז אתה מגלה לאחר כמה שנים שתמיד שגבר ואישה צמודים יחדיו עלול לקרות מצבים למינהם..

יש לי בעבודה עובדת מימוצא רוסי בת 47 באמת כואב הלב לראות אך נמרחת על גברים ונצמדת כמו בת 15 עם הורממונים מתלהבת כואב הלב..

ובאמת נשאלת השאלה האם אנחנו רוצים לשמוע ולדעת כל פיפס בעולם ולהיות פסימיים עקב כך או לא?

עכשיו גל גדות רוצה לרכב על הגל במשפט השדה

עצוב למדי לאן זה מגיע בכדי להמשיך ולהתפרסם ולהיות בכותרות נון סטופ כמו קים קרדישן

puma141

New member
גם נאה גם חכם

יש תחושה שאתה דוקטור לנשים גברים..
.
בגלל הידע והחכמה בניתוח הדברים!
איך מאיפה ולמה אתה?!

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני לא בטוחה שהגברים היום מפנימים את המצב החדש

עובדה שהסיפורים הללו חוזרים ונשנים חוזרים ונשנים ואני לא מצליחה להבין
מה הגברים האלו לא מבינים? הזמנים השתנו! מה לא ברור כאן? נגמרו הזמנים
של "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת?" למה לא מפנימים?
ובמקרה של בוכריס, אפילו ח"כ מהליכוד לא מהסס לשקר במצח נחושה בטלוויזיה
כדי להגן על שמו של בוכריס. איך קצין אחד גורר במעשיו, לא מעט אנשים שממהרים להגן עליו ותוך כדי כך הם עצמם יוצאים דבילים בעיני הציבור.

אז תתפלאי לשמוע שהיום גברים זה המין החלש

וזאת מהסיבה שוב אם הוא נשוי ועם מעמד וכסף ,וזה לא בעיה לגרור גבר כזה לקשר של סטוץ או רומן ופשוט מאוד לדרוש כסף בשם חוק הטרדה המינית!
תחשבי על זה הגבר המוכר והנשוי עומד בפני בושות איזה ברירה עומדת לו? אז למי יש כוח כאן לעשות קטע?אך זה ממתי שהחוק הטרדה מינית יצא,ורק תקראי בעיתונאים וברשת בכיר פה בכיר שם חשודים בהטרדה ,וכאילו מה כבר עשו וכבר הם עברייני מין,תקראי היטב בין השורות ,ותראי שמה שקרה זה בינו לבינה או מצבים אינטימיים ,או ששלחו לו תמונות אינטימיות בווטאספ וזה התגלגל וכו!

הזמנים השתנו כי החליטו ללכת לטובת האישה בכל מצב מתוך אידואולוגיה פמינסטית שמאלנית של משרד המשפטים,רק תראי בתיקי גירושין כמה הגבר אומלל ומבוזה גם כשבגדו ופגעו בו וכו ,ועוד דבר ניתנה כאן הזכות לנשים גם לשקר בעדויות ובמשפט ולא להיתבע ולהענש על כך ,ואז תראי כמה באלגן יש כאן,אם אישה תדע שהיא משקרת היא חוטפת חזק אז כבר תראי ירידה בתלונות !

