הנושא כבר נידון אבל....

• פותח הנושא c_f
  • פורסם בתאריך

Astro The Dude

New member
תבדוק את...

תבדוק א)שלא קר לך מידי אולי כדאי יותר חליפה ב)שאתה מאוזן ולא סוחב עודף משקל ג)שהסנפירים שלך לא קשים מידי לכושר שלך ד)שמד הלחץ (הנפשי) לא מטפס בצלילה ה)שאתה לא דואג יותר מידי בקשר לאוויר ופשוט נהנה מהצלילה :) כל השאר בא עם הניסיון

צריכת אויר

חסרים קצת פרטים על נסיונך בצלילה. למשל : כמה צלילות צברת עד היום ? איפה עברת את קורס הצלילה שלך, ומתי ? הפתרונות המוצעים כאן (ויסלחו לי ידידי המלומדים) שקולים למתן אופטלגין לחולה עם דלקת קרום המח. מכל גדול יותר, ווסת משוכלל וכו´, אינם הפתרון. אני מציע לך לבדוק היטב איפה תוכל לעבור השתלמות בשיפור מיומנויות איזון. אני יודע שבקורל סי דייברס יש מדריך בשם אייזיק שמעביר קורסים כאלה והתוצאות מדהימות. שיפור של כ 30% בצריכת האויר, והפחתה משמעותית של כמות המשקולות. שווה בדיקה. בהצלחה

מה שעזר לי בשלב הראשון זה מיכל 15

2.להוריד כמה שיותר משקל 3.להיות רגוע 4.להיות מאוזן 5.לנוע לאט ובתנועות איטיות (כמו סטיב אוסטין למי שעדיין זוכר
) 6.לנוע מעל לקבוצה 1-2 מטר 7.לקמצנים שביננו-לחשוב על האויר כמו על חשבון בנק כל נשימה זה עוד$ פחות 8.בסוף מגיע הניסיון ולא צריך את כל מה שמעל
יגאל

אבי ע

New member
סוף נשימה במחשבה תחילה ../images/Emo39.gif

בנוסף לכל העצות החכמות והנכונות, אני אישית מצאתי שהיעיל ביותר הוא לחשוב על הנשימה. הרבה פעמים אנו נושמים יותר מדי פשוט מתוך הרגל, ובודאי בסביבה פחות טבעית לרובנו כמו המים. מחשבה על קצב הנשימה מסייעת להוריד אותו משמעותית, כמובן בלי עצירת נשימה מוחלטת. סוף נשימה במחשבה תחילה

פליפר.

New member
יסלח לי אבי - אבל אני חייב לחלוק

על כך - אם תהיה טרוד בלחשוב על הנשימה כל הצלילה - אתה עלול לא להנות ממנה ולהיות בלחץ אם אתה נושם "טוב או לא טוב" ואז מרוב לחץ גם תנשום יותר וגם לא תהנה. ההצעה שלך - אבי - טובה לך בגלל הנסיון הרב שמאפשר לך להנות מהצלילה וגם להתרכז בנשימה - אבל לא להתרכז יותר מידי בנשימה. מי שעדיין "ירוק" - אני אישית חושב שעדיף שיתרכז בלהנות - צריכת האויר תרד עם הזמן.

Avi O

New member
I do not agree ../images/Emo39.gif

I always did it, it never had any impact on my pleasure from diving, and it is very usefull for me and others. Of course, there may be people that this will not fit for them. Avi

למעלה