הסדר טיעון עם בוכריס - יודה ביחסי מין ולא יואשם באונס

הסדר טיעון עם בוכריס - יודה ביחסי מין ולא יואשם באונס

אבל המעניין הוא שיוצא להגנתו אל"מ בדימוס יום טוב חזן

אלוף משנה בדימוס יום טוב חזן, מנהל מוזיאון גולני: "לאורך השנים הוא סייע בהנצחה ולא הייתה שום פנייה שלי אליו שנענתה באופן שלילי. אני מכיר את בוכריס מהיותו חייל. לך תדע מה הפרחחיות עשו. כמה זמן מח"ט יכול להתעסק עם הקצינה שהתלוננה נגדו? כל הזמן עיסוקיו הם באימונים או במבצעים. לך תדע מה היה עם הפקידה הפרחחית הקטנה הזו. אי-אפשר שאדם שמוביל אלפי לוחמים בגולני, שהיה חצי מת, ייפול על איזה שטות".

אתם מבינים?
הפרחחיות האלו הן הבנות שאנחנו שולחים לשרת בצבא במקום לשלוח אותן ללמוד באוניברסיטה או לטיול באירופה או במקום סתם לכייף עוד איזה שנתיים שלושה לפני שמתחתנות ונכנסות לעול המשפחה. הפרחחיות האלו שממש גורמות נזק תדמיתי לקציני צה"ל המהוללים, תורמות שנתיים מהחיים היפים שלהן כדי לשרת בצבא ללא תמורה תחת מפקדים שאומרים להן יום ולילה מה לעשות ואיך להכין את הקפה או איך לגרז את הנשק או איך לשבת שעות וימים מול מסך מהבהב ולהוציא את העיניים בשמירה על גבולות ישראל.
אז אם הייתה לי נכדה, לא הייתי רוצה שתשרת בצבא הזה. חד וחלק. גם ככה אני לא שקטה ומתה מפחד שהנכדים שלי יתגייסו יום אחד לצבא שכמו שהוא נראה עכשיו, הוא לא משהו שנוסך בטחון או שלוות נפש במיוחד.

prizman

New member
הביטוי פרחחית הזה גם עצבן אותי. מאוד.

זו חיילת, לא פרחחית.
אם הייתי אב למישהי שאמורה להתגייס, הייתי חושב פעמיים לאחר ההתבטאות הזו.

פשוט מאוד לומר את האמת ישנן כאלו שבלי שיקול

דעת נכון והכוונה בחייהן והן עדיין צעירות ,ומפרלטטות ומתקרצצות לא רק עם מפקדים וזה מושך ומגרה וכו!
אני בספק רב אם נשים מודעות למה שקורה בינם לבין גברים גם ללא ניצוצות רומנטים..
אי אפשר לסגור לאנשים את הפה והמשיכה וכו ,אני עבדתי צמוד כ6 שנים ועדיין עם נשים ,ופשוט אתן לא יודעות איזה כוח יש לכן,למזלי אני שומר היטב וגם שמור היטב ,אחרת הייתי מבלה עם לא מעט נשואות שעבדתי איתן..
גבר אחר במקומי היה כבר חוגג בצימרים או במלונות.. אני בחרתי שלא לחטוא לאלוהים ולאדם!

יש כאן מקרים אומללים שלצערנו ואת רואה את זה,הכל צץ החוצה ברעש של התקשורת מישהו הכיר את בוכריס לפני?הוא היה סגפן וידע את הנהלים ונפל בגלל הטבע האנושי בסקס עם חיילת ,להפוך אותו לעבריין מין ולתלות אותו בכיכר העיר פשוט בושה!
מה שיקרה וזה קורה שלא מעט מנהלים וכו לא ירצו להעסיק או להתקרב או יקליטו אותכן וכו כי מי שחכם לא יתעסק עם אישה בעבודה !

נו, נו, נו

אם כל חיבוק או הסטת שיער או חיכוך שד במרפק היה נחשב מבחינתי כהצעה ל"חגיגה" אני מניח שכל מקום עבודתי היה בורדל אחד גדול.
רק מי שבראש שלו התפיסה שנשים רוצות כל הזמן לזיין גברים [אפשר לחשוב איזו מציאות אנחנו] וכל נשואה מחפשת שרלול חסר אחריות עם ה"חתיך" התורן, מדבר על בילוי עם נשואות.
מהצד השני, וודאי שישנן גם המעונינות בקשר מיני לא מחייב עם גבר, אז מה?

