הנקת תאומים

עדידני

New member
הנקת תאומים

שלום רב לכולכן, שמי עדי בהריון שבוע 30 עם תאומות. אני מעוניינת להניק ומחפשת יועצת הנקה שמתמחה בתאומים לקבלת הדרכה לפני הלידה. האם מישהי מכירה יועצת כזו מאזור המרכז, אשמח להמלצות. בברכה עדי

os15ar

New member
שלום עדי,

שמי אסנת ואני אמא לתאומים, בת ובן והם אוטוטו בני 9 חודשים. אני רוצה לספר לך שאני עדיין מניקה את ילדיי (כן,כן, ואני לא לבד) ולעודד אותך שזה אפשרי, זה לא קל, אבל בהחלט אפשרי. העצה הראשונה שאתן לך בעניין היא - אל תלדי אותן לפני הזמן !!! מנסיון, כי אפילו פגים של שבוע 35 (כמו אצלי) פירושו בעיה בהנקה, כי לא תמיד נותנים להניק פגים, ולא תמיד הם יונקים כמו שצריך וכל זה רק מקשה יותר. אז שמרי על עצמכן ומשכי כמה שאת יכולה. אמרו גם לי את זה אבל חשבתי שהכל בסדר ובאמת הרגשתי מצויין אבל מסתבר שהכובד הכניע אותי והצירים התחילו גם בלי שהרגשתי. העצה השניה היא שאם את נעזרת ביועצת הנקה בדקי היטב שהיא יועצת מוסמכת. גם פה נפלתי. שילמתי פעם אחת לאחת שחושבת את עצמה ליועצת וכמעט הבאתי את ילדיי להרעבה ואז שילמתי שוב אך הפעם למוסמכת וראיתי את ההבדל. והעצה השלישית היא עצה שאת לא צריכה כי למעשה את כבר חכמה ומחפשת יועצת הנקה (ואל תוותרי על זה גם אם אלו לא ילדייך הראשונים). אני נעזרתי בדוריס ספרר שהיתה מקסימה, אפילו סייעה לי טלפונית גם לפני שהזמנתי אותה אלי וגם מס' פעמים אחרי. היא מגיעה הביתה וממש מסייעת בסביבה הטבעית. אני מניחה שם אסתר, מנהלת הפורום הזה פועלת כך. וממה שהתרשמתי הן השתיים שנחשבות מאד באזורינו. אם תרצי עוד פרטים, אשמח. המון הצלחה, והריון ארוך, אסנת.

1טלטלים

New member
יועצות הנקה+מרכזי הנקה

מצרפת מידע לו את זקוקה. הרבה הצלחה ובריאות, אמא של טל

למעלה