הסדרה "משחק הדיונון" בנטפליקס הגיעה תוך שבועיים לראש צמרת הסדרות הנצפות ב90 מדינות ברחבי העולם.

אחד הסדרות הטובות שצפיתי
בשבת האחרונה ראיתי את כול הפרקים ברציפות ממש לא יכולתי לעזוב
נכון שיש קטעים קשים לצפייה ,אך מאוד ממליץ
לא חשבתי לראות את הסדרה כי לא מושך אותי, אבל הרעש שעשו מזה, לרבות כאן בשרשור דחף אותי לנסות.
כעת, סיימתי לראות את הפרק הראשון, אין לי מושג, למה אתה מגדיר את הסדרה להכי טובה שצפית, כי אני לא התלהבתי בכלל.
בספק, אם אמשיך לראות.
בפרק הראו בחור עני שמסתבך בצרות כספיות בגלל הימורים והוא פגש מישהו ששיחק עמו וגרם לו להרוויח מאה אלף.
לאחר, מכן הזמין אותו לשחק במשחקים "האמיתיים" היכן שהכסף הגדול, הוא מורדם, מולבש במדי אסיר עם מס' אסיר ואז מקבלים הנחיות שמי שעובר 6 משחקים מבלי להיפסל מרוויח סכום מכובד של כסף מבלי שהוא יודע את הסכום מראש.
במשחק הראשון שיחקו דג מלוח, מי שניפסל ירו בו והעני הצליח בשנייה האחרונה לעבור את הקו בזמן שהוקצב (5 דק') וזה סיום הפרק.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא חשבתי לראות את הסדרה כי לא מושך אותי, אבל הרעש שעשו מזה, לרבות כאן בשרשור דחף אותי לנסות.
כעת, סיימתי לראות את הפרק הראשון, אין לי מושג, למה אתה מגדיר את הסדרה להכי טובה שצפית, כי אני לא התלהבתי בכלל.
בספק, אם אמשיך לראות.
בפרק הראו בחור עני שמסתבך בצרות כספיות בגלל הימורים והוא פגש מישהו ששיחק עמו וגרם לו להרוויח מאה אלף.
לאחר, מכן הזמין אותו לשחק במשחקים "האמיתיים" היכן שהכסף הגדול, הוא מורדם, מולבש במדי אסיר עם מס' אסיר ואז מקבלים הנחיות שמי שעובר 6 משחקים מבלי להיפסל מרוויח סכום מכובד של כסף מבלי שהוא יודע את הסכום מראש.
במשחק הראשון שיחקו דג מלוח, מי שניפסל ירו בו והעני הצליח בשנייה האחרונה לעבור את הקו בזמן שהוקצב (5 דק') וזה סיום הפרק.
על טעם ועל ריח אין להתמריח.
אני כבר מת ככה לשבת על הסידרה הזאת ולהתענג עליה.

אור גינאל

Well-known member
בספק, אם אמשיך לראות.
בשונה מסדרות אחרות שצפית בהן אין כאן זבנג וגמרנו, צריך הרבה סבלנות וענווה, לשים לב לכל הפרטים, שום דבר שם לא מיקרי.