תראה כשתהיה בעל מעמד

הם יבואו אלייך חופשי משני המינים,כשאדם פרטי עושה זאת והוא לא בעל עסק ,התיק יסגר מחוסר עניין לציבור,כשזה מישהו בכיר אז רוצים לרכב על הגל לא מעט מסביב!
המציאות כיום שאל תפטפט עם נשים שלא לצורך כי בפרשנות שלה אתה תקוטלג כמטריד ואז היא יכולה לעשות לך פאדיחות וכו ,אם ליטפת שד בלי כונה או עם כונה והיא מגישה תלונה אז זה מעשה מגונה ועוד סיבות!
המציאות כיום שהפמינזים רץ יותר מידי קדימה ומלווה בשנאת גברים ובשם של הטרדה ומוטרדת אפשר לכסח כל גבר ולהוביל אותו למשפט,והרי כולם יפחדו לסגור תיק מה יהיו חשופים לבקורת בתקשורת וכו ,אז למה להסתבך עם התקשורת?בוא נדחוף לו סעיפים וניצא גם אנחנו בסדר איתם..
ושוב יש ולא מעט שישמחו לחלוב גבר עם ממון בשם חוק הטרדה המינית,ורק צריך לעשות הצגה טובה ולהוביל אותו לתוכנית ,ואז עם יעוץ טוב של עורך דין לגבי החקירות ואך להתנהג בכדי שיקבלו את הגירסה שלך!

ושוב אני מצטט עובדות!אם עורכת דין תפרה 4 מקרי אונס לעורך דין ושיקרה עם 4 נשים ולא נשלל רשיונה רק פיצויים לעורך דין,אין לי מה לומר לגבי מערכת המשפט כאן וזה אומר דרשני

prizman

New member
ומי קובע מיהו בעל מעמד, אתה?

למיטב ידיעתי לאריק יש יותר הישגים השגים בחיים מאשר לך.

נדמה לי שמקרה גיל שפר

המופיע עתה בעיתונות מצביע על ההיפך לתיאוריה שלך. ישנם תיאורים שמוקראים ברדיו, בהם הוא, בעל הכוח, מנסה לכפות עצמו על אשה [ חלשה לכאורה, אמנית ] והיא צוחקת לו בפנים.
כסף, מעמד חברתי הם אפרודיזיאק מוכר. "היות אדם" זו המלצה קבועה שלי לכל אחד. ההנחה ש"כל אשה" רוצה אותי, ההנחה שאם אני רוצה את X אז X חייבת להיענות מרצון או בכוח - זו הנחת מוצא כוחנית וחסרת ערך, למעט מניע להתנהגות של גברים רבים, ששכחו את מושגי הבסיס של החברה האנושית - "כבוד האשה וחירותה", אפילו בצנ"ך שואלים את רבקה לפני ששמים עליה את יצחק, ואחי דינה לימדו לקח מר את אונסי אחותם. אשה איננה "הפקר", איננה "רחם" ואיננה מיכל לספיגת תסכולי גברים. אשה היא בן אדם, בת אדם, מהות אנושית מלאה בכל ממשותה, וכמו שנותנים כבוד לשכן, ולא אונסים ילד או נער כי הוא "חתיך" או מדליק או מושך, כך גם לא אונסים נשים, ילדות, וכו'
וגם לא מטרידים מינית, נורא.

תראה אני מסתכל

על תכלס למשל אני לא מחסידי העיתונאי ארי שביט,ולדעתי לסיים קריירה בגלל שרציתה וניסית לשכב עם מישהי שהפגישה איתה בשעת לילה מאוחרת במלון ,זה כבר אומר שבאמת נהיה כאן חיסול ממוקד,לאחר שנתיים לזמר בפוסט בפייסבוק ותשים לב אך מקרה אחרי מקרה עם פוסט בפייסבוק!
עם כל הכבוד גםאם גבר מנסה להשכיב אותך ועושה צעד ראשון זה לא הופך אותו לפושע מין !!
נהיו חברה מאוד אכזרית ברמות מוטרפות ,מה היה עם גיל שפר הלכו יד ביד נתנה טלפון שלה. כנראה ציפתה לאיזו קומבינה איתו כי הוא מקושר ואז אכזבה אולי ובום טראח ביוש בתקשורת !
הבעיה הייא שאנחנו שומעים רק צד של אישה וגבר לא יכול להציג עובדה לתקשורת שמא חשש לשיבוש הלכי משפט במקרה של תלונה במשטרה!
שוב אנחנו רואים מקרים שהציבור לא נחשף לכל הפרטים כמו סרטונים הודעות ווטאספ וכו!
יש ים של אנסים כאן בהגדרה על פי החוק כל לילה אז כל אחד פושע מין וצריך לעבור ביוש ברשת?
קרה לך מקרה גשי ישר למי שצריך ולא תמשכי תלונה שמה את יודעת שזה יזיק לך ,לכי עם האמת או שתהיי מודעת להשלכות ולא תלכי יד ביד עם גבר נשוי ותעלי לדירה עם גברים!
בגלל שכולם בתקשורת ובמשפט בקטע של הפמינזים חזק,אז כבר אף אחד לא יגיד תשמע לא קרה כלום בעצם אלא בינו לבינה !ורק מהפחד מהתקשורת ומאירגוני נשים כבר אתה מבשל תיק לגבר על כלום!
לבעלי כוח מעמד ממון סלב וכו תמיד היה להם פריבלגיות של מעריצות וכו,אני יודע דבר אחד ששומרים על ילדים ובטח על ילדה בחורה ואישה ,אז גם ימנעו מצבים מביכים לה ולסביבה שלה...