הגברים מבינים ופשוט מאוד המקרים קורות כי נכנסים בלי כונה לסיטואציות כאלו כמו המשטרה צהל בתי הסוהר,הם צמודים אליהן ולכן זה קורה ,מי שחכם לוקח גבר בתור עוזר או גברים במחלקה או במשמרת ואז הוא כבר לא יתקרצץ עם האישה במשמרת בשיחות בטלות ועל מערכות יחסים וחייה שזה מה זה לא מעניין ,וזה רק גורר לנושא המיני תוך זמן מה !
כשאת אומרת לא אז לא ולא נכנסת לחדר במלון עם גבר נשוי לבד ,כשאת אומרת לא את לא שותה אלכוהול עם זרים על הבר ומצפה שלא ינסו לחבק ולנשק אותך ,כשאת אומרת לא את לא שולחת תמונות אינטימיות ובפוזות מגרות עם ביקיני ומפשעות בווטאספ בשעת לילה מאוחרת למפקד נשוי וגדול מימך בעשור והלאה!
הרבה תומכים בבוכריס כי הוא ממש לא בסטריאוטיפ של גבר אנס ומטרידין וכו
התאהבו בו שני חיילות בגלל שהיו צמודות אליו וזה נגרר ,נכון שיחסי מרות אבל מה לעשות הטבע האנושי משתלט ,מה הפיתרון ?כנראה שכל בכיר או מפקד בסופו של דבר צריך את בני מינו צמוד לידו בעבודה .בכדי שלא להסחף עם הטבע,הציבור שם לב שכבר נורא מסריח כאן כל הנושא ושוב זה פוגע בנשים יותר מהגברים ,אל תשכחי שא מעט מנסים לרכב על התיקים האלו ולרמוס את הנאשמים וכו על כלום!
אם מתאהבת בי כפופה לי ואני מועד ושוכב בהסכמה ולא חשבתי ברגע של חולשה על השלכות , האם אני צריך להחשב עבריין מין פלילי בעיני הציבור במקרה של תלונה במשטרה מכל סיבה שהיא?

קבלי סוד מהטבע האנושי

כל התקרצצות או שיחות סתמיות או פיטפוטים מחוסר מעש וחוכמה עם נשים ,מגיעים תוך זמן מאוד קצר לנושא הסקס ומיניות גם כשלא ממש מתכונים לכך!
ולכן חז"ל ובספרי הקודש נתנו כלים לבני אדם אך להתנהג ,ואפילו לבעל או הבןזוג המליצו לו לדבר רק מה שצריך עם האישה ולהמעיט בשיחות איתה גם בבית שלא לצורך ,היא כלל לא אשמה או משהו פגום חלילה ,אלא הטבע שלה גורם אחרת ביחסי גברים ונשים וגם בבית!
ולא סתם מי שחכם מתרחק וממעט להכנס למצבים כלשהן עם נשים...

פתאום אחרי 5 שנים ולפני קבלת תפקיד מאוד בכיר

צץ לו הסיפור מאוד תמוהה ימים יגידו מה ומי הסתתר מאחורי הסיפור...

בקיצור, כולם אשמים חוץ ממנו

הוא, תת-אלוף בצה"ל, רק רצה לחזור הבייתה בשלום ושתי חיילות החליטו לשים לו רגל, להרוס אותו ואת משפחתו ולהפריע למינוי שלו.
מה אני אגיד לך?
אני ממש מקנאה בעולם הזה שאתה חי בו.

תראי אחת נדבקה והתאהבה בו בצורה חולנית

והקצינה לא הגישה כלל תלונה רק סיפרה על המגע והקשר הקצת דביק ,וזה הספיק לנגח אותו ולסכל לו את המינוי ולרמוס אותו!
שוב רק שמענו גירסה מול גירסהולא תמונה או הקלטות או ווטאספים וכו
שוב לא מקנא בו ולסיים עבר מפואר כזה ,אבל פתאום אחרי 5 שנים לפני קבלת מינוי בכיר ,זה מאוד תמוהה,לי רק נראה שהחיילת שהתאהבה נואשות נכנסה לסרט נפשי של להוציא משהו ממשרד הביטחון בעקבות תלונה ושיכירו בה כנפגעת עברה ,בזמן שהיא לא מודה ולוקחת אחריות אך היא נכנסת לקשר ולהתאהבות עם גבר נשוי שגדול ממנה ב22 שנה !
לא נורא לעשות טעויות בחיים,אבל לא מגיע לו סיום כזה על בעילה אסורה בהסכמה

תאמיני לי שנחשפים לעדויות וכו

ורואים את כל הסתירות ושקרים ותסבוכות מבינים כבר מה קורה!
תשאלי ותראי את העדויות גם על ידי עורכת דין טלי גוטליב ותביני לבד מה קורה כאן!
ומי שעם מעמד ויוקרה ועם רכוש וכסף ותפקיד טוב בעבודה הוא בקבוצת סיכון!

