הנקה פומבית

מעיןבר

New member
לא היה לי אכפת אם הם

לא היו מנסים ללחוץ עלי שלא להניק בפומבי (מה שכמובן יקרה שוב כבר רק בילד הבא
). הם נבוכים מזה שאני מניקה ואני מודה שעדיין לא הצלחתי להבין מה כ"כ בעייתי - הרי לוקח 5 שניות לחבר פיצקלה ומרגע שהוא מחובר לא רואים כלום... אין לי שום תשובה טובה שתסתום להם את הפה - הציניות הרחק ממני. אז אני מנסה לגייס את חדות הלשון שבכן

מאמינקה

New member
אם זה היה בחוף הים ובלי תינוקי

הם היו נורא מבסוטים ולהרבה יותר מ-5 שניות, נכון? הבעיה היא לא עם מה שהם רואים אלא עם מה שהם חוששים שיעבור להם בראש

תגידי להם שיש הרבה דברים ../images/Emo11.gif

(וגברים) הרבה פחות אסטתיים שמסתובבים חופשי וכמעט ערומים בים או עם מכנסי חריץ וכרס מפוארת. זה הרבה יותר
מאישה מניקה.

Shellylove

New member
אני מניחה שאת לא מניקה לידם

נכון? אדווה הרי לא מגיעה איתך לעבודה, אז הם נבוכים מהרעיון שאת מניקה בפומבי? זה ממש מוזר בעיני (שלא לומר דבילי). תשובה חדת לשון? המממ..., את תמיד יכולה להגיד שאת אקסהביציוניסטית, לא? [ואני לא יכולה להתאפק: כשלגבר עומד (excuse my french)בפומבי, זה לא מביך פי שמונה יותר? אותו ואת הסביבה?]

מעיןבר

New member
זה לא ממש מהרעיון

הדיון עלה כשישבנו יום אחד לצהריים בקפיטריה במכון ויצמן. יש שם הרבה בחורות שמניקות ומכאן הכל התחיל.

nunit1

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif על כל התשובות

נראה לי שאחת הבעיות שלי היא התנוחה. בגלל שזיו קטן ואני עוד לא משופשפת לגמרי בהנקה, אני תמיד מתחילה בתנוחת קלואי פישר (?? אני חושבת שזה מה שזה) ואחרי שהוא תופס אני מחליפה ידיים. אולי בגלל זה זה נראה ל חושפני. זה מחייב חשיפה של השד ממש עד שהוא תופס
. אני אתאמן על הטריק עם חיתול על הזרוע... ונראה. האם מתישהו הוא ילמד לתפוס את הפטמה ישר לבד? זה נראה לי יפשט את העניין מאוד.

צימעס

New member
קלואי פישר

זה כשמחזיקים את הראש של הילד היונק עם היד הנגדית. נורא לא נוח (לדעתי), אבל מאפשר לעזור לו להחזיק נכון, וטוב לילדים עם בעיות תפיסה. אאל"ט יש תמונות של זה בגלריות של אסתר (פורום 556)

זו תנוחה מאוד טובה להתחלה

שעוזרת להצמיד נכון את התינוק לשד, ברגע שהוא פוער את הפה. קצת קשה לשרוד בה לאורך זמן, בעיני, כי היא מקשה על הגב. נעזרתי בה מאוד בגיל שלושה חודשים כשהשתבשה לנו התפיסה. כאן יש תמונות.

למעלה