הנשיא טראמפ החלים מקורונה בעזרת התרופה Remdesivir. אולי כדאי ששרותי הבריאות יחלקו את זה לכלל הציבור שנוכל לחזור לחיים נורמלים.

דיברגנט חדש

Well-known member
מושיקו, הפתעת אותי.
בשנאת לביבי ולטראמפ, ציפיתי ממך שתמציא קונספירציה כמו למשל, שטראמפ בכלל לא חלה, אלא זה היה משחק בכדי לקדם אישור של התרופה ושהוא מקבל כסף מתחת לשולחן על כך.
נראה שיציאה מהפורום הכת שלך לעולם האמיתי הטיבה עימך ...

למען הסר ספק, התגובה שלי היא על הלייק של מושיקו, אותו לא ניתן לראות בתגובתי, כי רק רואים את הלייק של ברונקסבוי שהיא בתוכן התגובה ולא למטה.

evglev1

Well-known member
מנהל
מושיקו, הפתעת אותי.
בשנאת לביבי ולטראמפ, ציפיתי ממך שתמציא קונספירציה כמו למשל, שטראמפ בכלל לא חלה, אלא זה היה משחק בכדי לקדם אישור של התרופה ושהוא מקבל כסף מתחת לשולחן על כך.
נראה שיציאה מהפורום הכת שלך לעולם האמיתי הטיבה עימך ...

למען הסר ספק, התגובה שלי היא על הלייק של מושיקו, אותו לא ניתן לראות בתגובתי, כי רק רואים את הלייק של ברונקסבוי שהיא בתוכן התגובה ולא למטה.
התבלבלת זה לא משה, אלא מישהו ימני, לדעתי שלום אך לשווא מהפורום הישן.

דיברגנט חדש

Well-known member
התבלבלת זה לא משה, אלא מישהו ימני, לדעתי שלום אך לשווא מהפורום הישן.
לא קראת את הלמען הסר ספק :)
מ ש ה 53 שם לייק לתגובתו של ברונקסבוי.
הבלבול שלך כי יש גם לייק של ברונקסבוי (הוא אולי שלום אך לשווא) בתוכן התגובה, אך אני מדבר על הלייק התחתון, זה שלוחצים עליו מימין להוספת תגובה ול-Reply Only.

marabo

Well-known member
עוד לא ברור כמה הוא בדיוק החלים, כמה היה חולה ובכלל...
מכפתור לא תופרים חליפה

ai27

Well-known member
-1 במאי 2020 הפכה התרופה לתרופה הראשונה שאישר מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לטיפול בקורונה.
ב10 יולי 2020 פרסמה החברה כי בניתוח של הטיפול ברמדיסיביר נראה כי כ-74.4% מהמטופלים באמצעות התרופה החלימו לאחר 14 יום, לעומת 59% בטיפול חלופי אחר

marabo

Well-known member
נתונים כמו שהבאת לא מראים על מובהקות גבוה. יכול להיות שבצוק העיתים בגלל המגיפה ה fda באופן חריג אישר את התרופה כי ראה שהיא לא מזיקה למרות שהתועלת לא ברורה עד הסוף

ai27

Well-known member
תראה,
זה שיפור לא זניח של 20 אחוז מהחולים, אבל לא "תרופת פלא" או חיסון ,
עדיין שווה לתת אותו.
אולי גם מקבלים עוד תועלות בהפחתת חומרת המחלה או התמותה.
כנראה יותר טוב מהכינין שדחפו לנו בתחילת השנה כ"תרופת פלא"

למעלה