הנס הפרטי שלנו - לפני חנוכה וכמובן קשור

liat sa

New member
הנס הפרטי שלנו - לפני חנוכה וכמובן קשור

לביואנרגיה. איתן שלום, ברשותך אני מעלה את הנס הפרטי שלנו כאן - אשמח אם תוכל להעביר את זה למאמרים . תודה ליאת ספארק הנס הפרטי שלי כמנוף לשינוי ולהעצמה נס מוגדר כמעשה פלאים, דבר על טבעי, דבר מופלא, אות, מופת, סימן, ומצד שני יכול להיות גם מוגדר כלהטוט או כאחיזת עיניים. ונשאלת כאן השאלה האם באמת יש ניסים?, או האם ארועים שהתרחשו פורשו לאורך ההיסטוריה על ידי אלה שכתבו אותה או העבירו אותה תוך כדי האדרה והעצמת המאורע עד שהתרחקה מהאמת וקיבלה נופך של דבר מופלא, של נס. לאורך ההיסטוריה מסופרים אין סוף ניסים שקרו, אם זה ליהודים ביציאת מצריים, בנס פח השמן, אם זה הניסים שישו ביצע בנצרות, ואפילו הניסים של בודהה בבודהיזם. אבל למה ללכת כל כך רחוק, כאשר אפשר להסתכל מסביבנו ולמצוא מקרים של חולים שהבריאו באופן מופלא, של אנשים שלא היה להם פת לחם וזכו בלוטו, ואפילו סיפורים על כאלו שניצלו באסונות הטבע שפקדו אותנו באחרונה. בחרתי לשתף אתכם בנס פרטי שלי אשר התרחש לפני כחמש שנים והיווה עבורי נקודת מפנה משמעותית שאת הפירות שלה אני קוצר עד היום. באותה תקופה, ביתי בת השמונה היתה שחיינית מצטיינת בתחום השחיה הצורנית (בלט במים), תחום שאותו למדה והתחרתה מאז היתה בת ארבע תחת שרביטה של אלופת רוסיה ובהתאם לשיטות והמנטלית הרוסית, קרי, עומס עצום ובלתי פוסק. באחת התחרויות, לאחר סבב המקצים של הבוקר, שבהם זכתה בעוד מדליה לאוסף, הלכה לנוח, וכאשר באו לקרוא לה לסבב המקצים של אחר הצהריים, הילדה סרבה לקום מהמיטה, היא היתה חיוורת, קרה, שקטה מאוד (שבהמשך אובחן כאפתיות), וחסרת כוח ואנרגיה לחלוטין. כמובן שהוזעקנו לבוא לקחת אותה הביתה, ולמחרת היא פיתחה חום של 38 מעלות שלא ירד. לאחר כשבועיים, בטיפול מתמיד של רופא הילדים שלה, וביצוע אין סוף בדיקות, כאשר אין הטבה במצבה והחום לא יורד, פרוטוקול הטיפול של קופ"ח אומר לאשפז בבית חולים, ואכן היא אושפזה, כאשר במהלך התקופה עברה דקירות, חיטוטים, שיקופים ומה לא, כמובן ללא הטבה!. כשהמצב נראה ללא עתיד בקצה המנהרה, פנתה אישתי למורה שלה לקלפי טארוט, רב המתמחה בהוצאת עין הרע, שיבדוק אותה, ולטענתו אין עליה שום עין הרע או כישוף אבל הציע לפנות למישהי שקרא עליה באינטרנט שאולי יכולה לטפל. בפניה אליה הסתבר שהיא בדיוק לפני טיסה לחו"ל, ולא היה לה הרבה זמן, אבל הבטיחה לבדוק ושנדבר איתה בעוד חמש דקות. לעיתים הזמן נמשך אין סוף, אבל כשתם המועד, בשיחה נוספת, אמרה שטיפלה, הילדה תהיה מחר בריאה ושכל הבעיה היתה התנתקות משלים אנרגטי שאותו היא חיברה מחדש. לא סיפרתי קודם, אבל באותה תקופה הייתי האדם הכי ארצי שרק אפשר למצוא, איש היי-טק, סמנכ"ל בחברת תוכנה, שהתחום הרוחני היה רחוק ממני מרחק שנות אור. עוד באותו הלילה עשיתי מחקר באינטרנט על משלימים אנרגטיים, על ביורגונומי / ביואנרגיה, אולם עדיין הייתי סקפטי לגבי היכולת לרפא בפחות מחמש דקות, מה שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לרפא בארבעה שבועות, בטכנולוגיה הכי מתקדמת שהיתה לרשות הרופאים. אני מניח שלמותר לציין שלמחרת היום הילדה הבריאה, התאוששה, נעמדה על הרגליים, והלכנו הביתה שמחים ומאושרים כאשר הרופאים הודיעו בצורה נחרצת, הוירוס עבר... לקח לי שלושה ימים כדי להירשם לקורס ביורגונומי / ביואנרגיה אשר שינה אותי לחלוטין, והיום אני כבר לא עובד היי-טק, להיפך עובד במשרה מלאה בתחום הרוחני. מבחינתי מדובר בנס, בדבר מופלא, באות שיש הרבה מעבר לרציונאליות ולארציות, לסימן כי יש דבר יותר גדול מאיתנו, ומההתנהלות היום יומית, ושניתן לרתום את האנרגיה המופלאה הזאת על מנת לעזור לאחרים ותוך כדי כך להנות מהשפע העצום שקיים ביקום. ניסים קיימים, אני רואה אותם יום יום, דרך התחברות לאנרגיות היקום, אנשים משנים את עצמם, עוזרים לעצמם, משאירים מאחור שנים של תסכול, ייאוש, חוסר, ובונים לעצמם עתיד טוב יותר, אופטימי יותר, עתיד המבוסס באמונה שלמה בכוחם ליצור, וביכולת של כל אחד להתחבר לשפע. אני מזמין כל אחד לצאת מהקופסה שבה הוא נמצא, לחפש את הנס הפרטי שלו, וללכת אחריו לאן שיוביל, כי אין ספק שהמטרה של הנס היא לעורר ולהעצים את כולנו. הכותב יעקב איתי סמלסון מרכז בנתיב הרוח www.bentiv.com

וואו איזה נס...

אגב, מי זו שטיפלה בבתך בביואנרגיה מרחוק? תודה ושבת שלום.

ניסים?

אגן ניסים מתרחשים סביבנו כל רגע וכל שניה, להבדיל מקסמים. בחיי גיליתי שכשאנחנו מצהירים על תהליך (גם אם הוא לא הכי הגיוני בתפיסה) מתחילים להתחולל ניסים שמקדמים אותנו אל ההצלחה. הפלא הגדול בביורגונומי שאין הוא בחזקת עשיית ניסים, רפי הגדיר את הביורגונומי כמדע . הביורגונומי היא טכניקה פשוטה ויעילה שעובדת ומביאה תוצאות מהירות , בגלל פשטומה והתוצאות שהיא מביאה יש המכנים אותה "נס". תודה יל ההתחלקות ואני משוכנע שהכלי שרכשתם עדין שימושי בכל שלבי חיים שלכם ושל הסובבים אתכם.

למעלה