הנערה האפגנית

Ronit FL

New member
הנערה האפגנית

הסתכלו על העיניים שלה, אז והיום...כמה דיברו אז וכמה שותקות הן היום. הביטו בתמונות בצדו השמאלי של העמוד.

hello all

New member
לא להאמין

איך כולנו בסופו של דבר מתכערים. |אמרה HELLO ALL שמסתכלת בראי ולא ממש מבינה מי זו הקוֹפָה המכוּערת שמסתכלת עליה חזרה|

nissimlev

New member
יש כאילו שאם הגילנאים יותר טוב

יש כאילו שאם הגיל ניראים יותר טוב זה תלוי בכל מיני דברים המסכנה הזאת סבלה את מעמסת החיים ולא היתחשבה בעצמה לפעמים קורה שאנשים הולכים אם הזרם , והזרם שורף תגידי לי היא לא ניראת שרופה מהחיים ? ומה הייתה אומרת שושנת העמקים או חבצלת השרון בחייהם הקצרצרים

Downy

New member
לדעתי...זו לא אותה בחורה....

שימו לב לפרטי הפנים.

זכיתי

New member
זאת אותה נערה

היתה על זה תוכנית וכתבה בנשיונל ג'אוגרפיק , הצלם המקורי יצא לחפש אותה ובסוף הצליח

Dublinoa

New member
תווי פנים משתנים עם השנים...

היה לי למשל אף נורא חמוד כשהייתי בת 10 ומשהו קרה לו עם השנים (ולא, לא הוא לא נשבר)
. החיים חורטים את עצמם על פני האדם... בהחלט נראית לי כאותה בחורה שעברו עליה אי אילו שנים לא קלות - ורונית צודקת, כבה לה הברק בעיניים

גם בעיני זו לא אותה בחורה

אלא אם הראשונה הזריקה סיליקון לשפה העליונה, עשתה ניתוח בעצמות הלחיים על מנת שיהיו בולטות יותר, ויחד עם זה גם ניתוח באף על מנת שירד בזווית חדה יותר. בקיצור, נראה לי שאולי הנערה דומה, אבל זו לא אותה אחת.

hello all

New member
Zזו טענתי

השנים עושות את שלהן ותווי הפנים משתנים. כן, עד כדי כך. ואני לא צוחקת. אני מסתכלת על עצמי, ממרומי 32 שנותיי ומשווה לתמונות עבר, אפילו לא עבר רחוק ולצערי רואה שינוי. לא יודעת לגבי התמונה הספציפית אבל כן רואה שינוי מהותי עם השנים. (אגב, כולנו הסתכלנו וודאי באלבום החתונה של הורינו וכולנו יודעים איך הם נראים היום...
עושה לי עצוב קצת))

אני מסכימה שישנם שינויים כלשהם

אצל כולנו. אבל השפתיים פתאום מתנפחות? ועצמות הלחיים פתאום בולטות? (וזה לא שהיא נראית פתאום שדופה, ולכן העצמות בולטות יותר). זה הרבה מעבר להגיון.

Ayelet CA

New member
שני דברים

א. זוית הצילום היא קצת שונה בין תמונה לתמונה ולכן חלק מההבדלים בולטים יותר. ב. האף הוא האיבר היחיד בגוף האדם שלא מפסיק לגדול בבגרותנו.

נצר1

New member
וגם האוזניים

וציפורניים ושיער ממשיכים לגדול גם אחרי שאנחנו מתים והתולעים מתחילים לנשנש אותנו

Dublinoa

New member
כפי שכתבתי כאן למעלה

על האף אני יכולה להעיד באופן אישי...

../images/Emo12.gif אני תוהה עליך אחי יהודה... זה ש

זה כתוב שם!!! או בכל מקום אחר...עדיין לא הופך את זה לנכון. מה שבטוח זה שמי שחושב ככה, ממצב את עצמו לעמדת פתי בפוטניה. דרך אגב...לפתוח את העיניים: הן לא דומות כלל.
תקשורתית...זה הכל.

האף שונה לחלוטין

הקצה נעשה יותר צר ומחודד, לא גדל, ההיפך. אולי באפגניסטן זה עובד אחרת

למעלה