באמת עצוב למדי שבמקום לומר את האמת שאני רוצה גימלא ממשרד הביטחון בגלל מצב נפשי של אהבה נכזבת לגבר נשוי . ואני צריכה את התהליך בכדי שיכירו בי כנפגעת עבירה !
גם במקרה של אבגי שאני לא חסיד שלו ,פתאום אחרי שנתיים ולאחר מכתב תודה על הטיפול נזכרה פתאום בעקבות יעוץ של עורכת דין!

ובאמת כדאי באמת להדריך את שני המינים באך להתנהג יחדיו גם כשנמצאים לבד!ובאמת נמאס לשמוע ולקרוא על זה כל פעם ויום כי זה כבר כל כך לעוס!אני לא ישנה או אוכלת ומוטרדת ובלה בלה בלה ,קחי אחריות ושליטה על חייך ,את שותה אלכוהול תביני לבד שכבר ינסו להוביל אותך למיטה ,למרות שכיום זה הדבר הכי מטומטם לשכב עם שיכורה!

אל תצפי שתפתרו יחדיו בחדר תשבצים של ישראל היום!
או עיתונאית עם ארי שביט ממתי קובעים ראיון בשעת לילה מאוחרת קצת ,שמתאימה יותר ליציאה לבילוי או לסטוץ בלובי של מלון!

ותוסיפי לכך את הטחינה בתקשורת וחלאס נמאס כבר לשמוע 1נהיה כבר טרנד לשמוע את מי הטרידו או ניסו לזיין ולא הצליחו!

ברגע שגברים ילמדו לשמור את הידיים שלהם בכיסים

לאף אישה, לא תהיה סיבה להתלונן במשטרה או לעשות שיימינג בתקשורת.
נכון שיש מקרים נדירים שבהם נשים התלוננו לשווא כדי להשיג משהו או סתם לנקום, אבל אלו הם מקרים בטלים בשישים.
המצב כיום הוא שגברים רבים לא מצליחים לשלוט בעצמם ומפרשים כל חיוך או כל תנועה, וכל לבוש כהזמנה לליטוף או נגיעה. רעבאק תהיו גברים ותתאפקו גם אם נדמה לכם שקיבלתם רמז או הסכמה שבשתיקה. תשמרו את הידיים בכיסים וככה תהיו בטוחים.
שנות החמישים והשישים הסתיימו מזמן. אנחנו עכשיו בעידן חדש. הגיע הזמן שתשלימו עם זה.

תאמיני לי יחפה שאת צודקת ואת עם חוכמה!