נפלאה פרשנותך לי כאהבת דוד ליונתן

דא עקא, אתה מסתכל אך ורק דרך הפריזמה הגברית. נשנה קצת את הפריזמה - מיהו רוצה לשכב אתך, רק לנשק, רוצה להשכיב אותך ורק עושה את הצעד הראשון?
מה תעשה אז?
אתה יודע כמה גברים מכחישים, מדחיקים ואחרי 40 שנים לפתע מתעוררים? כן קראת על נערי הכנסיות האומללים, שלקח להם שנים ארוכות עד שסיפרו? לאחרונה במעריב, כתבה שלמה על מאמן כדורגל שאנס ילדים , נערים, שפגע בשחקנים בגלל שכילדים סירבו להכנע לו... וכולם שתקו עד שאחד אזר אומץ.
השחצנות הגברית יודעת-הכל בסדרת הטענות שלך לא אומרת שום דבר שלא נאמר כבר בשיח הציבורי על חשיפת התעללויות מיניות בעבר ובהווה.

התקשורת למזלנו היא כיום כלי השפעה אדיר, אותו אמצעי, כמו החוק, שמונע מרבים לממש את הרצון והתשוקה שלהם. ולכן הכל ירוץ לתקשורת. המשטרה? המשטרה? רק המחשבה לעבור יומאי עייף, חסר סבלנות שמתחקר אותך-זכר- עד שתגיע לחוקר אמפטי שלא ילעג על איך לא שמרת על החור האחורי שלך, או עם טענת הנצח - מי שלא רוצה לא נאנס, פחחח

עבדתי בעברי

בתקשורת ואני מכיר את העולם הזה !אתה לא יכול לשפוך דם של אדם בכדי להגדיל כתבה !
לכל אדם יש היו ויהיו נפילות וזה לא הופך את הגברים לפושעים ,ותאמין לי מי שעובר התעללות ומתלונן מטופל כמו שצריך!
נוצר גל שכל פיפס רצים לתקשורת ולפוסט בפייסבוק,ראבק נמאס לשמוע את זה מילה לסלב? למה אני צריך לקבל את הרפש הזה לפרצוף?
עשית טעות מחוסר הדרכה או שלא הפעלת סוף מעשה במחשבה תחילה תשאי את המחיר ,.למה לטמטם את כולם? כן היה לא היה זיון וכולם סקרנים עם יצר מציצנות לדעת אם הוא יכנס לכלא או לא כמו להקת עורבים על פגר...
עצוב למדי לנו כחברה..

אתה ממשיך לטעון את אותה טענה

כך שהשיחה שלנו הסתיימה, כי אינך מעלה אפשרות אחרת חוץ מהטענה שהקורבן אשם.

מה חדש תחת השמש?

היש מוסד שוביניסטי יותר מצה"ל? (יש, אבל כדי להבהיר נקודה).
הקצינים האלה חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת. יצורים נאלחים ודוחים. מסתובבים כמו טווסים עם גב זקוף וכרס בולטת. איייייייייייייכס.
מטרידים מינית על ימין ועל שמאל ועל החיילות מטילים אימים ויוצאים במסע שכנועים ש"לא להרוס לאדם את הקריירה ולפרק לו משפחה".
הם מגעילים אותי, דוחים אותי והלוואי הלוואי שקארמה איז אה ביצ'.
להיות חיילת בצה"ל זה סיוט. פשוט סיוט.

prizman

New member
למרבה הצער זה לא חדש.

וזה לא רק בצה"ל.
תופעה לא נדירה ודוחה ביותר.

