הסאונד מתעכב...

Latina Si si

New member
הסאונד מתעכב...

היי, יש לי קובץ AVI (סרט) וקובץ RAR (כתובית הסרט), עכשיו כשאני מריצה אותם ביחד הכתוביות הן מתוזמנות עם התמונה....אבל הסאונד מתעכב. אם אני מריצה רק את הסרט אז הכל סבבה.
למישהו יש רעיון מה אני יכולה לעשות כדי להנות גם מהסאונד ומהכתוביות כמו שצריך? תודה

kkdd

New member
תחלצי את הכתוביות מה RAR

ותמחקי את הקובץ RAR

Latina Si si

New member
כן שכחתי להגיד..

שחלצתי כבר את הקובץ, והתקבל קובץ SRT.....מחקתי כמו שאמרתי והכל מצויין ! תודה עכשיו, ראיתי את הסרט בטלויזיה וכנראה הסרט "קבוע" על מסך רחב, אז בטלויזיה ראיתי רק את אמצע התמונה של הסרט. ממה שאני מבינה אני צריכה RATIO 4:3, השאלה שלי היא איזה מומלצת להמרת הסרט לרטיו זה?

kkdd

New member
לא ממליץ לך להמיר את הסרט שיהיה "במסך מלא"

זו הרזולוציה שלו במקור, וכך עדיף שישאר.

Latina Si si

New member
העניין הוא ...

שאני רואה את הסרט מצויין במחשב, עם שני הפסים השחורים האלה. אבל בטלויזיה, כשאני שמה את הדיסק בדיוידי עם אותו סרט AVI, המסך הוא "מלא", אבל יותר מדי מלא, רחב מדי בשביל הטלויזיה שלי
......כנראה הסרט עבר נערך/נשמר ככה שיתאים ל-16:9...חשבתי שאפשר איכשהו לסדר את זה, כמו שיש במחשב אפשרות בחירה : 4:3 או 16:9...אני לא יודעת אם הבנת נכון מה שהתכוונתי, אני רוצה לסדר/לשמור את הסרט כ-4:3 קבוע לטלויזיה...פשוט יותר נוח לראות את הסרט עם כל המשפוחה ב-TV....טוב...

kkdd

New member
כמו שבמחשב אפשרות בחירה : 4:3 או 16:9

אז גם ב DVD או ב TV שלך יש אפשרות כזו למשל ב TV החדשות יש אפשרות לשנות את היחס, ב LCD למשל ב DVD משנים זאת בהגדרות של המכשיר כל TV ו DVD זה שונה לא אוכל להדריך אותך איפה בדיוק ללחוץ, אבל הבאתי לך כיוון

Latina Si si

New member
וואו!!!

כל הדמויות בסרט נהיו דקיקים דקיקים כמו מקלות !!!! כולל כיסאות/ספות/עצים/רחובות/כלבים/שולחנות/דלתות/חלונות/פילים....וכו'... מסקנות: 1. כנראה לא צריכים לנסות לשנות את הגדרת המקור. 2. לקנות טלויזיה לכל סוגי ה-RATIO, שמטיו, רזולציו שיש. תודה

למעלה