הנער שצייר חתולים (יפן)

NAVVAN1

New member
דניאל1938 יקר , באתר הזה יש סוד

ומפני שרק אתה קורא אותי,
אגלה לך כי באתר הזה הנסתר רב מהנגלה, יש בו "נסתרים" הקוראים, נהנים, לא מספרים לעצמם מחייכים, ומספרי סיפורים יודעים שחיוכים חשובים מתהילת עולמים. אספר לך סיפור - הרי מספרי סיפורים שנינו. סיפור לדניאל: סיפור אמיתי שהיה, (לא סיפור עם, סיפור שלי אישי) ביום ה' נכנסו למקום עבודתי, שני צעירים נחמדים מגחכים כאילו לקנות הם רוצים - סכינים הסתובבו בחנותי, והסתכלו עלי בגניבה מסמנים אחד לשני, בחיוך בקריצה. לפתע מבטם ננעץ על מחסן שבניתי, גומחא שבקיר ואמרו,נדהמים "רגע, ארון הקסמים" שאלתי "מה?" "בחנות,לשם הארי פוטר הולך לקנות את שרביט הקסמים, בדיוק, כפי שראינו בסרטים. כך ארון סכינים שלך בנוי, מעשה קסמים" הם אמרו מחייכים אני שעשיתי,לא ידעתי?הסתכלתי בארון שלי שוב," באמת הם צודקים" לפני שיצאו, צחקו ואמרו: "אותך מכירים מפורום מספרי סיפורים,באנו ממרחקים לראות , לא מאמינים, באמת אתה עבודתך בסכינים,וגם מצאנו, סכינים שלך בארוןמונחים, כיאות למספר סיפורים." "שמותיכם?" שאלתי בקשתי, והם "אנחנו מהנסתרים " אז תחילה, שלום שוב לכם הנסתרים, ראיתי שניים מכם, ואתם אפילו ששותקים,-חמודים ולך כתוב ידידי, טוב אתה כותב הכותב על עצים, איש טוב הוא, כתוב כאן, ותבין כי אתה כותב גם לניסתרים, יש כאן הרבה יותר מל"ו, רבים הם כתפוזים שעל העצים. שתיקה פה מעידה, על הינהון שקט של הסכמה, אנשים כאן, כבקדושה, בשקט בחיוך של הערכה לא שולחים יד לעכבר לנקוש, לא לשבור את הדממה, וממך בקשה, הרי אנו כבר חברים, שני מספרי סיפורים, ולשם מה יש חברים אם לא לבקש דברים? בבקשה בלי תחרות, אני קיבלתי יותר/פחות תגובות בבקשה בלי ביקורת כללית זה לא יפה, זה לא טוב בבקשה בלי אני אומר אני יותר, תחייך, תכתוב, ותראה שיחייכו אליך, סיפורי עם, פעם אספר לךכמה הם נפלאים, אך עכשיו האצבע כואבת והלב מבקש תגובה ממך על כאן שנכתב על שכתבת קודם דברי חוכמה אשר בנחת נשמעים, נקראים על ידי, על ידי אחרים הכותבים, הנסתרים...

בינקיס

New member
לדניאל 1938

שלום לך! בשעות הערב המאוחרות יותר, מבטיחה לקרוא את סיפורך ולהגיב. פשוט יש לי בבית קטנה יותר מאלה שפותחים את המקרר וצועקים "מה יש לאכול?" (וברגעים אלה היא "מרימה" את הבית..) יש בפורום הזה "פנינים" מדהימות לקריאה ודיון, לא תמיד הזמן מאפשר. אני אקרא בהמשך, ורק תכתוב ותשתף.

דניאל1938

New member
אליך NAVVAN1

הרבה עדיין מסתורי, סודי ולא מובן לי באתר זה, כולל שמך שאיני יודע כיצד לבטאו ולאן לשייכו. למען האמת חיכיתי לתגובה מעין זו שלך, רק שאת באת בעוצמת רכות שאינה תואמת את גסות הרוח שאני הפגנתי. כפי שאמרתי, אני לא מבין הכל כאן, אפילו לא כיצד לגרום שהתגובה שלי תגיע אל השורה הנכונה, ולא סתם אל מרחבי הפורום, כפי שקרה לתגובתי הקודמת. הצפה, זה שם המחלה, זה שם הפגע, יותר מידי יש בעולם מהכל, יותר מידי אסונות וכאבים ותסכולים ואנשים יותר מידי סיפורים ויותר מידי מספרים, יותר מידי מתמודדים על פחות מידי מקומות, צפוף בכל מקום. אלף אתרי פורום במאתים שפות, ובכל פורום מאה נושאים ובכל נושא אלף כותבים, וכי איך אפשר לקוות לצאת מהאנונימיות? שבוע טוב לך את, שאני יודע לבטא את שמך.

NAVVAN1

New member
בוקר טוב גדעון , כאן בפורום אתה

הגדעון הראשון,והפורום הזה הוא משפחתי, אישי, אז נשחרר עניבה, נוריד חליפה, וגדעון יהיה בפורום שמך, שמי, כינוי שלי נאוון, נאוו, נאווי ואם נח באנגלית nav לענות כאן זה פשוט, ללחוץ על הודעה, בכדי לקרוא בה, ובאם מתעורר הרצון, להקיש תגובה, ובחלון שנפתח, (כאן באתר תמיד נפתח הצהר, והוא גדול מחרך) לכתוב וודאי לי שתמיד גם תזכה לתשובה. חושב שתהנה לקרוא (חושב שנמצא כבר בדף קודם, (כאן, באתר דפים מתחלפים מהר) הודעה שפלחית כתבה, על הרגשה שלה, מסיפור ששמעה, בשיעור למספרי סיפורים, ממספרת סיפורים נכונה/ טובה, (הסיפור ,הקול המחוות, והתוכן של הסיפור היו נכונים= מושלמים, כי המספר היה טוב) אין הצפה במספרים טובים, להיפך, תשתדל להיות טוב, ותעשה טוב לאנשים יש המון מקומות שמבקשים מספרים טובים, אין הצפה בנושאים כאן בפורום, להיפך כאן בפורום יש נושא אחד בלבד, להשתפר במיומנות של כתיבה, רהיטות,להתעדכן במאגר סיפורים אותם תמצא במאמרים בשירשורים,לשפר עצמך בתרגול של השמעה, ושמיעה (גם שהם מתוקתקים למקלדת הם חודרים לך לנשמה) ולהבין אחרים, עצמך. וכבר אתה בתחילת הדרך של מספר סיפורים. מיומנויות נוספות תוכל לרכוש בקורסים של מספרי סיפורים, ובתרגול יום יומי(קשה,אבל מספק וממש לא סיזיפי) שמח שאתה כאן, מקווה שהפגתי לך חשש, ריככתי נחיתה שלך באתר נפלא זה, מבטיח לך חוויה אחרת מפרומים אחרים, לא תמיד קלה, תמיד בונה. "עוצמת רכות" לימדת אותי בטוי שאשתמש בו בשאת סיפור הבאה - תודה שבוע טוב

perhay

New member
נאוואן, איזו קבלת פנים יפה לדניאל!

אני מצטרפת לכל מילה שכתבת לו. אני מאחלת לדניאל התערות מהירה ב
זה.

למעלה