השירות הצבאי שלי היה מגעיל ברמות

פחדתי מהמפקדים שלי כמו איזו מפגרת. רק לאחר שנה וחצי של שירות, לקראת הסוף איכשהו הרגשתי כבר יותר טוב. אבל זה היה טראומטי למדי. המצחיק הוא שאחרי כמה שנים באזרחי, שכנעתי את עצמי שהשירות הצבאי היה חוויה שחישלה אותי. נו, טוב.

אצלי היה אחלה שירות בבקעת הירדן

מחנה יוסף ז"ל נוף מדברי רדיו עמאן וחיילות חברמניות ,מי ידע מה זאת בכלל הטרדה ,והיו צחוקים וקרבה הדדית בין כולן :)
האדם לא היה מפחיד אותנו ....

אפרופו מחנה צבאי ז"ל

ראיתי אתמול שהורסים את מחנה צריפין וזה המחנה שבו עשיתי טירונות...
איך שנאתי את המקום הזה

אני אהבתי אותו

ולהגיע לקורסים שם ,זוכר את הפלאפל הטעים במרכזון שם:) חתיכת נדלן זה בימינו בראשלצ,זכיתי לשהות במבנים של הצבא הבריטי שם ,נוסטלגיה ,מצד שני טוב שעוברים לדרום להפריח את השממה בנגב,חלאס עם מרכז הארץ,הכל כבר דחוס ופקוק וחומרנות יתר ורעש ונהיגות פרועות...

גם שלי היה זוועה מרוכזת

נזרקתי לעולם מסריח, עולם של גירבוצים, קללות, גניבות, מקלחות משותפות. אחר כך כל מיני מסעות שניצלתי מהם בגלל ציפורן חודרנית, תבורך הציפורן הזו לעדי עד.
אח"כ נשלחתי לאיזה בסיס ששם התחיל אתי מישהו שמן ודוחה כל הזמן, אמא'ללללה, ולא שחררו אותי ביום הזכרון לחללי צה"ל, מה שגרם להדחת מפקד הבסיס ושליחתי לבסיס זוועתי לא פחות.

קרה כאן מקרה טרגי ועצוב

כל כך של קצין מוכשר ולוחם מעולה שתרם לא מעט למדינה!
ומה קרה ? התאהבות גלישה היסחפות רומנטית מצד אחד אל מפקד נערץ וכריזמטי ,וגם הוא נופל ושניהם מבינים שקרתה טעות ,מה עומד מאחורי זה וכו ? כנראה שרצו כל כך להפיל אותו..
אין שום אונס דחפו לו סעיפים בכדי להראות הינה עוד גבר מניאק ,ולראיה הסדר הטיעון , שהוא יודעשלא יקבל משפט צדק כי כולם נגועים ומפחדים מהתקשורת,רק לראות את פרצופו ולדעת 17 סעיפים דחפו לו .,יענו הפרקליט הצבאי עבר לפי הספר עריכת דין והכניס לו סעיף סעיף ,לא יאמן לאחר ששפכו את דמו בתקשורת.!

יחפה יקרה צריך לומר את האמת וגם אלק מתלוננת ,היא צריכה לומר נסחפתי התאהבתי במפקד כריזמטי נשוי ונפלתי והתייסרתי ביסורי אהבה ,ורכבתי כנראה על גל של מוטרדת ומותקפת מינית בכדי אולי לחלוב כסף ממשרד הביטחון והייתי צריכה להפיל אותו עם תלונה ומשפט!

כאחד שהיה 8 שנים בצהל יכול לומר לך בכל מקום שיש גברים ונשים יחדיו יש הכל מהכול ,והם הם היו צמודים אז הטבע האנושי משתלט אין מה לעשות !
זה קורה ואולי יקרה עם זרים ולא עם עובדים ,ואם את מודאגת על נכדה אובתך .יותר טוב שתדאגי מה קורה איתה בווטאספ ובפייסבוק ומי מתקרצץ איתה ..
אני לא חושב שמגיע לו סיום כזה טרגי של תרומה למדינה ,בעילה אסורה בהסכמה נו באמת .זיינת מהצד ברגעי נפילה והיא התהפכה ונקמה בך או ששילמו לה שזה קורה לא מעט,לכן לא מעט רבנים לא מקבלים נשים ליעוץ לבד!

אל תסחפי מהלהט של התקשורת גם שם מזיינים לא מעט מהצד ונואפים וכו ,תאמיני לי לא הייתי מאחל לאף אחד לסיים קריירה כזאת ושכל הזמן יזכירו לי את זה ...

למעלה