בשונה מסדרות אחרות שצפית בהן אין כאן זבנג וגמרנו, צריך הרבה סבלנות וענווה, לשים לב לכל הפרטים, שום דבר שם לא מיקרי.
הספקתי לראות כבר עוד פרק, נהנתי מהפרק הזה יותר מקודמו.
בפרק הזה, השחקנים נבהלים שמי שמפסיד משלם בחייו ורצים לפרוש מהמשחק.
עפ"י החוזה שהם חתמו, אין אפשרות לפרוש באמצע, למעט סייג אחד שאם זה רצון הרוב, אז אפשר.
נערכו הצבעה ויצא תיקו 100 ונשאר הזקן שצריך להחליט, אם להמשיך או לא, כאשר גם ככה ימיו ספורים בשל מחלתו הסופנית, אך בסוף הוא בוחר לא להמשיך וכך משחררים את כולם.
השחקן הראשי, שברח לי שמו, הולך למשטרה להתלונן והם צוחקים עליו, הוא נותן להם את כרטיס הביקור שבאמצעותו התקשר, השוטר מתקשר ועונה גברת שצועקת עליו שהוא מטריד אותה, לכן השוטר הציע לו להתאשפז.
שוטר אחד שהיה בתחנה, מגלה את אותו כרטיס ביקור גם בחדרו של אחיו ומתחיל לחקור ומצליח להתפלח לאי שבו הם משחקים ע"י כך שהוא הרג את אחד מהשומרים ומזדהה במקומו.
החיים בחוץ קשים לשחקנים ומתוך 201 השחקנים, 187 בוחרים לחזור ולשחק.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עפ"י החוזה שהם חתמו, אין אפשרות לפרוש באמצע, למעט סייג אחד שאם זה רצון הרוב, אז אפשר.
נערכו הצבעה ויצא תיקו 100 ונשאר הזקן שצריך להחליט, אם להמשיך או לא, כאשר גם ככה ימיו ספורים בשל מחלתו הסופנית, אך בסוף הוא בוחר לא להמשיך וכך משחררים את כולם.
השחקן הראשי, שברח לי שמו, הולך למשטרה להתלונן והם צוחקים עליו, הוא נותן להם את כרטיס הביקור שבאמצעותו התקשר, השוטר מתקשר ועונה גברת שצועקת עליו שהוא מטריד אותה, לכן השוטר הציע לו להתאשפז.
שוטר אחד שהיה בתחנה, מגלה את אותו כרטיס ביקור גם בחדרו של אחיו ומתחיל לחקור ומצליח להתפלח לאי שבו הם משחקים ע"י כך שהוא הרג את אחד מהשומרים ומזדהה במקומו.
מה שאהבתי בסדרה הזאת זה לאו דווקא את האלימות המוגזמת שבה, אלא השחקנים.
אז או שהם שחקנים מעולים או שהם נראים ככה גם בחיים הרגילים שלהם והם פשוט משחקים את עצמם.
הם כולם עם טונות של תמימות ונאיביות בעיקר השחקן הראשי שלמרות תווי הפנים האסיאתיים שלו
אבל הוא תמיד מזכיר לי את הדודים שלי גם חלק מהשכנים שלי
יש לנו מנקה בבנין שהוא ממוצא בוכרי והוא ממש דומה לו שתי טיפות מים
וגם מתנהג כמוהו. |חיוךרחב|
היו קטעים בסדרה הזו שאני פשוט נפלתי לרצפה מתעלף מצחוק. |מאוהב|

אור גינאל

Well-known member
בפרק הזה למעשה יש תשתית לשלוש או ארבע הסתעפויות .

בפרק הזה למעשה יש תשתית לשלוש או ארבע הסתעפויות .
מצטערת שלוקח לי זמן לראות את הסדרה, פשוט לא רוצה לצפות בה ליד הילדים, לכן צופה רק כשהם ישנים או לא נמצאים בבית.
בפרק זה מתגלה שנעשה שימוש במתים עבור סחר איברים באמצעות אחד מהשחקנים שהוא גם רופא.
הוא מקבל הטבה, לדעת מה יהיה המשחק הבא בכדי שיוכל להיערך אליו. מודיעים לו שהמשחק הבא הוא משיכה בחבל וזה הולך להיות בקבוצות של 10, לכן הוא פונה לבריון של השחקנים ומיידע אותו שיש לו מידע מוקדם על המשחק הבא. כתוצאה מכך, הבריון נוטש את החברה שלו שבזכותה, הוא ניצל.
מה שכן, מתחילה להתחבר לסדרה, אוהבת את המשחק של השחקנים, את הצגת המנטליות התרבותית שלהם, לרבות השוביניזם המעצבן.

אור גינאל

Well-known member
מצטערת שלוקח לי זמן לראות את הסדרה, פשוט לא רוצה לצפות בה ליד הילדים, לכן צופה רק כשהם ישנים או לא נמצאים בבית.
בפרק זה מתגלה שנעשה שימוש במתים עבור סחר איברים באמצעות אחד מהשחקנים שהוא גם רופא.
הוא מקבל הטבה, לדעת מה יהיה המשחק הבא בכדי שיוכל להיערך אליו. מודיעים לו שהמשחק הבא הוא משיכה בחבל וזה הולך להיות בקבוצות של 10, לכן הוא פונה לבריון של השחקנים ומיידע אותו שיש לו מידע מוקדם על המשחק הבא. כתוצאה מכך, הבריון נוטש את החברה שלו שבזכותה, הוא ניצל.
מה שכן, מתחילה להתחבר לסדרה, אוהבת את המשחק של השחקנים, את הצגת המנטליות התרבותית שלהם, לרבות השוביניזם המעצבן.
מעניין מה שאת כותבת, למה שאת בדיוק שמה לב.
יכול להיות שמה שמתגלה שזה מה שמממן את המשחק.
אני שמתי לב יותר לזקן.
המשחק של החברה המעצבנת מעולה גם אם הוא קצת דוחה, בכל זאת שחקנית.