אנחנו אנשים בוגרים ,בני נוער מנהגים אחרת כי הם צעירים מתלהבים וכו,אני רואה סביבי אנשים וגברים שמתנהגים יפה ,ומנסים בכל דרך להוציא סקס כשרוצים ,אין פסול בלרצות להוציא סקס או סטוץ ,הבעיה היא כשיש סימנים וכו והולכים למשל לחדר במלון ואז מתהפכים עלייך!
אני שוב מ90 אחוז מהמקרים יש קשר חברי ,שמה לעשות מישהו מאוכזב מיזה שהוא לא שלו רומנטי או מנסה להוציא קיצבה וכו ,וכל הרעש הזה זה כבר מוגזם ,קחו אחריות על חייכם,לא כולם צריכים לדעת ולקרוא שניסו לזיין אותכן סליחה על הבוטות ולא הצליחו או שהצליחו כי היית שיכורה!
תאמיני לי אף גבר בוגר לא ינסה לחבק סתם מבלי שלא קיבל אישור עם זה חיוך וכו!
אני רק יכול לומר לך מחיכוך יתר חברתית עם נשים בעבודה קורים כל מיני מצבים שחלק מהגברים יחשקו מינית או יפנטזו רומנטית וכו מבלי שהתכוונת לכך!
אני נזכר בסבתי זל לא ידעה מה זאת אהבה או מה זה בכלל עיר הגדולה ובילויים,ואני שמעתי ושומע אך שומרים על הבנות גם ברשת ומסקנה אחת גדולה ,פשוט צריך לשמור עליכן מצלקות החיים ,זה גונגל אנושי פשוט סביבנו!
שמשדרים לגבר בוא תתקרב חברתית ,הוא מפרש אחרת מאישה שאולי חושבת אחרת ,אני אצלי כל הצגה של אישה כלשהיא לא עובד עלי כי אני קולט וחש ,ואם זאת בטח שלא עוקץ או פוגע או לא מכבד חלילה!ולכן תודה לאל עברי נקי גם ברשת!
אנחנו צריכים לשאול את עצמו אם אנחנו רוצים לשמוע את כל הרפש הזה ובגידות וזיונים ורומנים מאכזבים או שבאמת אנחנו רוצים לראות סדר חברתי של איש ואישה בראם עם חינוך והתנהגות נאותה לזולת וכו!
קראתי את התגובה של ארי שביט ,ובאמת במקום להגיד נפגשתי בשעת לילה מאוחרת בלובי ונסיתי להוציא סקס שאין פסול מכך,נכון זה לא מוסרי אבל אני לא איש ציבור שצריך לשמש דוגמא אני עיתונאי,איזה תגובה כאילו מה הוא עשה איזה עברת קלון אימלה ,התפטר מהעבודה בכדי לעשות תיקון אלק,כולה ניסה להוציא סקס ניסה לנשק כבר נהפך לעבריין מין פושע,וזה סיפור מלפני שנתיים!

אז ראבק אין שלמות ולצערנו יהיו זיונים מהצד וכו ובאמת חלאס עם כל תחלואי האדם ברשת ובתקשורת!

ותאמיני לי שהכל חינוך אם הילדים מחונכים היטב ,הם לא יסתבכו בקשרים אסורים או באלימות או בסכסוכים מרובים או בהכרויות עם מפחי נפש וכו

לא הייתה לו ברירה עדיף

לקחת עסקת טיעון ולא אלק לחפש את האמת ,כי ברגע שכל המערכת והתקשורת לטובת המין הנשי מתוך אידואולוגיה פמינסטית שמאולנית ,אז לא תקבל משפט צדק כלל ותחטוף כמו קצב למשל ,שמבחינתו הוא לא אנס אבל השופטים קישרו מצב מסויים והחליטו להאמין לה לגרסה של אודליה כרמון גם כשהיו בה סתירות..

sashalola

Well-known member
נשמע כמו אובססיה פוסט טראומתית

"כי ברגע שכל המערכת והתקשורת לטובת המין הנשי מתוך אידואולוגיה פמינסטית שמאולנית ,אז לא תקבל משפט צדק..."
הזוי

למה הזוי?

תראי את כל מה שקורה ותביני שכבר עדיף לקחת עסקת טיעון מאשר להלחם על האמת שלך,ברגע שיש תקשורת ברקע ,זה כבר נהיה מפלצי ועושים מימך מפלצת מרומן או סטוץ שלא חשבתה לעומק על השלכות!
לא רוצה לחשוב על כבר כמה משלמים מהצד בכדי שלא יהיה להם בושות!
סיפור רודף סיפור ,חכ מהבית היהודי שמתמודד בפריימריז ועוד סיפור עם אמנית שנתנה טלפון והלכו יד ביד יחדיו...

אז מה נסגר כאן?

לי כבר נמאס לשמוע סיפורים לעוסים..

למעלה