מעניין מה שאת כותבת, למה שאת בדיוק שמה לב.
יכול להיות שמה שמתגלה שזה מה שמממן את המשחק.
אני שמתי לב יותר לזקן.
המשחק של החברה המעצבנת מעולה גם אם הוא קצת דוחה, בכל זאת שחקנית.
אם כבר דיברת על הזקן, אז
בפרק הזה, הזקן מלמד אותם טכניקה, איך לנצח במשיכת חבל למרות שהם יותר חלשים פיזית.
הוא עושה זאת ע"י כך שכולם נשענים לאחור, אך זה מחזיק זמן קצוב ואז הם מתחילים להפסיד ורואים את הקץ עד שבא הרעיון של חכם החבורה (אח של גיבור הסידרה) והוא להתקדם במהירות 3 צעדים בשביל לבלבל את הקבוצה השנייה ואז למשוך את החבל וכך הם ניצלים.
בתום הקרב נשארו 40 שחקנים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
סדרה מומלצת מאוד, ראינו אותה ביום אחד, לא הצלחנו להפסיק לצפות
אתמול קיבלתי את הטלויזיה החדשה שרכשתי לסלון הבית
סמסונג 65 אינטש עם רזולוציות מדהימות
עכשיו כדי לטעום מהנטפליקס אז השתמשתי בחשבון של הבן היקר שלי
אגב כך צפיתי בפרק הראשון של משחקי הדיונון "דג מלוח".
וזהו, החלטתי שאני עובר לנטפליקס.
התכנים שם ממש מדברים אלי
אמש שלחתי מכתב פרידה אל YES אז אני יודע שביום א' תתחיל מתקפת: "בבקשה אל תתנתק, אנחנו ניתן לך אפילו את מלכת אנגליה על מגש של כסף
כשהיא רק עם תחתונים וחזייה"
סתאאאאאםם סתאאאאאאם
אני בשביל מלכת אנגליה מוכן ללכת באש ובמים.|מאוהב|
אז הם לא יגידו את זה ולכן אני אתנתק מהם סופית.
דיי נמאס לי לצפות שוב ושוב באותם סרטים ישנים .

משתפרת1

Well-known member
אתמול קיבלתי את הטלויזיה החדשה שרכשתי לסלון הבית
סמסונג 65 אינטש עם רזולוציות מדהימות
עכשיו כדי לטעום מהנטפליקס אז השתמשתי בחשבון של הבן היקר שלי
אגב כך צפיתי בפרק הראשון של משחקי הדיונון "דג מלוח".
וזהו, החלטתי שאני עובר לנטפליקס.
התכנים שם ממש מדברים אלי
אמש שלחתי מכתב פרידה אל YES אז אני יודע שביום א' תתחיל מתקפת: "בבקשה אל תתנתק, אנחנו ניתן לך אפילו את מלכת אנגליה על מגש של כסף
כשהיא רק עם תחתונים וחזייה"
סתאאאאאםם סתאאאאאאם
אני בשביל מלכת אנגליה מוכן ללכת באש ובמים.|מאוהב|
אז הם לא יגידו את זה ולכן אני אתנתק מהם סופית.
דיי נמאס לי לצפות שוב ושוב באותם סרטים ישנים .
מלכת אנגליה? בת הכמעט 100 בתחתונים וחזיה? סיבה טובה לנוס על נפשך.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מלכת אנגליה? בת הכמעט 100 בתחתונים וחזיה? סיבה טובה לנוס על נפשך.
את חייבת להבין משתפרת יקירתי
שאצלי מלכת אנגליה גם אם היא תהיה בת 700 ובכל זאת היא תמיד, תמיד, אבל תמיד, תיראה כך.|שמאל|
עושה חשק לנשק את השפתיים החושניות, המלכותיות האלה. |כתר||מאוהב|

קבצים מצורפים

• 5002c0b91522f2955c95ec71d5aacf3a.jpg
    5002c0b91522f2955c95ec71d5aacf3a.jpg
    KB 122.3 · צפיות: 3

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
את חייבת להבין משתפרת יקירתי
שאצלי מלכת אנגליה גם אם היא תהיה בת 700 ובכל זאת היא תמיד, תמיד, אבל תמיד, תיראה כך.|שמאל|
עושה חשק לנשק את השפתיים החושניות, המלכותיות האלה. |כתר||מאוהב|
אגב עוד משהו שלא אמרתי.
בתמונה היא מזכירה קצת את אחותה הצעירה של אמי.
היא עדיין גרה במרוקו.
והיא בת גילה של אליזבט.
בשבילי היא מלכה לא פחות חשובה.|מאוהב|

למעלה